Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Winstanley ma megnyeri a vb-t, 1.8-at adnak erte..





Szokásos statisztikák a döntő előtt, szerintem semmit nem számít amúgy, de kirakom, már ha rátaláltam... :D

#1277 január 12, 2019, 16:29:10, peshark
Idézetet írta: peshark Dátum január 12, 2019, 09:46:03
Winstanley ma megnyeri a vb-t, 1.8-at adnak erte..

Első két szett után 94-es átlagon, 6/9-es kiszállóval, és többek között egy 148-as kiszállóval vezet 2-0-ra Suzuki, női mezőnyben ez az űrdarts :D

Average: 90.12
Set 1: 93.94
Set 2: 93.30
Set 3: 84.28

Doubles: 60%
Set 1: 75%
Set 2: 60%
Set 3: 50%

Winstanley 78,82-es átlaggal és 100%-os kiszállóval a szettgyőzelem közelében sem volt  ???

A 9 nyíl írta meg tegnap. szerintem jogos:

"Súlyos büntetést kapott Gerwyn Price a tavalyi Grand Slam of Dartson, a Gary Anderson és a Simon Whitlock elleni akciójáért. A dartsot szabályozó hatóság úgy vélte, az a fajta örömnyilvánítás erősen tulzó volt, amelyet negyeddöntőben és a döntőben is bemutatott. Így aztán a Whitlock elleni meccsért 8000 fontot, az Anderson elleni meccsért 12 000 fontot kénytelen fizetni. Emellett még a közösségi médiában, Andersont sértő bejegyzéséért további 1500-at fizethet. A büntetéskor figyelembe vették azt is, hogy Price-nak volt már hasonló esete korábban is.
Sőt, három hónapra felfüggesztették a játékjogát, de abban viszont hat hónap próbaidőre bocsátották, így ha 2019. július 11-ig nem történik hasonló, ez a büntetés elévülhet. Andersont is bíróság elé citálták, ő azonban csak figyelmeztetést kapott. Mindkét játékosnak 14 napja van fellebbezni."

Azt hittem, hogy megússza kevesebbel, de a PDC hálistennek példát akar vele statuálni.  :beerchug:

Gary hátfájdalmak miatt visszalépett a hétvégi Masterstől, helyette bebebe Bunting fog játszani Webster ellen az első körben :)

Gerwen mennyire veszi komolyan ezt a Masterst... itt is agyonver mindenkit!?  :)

Szerintem megprobalja persze, igazabol Gary kiesesevel a felso agon nekem max Gurney az aki megfoghatja esetleg az elodontoben, de sok eselyt neki sem adok, szoval kb begyalogol a dontobe MvG...
Also agrol meg igazabol barki johet kb, egy forintot nem raknek erre a tornara, mert top 16 jatszik (na jo 17), barki verhet barkit szindroma :D

Idézetet írta: peshark Dátum január 30, 2019, 16:11:59
Szerintem megprobalja persze, igazabol Gary kiesesevel a felso agon nekem max Gurney az aki megfoghatja esetleg az elodontoben, de sok eselyt neki sem adok, szoval kb begyalogol a dontobe MvG...
Also agrol meg igazabol barki johet kb, egy forintot nem raknek erre a tornara, mert top 16 jatszik (na jo 17), barki verhet barkit szindroma :D

Én csak a végső győztes Gerwen-en agyalok.... 1.6

Nem beszelek le senkit semmirol, de nalam a vb-n valt teljesen egyertelmuve, hogy egyeni sportra, raadasul ahol ilyen mm-ek dontenek, soha nem lenne szabad egy forintot se rakni es ezt en tartom erre a tornara vegkepp, 1.6-ert gyakorlatilag azt rakod, hogy nyer 4 meccset top 16-os ellenfelek ellen, nalam ez minden csak nem value odds.

(Ennek ellenere persze benne van hogy bedaral mindenkit, de en ezen nem vagyok hajlando izgulni ;D)

Én annyira nem értek ehhez a sporthoz, kb csak a VB-ket és a Premier League-et nézem csak. De nekem mindkét VB-n pont az jött le, hogy Gerwen, illetve a másik VB-n Durrant is két kiemelkedő, akiknek kb megizzadniuk is alig kellett az egész tornán... Különösen a hollandnak... Pl nézem az első meccsét is, 1.06-tal adják... utána lesz még három meccse... nemhiszem, hogy azoknak a szorzata 1.60 fölé menne... De mondom, nem vagyok szakértő...  :)

Persze legtobbszor erinthetetlen, de o sem gep meg ha sokszor annak is tunik :D barmikor csak rosszabb nap es annyi, amugy 1,15 kornyekenel senki ellen nem fog nagyobb oddsot kapni ugyhogy kb az 1.5-1.7 kornyeke jon ki, nem akarlak megfosztani egy siman jovo 1.6-tol akar, de en magam reszemrol ezt kihagynam inkabb.

Idézetet írta: peshark Dátum január 30, 2019, 15:37:30
Gary hátfájdalmak miatt visszalépett a hétvégi Masterstől, helyette bebebe Bunting fog játszani Webster ellen az első körben :)

Easy Webster akkor. Valahogy mindig veri Buntingot.

Nekem is egybol ez jutott eszembe, hogy ha Webster-Bunting akkor a jo oreg Webster 85-os atlaggal 10-6ra valahogy (de hogy??? :D) megveri Buntingot..

#1288 február 01, 2019, 17:36:23, peshark
Mai menü 20.10-től:

Gurney - Chizzy (tippem: 10-6)
Suljovic - Whitlock (10-9/9-10 valahova eldől majd)
Bunting - Webster (10-7)
MvG - Clayton (10-5)

[Egyik tippet se vegyétek készpénznek, és én egyik meccsre se rakok egy forintot sem, csak kb. így gondolom a meccseket :D]

Na a tegnapi 2 nagyon mellé, 2 meg tűrhető, ma szerintem mind a 4 meccsből nagyon jó ütközet lehet...

20.10-től ismét

Price - Wade (10-8)
Cross - Cullen (10-6)
Smith - White (10-6)
Wright - Lewis (7-10)