Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Egyre jobban kitolják a jóváírást, aligha azért, mert nem kapták meg a listákat.

Az előző hónapban 25-e körül reklamáltam (máshonnan vártam nyereményt), erre közölték, hogy csak szeptemberben nyertem és ezt majd októberben fogják jóváírni!
Javasoltam, hogy akkor keressék elő az augusztusi nyerteslistát, hátha azon is rajta vagyok és ha nehezen is, de megtaláltak.


A betclicnél meg két helyről vártam bónuszt, ugye a szabályzat szerint annyi befizetés + fogadás szükséges, ahány bónuszt meg szeretnél kapni.
Közel egy időben jött volna a két jóváírás, de a 2. csak nem akart megérkezni...
Rákérdeztem: szerintük a bónusz megkapása után kellett volna befizetnem és fogadnom, hogy a másodikra jogosult legyek.
Kértem, hogy magyarázzák el nekem, hogyan tudok ennek a feltételnek is megfelelni, meg annak is, hogy a játék lezárása előtt legyen meg a befizetésem és a fogadásom?
(ha két augusztusi nyereményt szeptember 5-én akarnak jóváírni, akkor a bónusz beírása után hiába fizetek be, már kicsúsztam a "játék vége -30 nap" határidőből...)

Másrészt ha egyszerre akarják jóváírni a bónuszokat, akkor mégis hogyan tudnék a kettő között befizetni?
Vagy hagynak 10 percet és ha elég gyors vagyok és jókor frissítem az egyenlegemet, akkor jogosult lehetek a 2. nyereményre is?  :)

Józanságom és érveim végül meghatották őket és "kivételesen" beírták mindkét bónuszt.

Egyébként nem lenne vele semmi gond, ha
1. egyértelműek lennének a szabályok
2. a ki nem fizetett bónuszokat a mögöttem végzettek megkapnák, vagy a következő havi nyereményalapot növelnék.

Így viszont nem hagyom, hogy rajtam csökkentsék a rezsit!   ;D

Megérkezett az Sfscore-os nyeremény.

Köszönöm.

nekem is megjött az usopenes nyeremény, köszönöm  :beerchug:

Megérkezett a Bet365 bónusz, köszönöm!
:beerchug:

Megjött köszi, meg is fialtattam 2 órácska alatt!   :beerchug:

Én is megkaptam az US Open bónuszt! Köszönöm! :cya:

Megérkezett az egyik bet365-ös bónusz (5 euró, Haladó SfGuru Heti, szeptember 16-22). Köszönöm!  :beerchug:

Már csak a másik bet365-ös bónusz várat magára (10 euró, Foci Bajnokok Ligája Tippjáték, 2. forduló).

Nekem azt mondta a bet365, hogy a nyereményem (szeptemberi 365liga 2. hely) október végéig írják jóvá. :(
Retkek!!!!

Skrilles nyeremények intézve!

Ha valaki nyert Skrillen nyereményt, s még nem kapta meg, megkérem jelezze.

#39 november 25, 2013, 12:16:36, Milan
Unibet nyeremények (November 18-24):

November 18:

fili76 - 5.000 HUF
Nyuszika10 - 5.000 HUF

November 19:

Blasi - 5.000 HUF
Salvio - 5.000 HUF

November 20:

Pikaa - 5.000 HUF
Csecse - 5.000 HUF

November 21:

nyertes - 5.000 HUF
Bürgi - 5.000 HUF

November 22:

Béres Attila - 5.000 HUF
Nagy Fruzsina - 5.000 HUF

November 23:

Sierra - 5.000 HUF
sipull - 5.000 HUF

Megkérem a nyerteseket, hogy küldjék el az Unibetes felhasználónevüket privátban!

A bet365 3napon belül jóváirta a bónuszt,köszönöm szépen.Az unibetes nyereményem még nem érkezett meg.Mi van olyankor,hogyha ma esetleg egy holnapi játékon nyernék az unibet játékon,mert tudtommal 2függő bónuszom nem lehet...Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Előre is köszönöm a válaszokat. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum november 26, 2013, 07:26:02
A bet365 3napon belül jóváirta a bónuszt,köszönöm szépen.Az unibetes nyereményem még nem érkezett meg.Mi van olyankor,hogyha ma esetleg egy holnapi játékon nyernék az unibet játékon,mert tudtommal 2függő bónuszom nem lehet...Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Előre is köszönöm a válaszokat. :ok:

A nyertesek listáját még nem küldtem át az Unibethez. Egyúttal szeretném közölni, hogy Unibetes játékok a múlt héten voltak, a "hét fogadóirodája" projektünknek köszönhetően.

Ezen a héten a WilliamHill a kiemelt fogadóiroda.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 26, 2013, 07:26:02
A bet365 3napon belül jóváirta a bónuszt,köszönöm szépen.Az unibetes nyereményem még nem érkezett meg.Mi van olyankor,hogyha ma esetleg egy holnapi játékon nyernék az unibet játékon,mert tudtommal 2függő bónuszom nem lehet...Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?Előre is köszönöm a válaszokat. :ok:

Akármennyi bónuszod lehet a "bónusz ajánlatok" fül alatt, de csak egy lehet aktív.
Azt te döntöd el, hogy mikor aktiválod a következőt, erre általában 30 napod van, mert azért egy idő után lejárnak.

Szóval akkor aktiváld, ha az előzőt kiforgattad vagy ha nulláztad a számládat!

Az új bónusz aktiválása egyből törli az előző megmaradt forgatási követelményét is, de arra figyelj, hogy a függő fogadásokat is törölheti!
Tehát ha nulla az egyenleged és van kiértékeletlen fogadásod (és aktív bónuszod), akkor ne kérd még a következőt!

Skrillre érkező nyeremények kifizetve!

Unibethez elküldtem ma reggel a listát.  :beerchug:

Megkaptam a pénzt a Unibeten.Köszönöm.