Winmasters Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Winmasters és a jó hírnév hogyan szerepelhet egy mondatban? Annak idején nekem is rengeteg problémám volt belük, pedig nekem skrillre kellett volna csak kiutalniuk.Ha jól emlékszem hetek alatt sikerült nekik, de oda soha többet,egy forintot se fogok befizetni az biztos...

#571 július 22, 2020, 18:46:48, jenei94
Az biztos többet énse fizetek be oda egy forintot se. Gané banda...... már bánom,hogy nem bankártyára kértem a kifizetést. De ahogy elnézem mindegy.. Nem szeretnek fizetni...,sehol nem volt problémám a kifizetéssel  csak náluk. 22bet,melbet,bet365 2 nap és a számlámon volt a pénz. Ezek meg már lassan 2 hete buziskodnak velem.....

#572 július 23, 2020, 10:42:37, jenei94
Ma se jött tölük semmi. csak egy levél..  ;D irtam nekik sok a panasz rájuk-.  ;D hozzá teszem 3 éve volt kifizetésem kb és 20-30 ezer ft.

Természetesen Önnek jöga van ahhoz, hogy nem ellenőrzött forrásból tájékozódjon. Ahogyan korábban is tájékoztattuk, a winmasters minden játékosának eddig kifizette és jövőben is kifizeti a nyereményét. Ahogyan ez az Ön esetében is történt. Kérjük, szíveskedjen megírni nekünk, hogy miből gondolja, hogy a winmasters valótlanságot állít és nem továbbította az Ön kifizetését? Korábban volt már kifizetése, amit szintén gond nélkül megkapott.

Semmiféle érdekünk nem fűződik ehhez.
A továbbiakban nem tudunk Önnek ugyan arra a kérdésre válaszolni, amelyet már a korábbiakban többször megtettünk. Amint bármiféle új információt tudunk adni Önnek, azt azonnal jelezzük Ön felé.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata

Értem önt. csak nem gondolja,hogy 3-7 napot irnak és a 7 nap már böven letelt a kifizetés határidőhöz.... Miért nem irják akkor 1 hónap is lehet a kifizetés. Az biztos többet nem fizetek be önökhöz....

Köszönjük e-mailjét.

Azért nem írjuk, mert ez nem a mi felelősségünk, hanem a pénzügyi szolgáltatóé. Mi csak az átlagos tranzakciós időt tudjuk megírni, ami az esetek 99%-ra érvényes.

Természetesen Önnek lehetősége van a jövőben nem igénybe venni szolgáltatásainkat. Köszönjük, hogy eddig velünk játszott.
Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel:
Az Ön winmasters csapata



Sajnálom,hogy még mindig nem fizettek ki,de én még így is azt mondom,hogy megkapod.Remélem minél előbb :ok:

Az utalásról kéne egy statement minden adattal (dátum, összeg, kedvezményezett neve, bankszámlaszáma, utalás státusza stb), nem pedig a referenciaszám. Azt azért ne mondja senki, hogy egy ilyet nem tud lekérni pdfben egy pénzügyi szolgáltató, s azt megküldeni az ügyfelének (Winmasters), akinek pénzügyi szolgáltatást nyújt.

Idézetet írta: Alk Dátum július 23, 2020, 11:10:38
Az utalásról kéne egy statement minden adattal (dátum, összeg, kedvezményezett neve, bankszámlaszáma, utalás státusza stb), nem pedig a referenciaszám. Azt azért ne mondja senki, hogy egy ilyet nem tud lekérni pdfben egy pénzügyi szolgáltató, s azt megküldeni az ügyfelének (Winmasters), akinek pénzügyi szolgáltatást nyújt.

Nem tud, ha nem akar.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2020, 11:42:29
Nem tud, ha nem akar.  ;)

Na ma nagy nehezen megjött az utalás. de 3-4 ezret levontak valamire.

Örülök,hogy megjött,Forintos  a winmastered is és a folyószámlád is?Azért kérdem,hogy nem e az átváltás miatt.

Idézetet írta: Powell Dátum július 24, 2020, 11:07:57
Örülök,hogy megjött,Forintos  a winmastered is és a folyószámlád is?Azért kérdem,hogy nem e az átváltás miatt.

igen forintos. megis csináltam a fiók felfüggesztést. többet egy forintot nem fizetek be oda. Nem ajánlom öket senkinek..

Idézetet írta: jenei94 Dátum július 24, 2020, 13:38:29
igen forintos. megis csináltam a fiók felfüggesztést. többet egy forintot nem fizetek be oda. Nem ajánlom öket senkinek..

Mi már rég nem.  ;)

Gondoltam befizetek a napokban mert jött egy email 100% befizetési bonusszal, 35 ezer ftig max.... De a kommenteket olvasva már kérdéses a dolog... Valaki játszik még itt, de pozitív véleménnyel?! 

Idézetet írta: chriss87 Dátum szeptember 06, 2020, 18:27:38
Gondoltam befizetek a napokban mert jött egy email 100% befizetési bonusszal, 35 ezer ftig max.... De a kommenteket olvasva már kérdéses a dolog... Valaki játszik még itt, de pozitív véleménnyel?!
Engem mindig rendesen kifizettek!
Megbízható számomra!

Küldtek 1 bónuszajánlatot (már régen kaptam tőlük), és mivel máshonnan épp nem jött semmi az EB-re, így gondoltam, befizetek hozzájuk.

Minden próbálkozásnál azt írja: általános hiba, próbáljam később, vagy vegyem fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. Írtam nekik, de semmi reakció, még az automata email sem jött, hogy adnak egy számot az ügyemnek, és majd válaszolnak - pedig máskor mindig kb. félórán belül írnak.
Nem tudom, mi lehet a gond, így még nem jártam, eddig mindig be tudtam fizetni (és a kifizetés is rendesen működött).
Megmarad a pénzem legalább.

Ezek sem érthetőek már el magyarok számára? Be akartam fizetni de semmi..... 🤔

Kaptam tőlük egy 100%-os befizetési bónuszt 40.000-ig és lehet bankkártyával befizetni.Nekem már rég nem túl hiteles a társaság és nem a befizetés érdekel hanem hogy mire fizetnek ki illetve kifizetnek-e?Valakinek tapasztalata az utóbbi időkből?
Mondjuk messze nem jutottam mert be akartam lépni hogy megnézzem a feltételeket de a régi jelszavam már lejárt és hiába csináltam új jelszót  az általuk küldött linken,azon se enged be.