Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tennis expert!Tippelje meg az Australian Open győzteseit és nyerjen 9 millió Ft-ot.

Az lenne a kérdésem,hogy valaki játszotta még rajtam kívül ezt a promóciót?Ha igen,akkor,hogy álltok a tippekkel?

üdv

Idézetet írta: Maestro90 Dátum január 27, 2022, 12:23:58Tennis expert!Tippelje meg az Australian Open győzteseit és nyerjen 9 millió Ft-ot.

Az lenne a kérdésem,hogy valaki játszotta még rajtam kívül ezt a promóciót?Ha igen,akkor,hogy álltok a tippekkel?

üdv
Én játszottam és a szívinfarktus kerülget  :bash:  Megtippeltem a torna elején, hogy nadal nyeri a döntőt 3-2-re Medvedev ellen. Csak nem tudtam befizetni és megerősíteni egy valós fogadással mert befizetési limitet állítottam be legutóbb  :'(  :'(
3m-t ért volna... (lehet kevesebbet ha többen is eltalaltuk)  :wall: Nem tudom hogy kell képet beilleszteni...

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 30, 2022, 15:40:31Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

és a női tipp mi lett volna?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum január 30, 2022, 16:00:50és a női tipp mi lett volna?
Asleigh Barty - bármely más játékos 2-1
Ezt nem néztem ki nyerte.

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 30, 2022, 16:31:59Asleigh Barty - bármely más játékos 2-1
Ezt nem néztem ki nyerte.
Barty-Bármelyik 2:0 lett.

Jött sms-ben mára 66%-os befizetési bónusz.

Üdv tegnap kértem kifizetést 10-14 között szoktak utalni mindig másnap , most nem jött meg.

más kapott kifizetést skrillre?

Kaptam tegnap freebetet meg egy elég jó befizetési bónuszt hátha másnak is érkezett.Nézzetek rá.

Én is akarom írni, hogy öcsém számláján is volt freebet, bónusz nuku, de tényleg nézzetek rá, biztos lapul másnak is.  :ok:

Na most hidalok le

Hívom egyik barátom, hogy nézzem rá a számlájára, hátha van neki is freebet. Erre azt mondja, 1500 Ft freebet, plusz 200%-os bónusz 60.000 Ft-ig  :o:

Az kemény, nem gyanús ez???

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 05, 2022, 15:56:18Na most hidalok le

Hívom egyik barátom, hogy nézzem rá a számlájára, hátha van neki is freebet. Erre azt mondja, 1500 Ft freebet, plusz 200%-os bónusz 60.000 Ft-ig  :o:

Az kemény, nem gyanús ez???

iiletve kérdi tőlem, hogy ha a 60.000 ezres 200%-os bónuszt ki akarja használni, mennyit kell betolni. Őszintén mondom, fogalmam sincs, sosem kaptam ilyet. Gondolom 30 ezret kell betolni, de erősítsen már meg valaki. Köszi előre is

Annyit. Velem mindig korrektek voltak.

Ti szoktatok itt játszani, azért jönnek ezek a bónuszok? Én elvétve fogadok csak itt, mert pocsék oddsok vannak, és jó ideje nem is kaptam már semmit.

Idézetet írta: Carpeks Dátum május 06, 2022, 11:17:29Ti szoktatok itt játszani, azért jönnek ezek a bónuszok? Én elvétve fogadok csak itt, mert pocsék oddsok vannak, és jó ideje nem is kaptam már semmit.
Nagyon ritkán, évente két-három feltöltés, de az is csak a bónuszajánlatok vagy promók miatt. Oddsok sem igazán jók, kínálat sem, sőt több olyan piacot is kivettek, amiket korábban használtam, szóval nem tudom, ez ilyen random dolog lehet náluk, kinek mikor mit adnak... sok logikát nem nagyon tudok benne találni