Zulabet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 23, 2023, 12:04:19, Admin
Sziasztok! :)
Nem latok még infot itt ezekrol az irodakrol. Magyar felulettel rendelkeznek es ahogy olvastam még uj irodaknak szamitanak, mivel hasonlo platform ezert egy kalap ala vennem oket. A hatteruk elvileg megbizhato, legalabbis rovidebb leirasokbol azt veszem ki. Van valakinek tapasztalata roluk? Koszi :)

#1 augusztus 05, 2020, 14:38:12, Betman91
Na én teszek egy próbát az oldallal és majd megírom, hogy mi helyzet. Befizetés az rendben bent. Élő chaten tudsz beszélni magyar supportal és gyorsan is válaszolt amire kíváncsi voltam. Bónuszt még nem biztos, hogy igénylem, mert úgy van hogy a befizetett pénzed meg kell forgatni 1-szer minimum 1,5 oddson, hogy igényelhesd a bónuszt amit majd a feltételek alapján kell megforgatni. Ezt te döntöd el, hogy igényelni szeretnéd vagy sem ha igen akkor írsz nekik chaten és megoldják. Kifizetésről meg majd írok ha odakerül a sor, meg hogy milyen iratokat kérnek be. (Zulabetről van szó)

Idézetet írta: Betman91 Dátum augusztus 05, 2020, 14:35:17
Na én teszek egy próbát az oldallal és majd megírom, hogy mi helyzet. Befizetés az rendben bent. Élő chaten tudsz beszélni magyar supportal és gyorsan is válaszolt amire kíváncsi voltam. Bónuszt még nem biztos, hogy igénylem, mert úgy van hogy a befizetett pénzed meg kell forgatni 1-szer minimum 1,5 oddson, hogy igényelhesd a bónuszt amit majd a feltételek alapján kell megforgatni. Ezt te döntöd el, hogy igényelni szeretnéd vagy sem ha igen akkor írsz nekik chaten és megoldják. Kifizetésről meg majd írok ha odakerül a sor, meg hogy milyen iratokat kérnek be. (Zulabetről van szó)
Okess, koszonom szepen ;)

A zulabetről néhány szó
Visa-s kártyával fizettem be az oldalra amit. Bónuszt azt most nem igényeltem. A fogadási kínálat szerintem az rendben van. Van magyar chates support ami pozitívum és gyorsan is válaszol. Viszont a kifizetési eljárás nem túl gyorsan zajlik. Bár nem árultak zsákbamacskát, mert a chates support elmondta mi mennyi idő. Szóval én augusztus 7. igényeltem a kifizetést, nekik ezt feldolgozni maximum 3 munkanapra van szükség, az adott napot nem beleszámítva. Nekem augusztus 11.(kedd)-re dolgozták fel és ugye ekkor volt az, hogy bekérték a személyim, bankkártyám  (középső 8 számot letakarva), illetve egy bankszámla kivonatot. Ennek feldogozására szint úgy 3 munkanap kellett nekik, így a kifizetés augusztus 17. indították el, majd augusztus 19. este 7 órára érkezett meg a pénzem. Szóval a lényeg, hogy kifizettek csak nem túl gyors a folyamat. Szóval akinek hirtelen kell a pénz az ne ide fizessen be, de egyébként semmi gond nem volt.

Hadd kerdezzem meg, mert nem ertem.. Ha nem a bonuszert regelsz, akkor miért jatszol egy noname irodanal ahelyett hogy befizetnel a bet365re, unibetre, bwinre, pinnaclere, whre stb. Ezek az irodak egy munkanap alatt kifizetnek bankszamlara es nehany ora alatt ewalletre.. Ismert irodak, megbizhatoak, normális licenceszel.

Mi visz ra valakit hogy ismeretlen, adoparadicsomokba bejegyzett kamugyanus irodaknal jatszon mondjuk egy bet365 helyett? Mert ha bonuszoznal, azt megeretenem, de igy csak szimplan a sajat penzed kockaztattad.

Elsőre tény, hogy a bónuszon gondolkoztam, de úgy működött a dolog hogy a befizetett pénzt 1-szer meg kell forgatni majd írni nekik, hogy szeretnéd a bónuszt. Például az, hogy tenisznél nem veszik ki azt, hogy ki nyeri a game-t amikor labdamenet van. Ezáltal nagyobb előnnyel tudok fogadni, ha meg még késés is van a streamhez képest akkor meg maga a királyság. Hamar lekorlátoznak, de pont nem érdekel, mert mint írtad van sok megbízható iroda ahol tudok játszani, bár a bwin-t nem sorolnám ide, de mindegy.

Nekem 2 hétig szarakodtak a dokumentumokkal. Ez se jó az se jó amaz se jó másikat küldjek nem látható
Mindig találtak kifogásokat
Szerintem nagy ívből kerülje őket mindenki

Idézetet írta: Inter07 Dátum november 12, 2020, 11:15:15
Nekem 2 hétig szarakodtak a dokumentumokkal. Ez se jó az se jó amaz se jó másikat küldjek nem látható
Mindig találtak kifogásokat
Szerintem nagy ívből kerülje őket mindenki
Kifizettek?
Már kezdem én is unni 3 naponta kell még valami....

Játszik itt valaki? Azért kérdem, mert VISA kártya segítségével (OTP Bank) egyszerűen sehogy sem sikerül a számlát feltölteni.  Mondom biztos a gépem szarozik, de három böngészővel sem ment, aztán végül mobilteló segítségével sem. Valaki valami ötlet, hogy mi lehet a gond?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2021, 10:14:26
Játszik itt valaki? Azért kérdem, mert VISA kártya segítségével (OTP Bank) egyszerűen sehogy sem sikerül a számlát feltölteni.  Mondom biztos a gépem szarozik, de három böngészővel sem ment, aztán végül mobilteló segítségével sem. Valaki valami ötlet, hogy mi lehet a gond?

Nem biztos, hogy igazam van, de nekem az orosz irodáknál volt ugyanez (22bet és társai...), egyből ez ugrik be. Egyszerűen semmilyen kártyával nem tudtam befizetni bizonyos időszakokban... És ahogy néztem, ez attól függött, hogy épp milyen fizető felületre irányít az iroda. A 22bet-nél pl ez mai napig jellemző, hogy néhány naponta totál más a felület, van amelyiknél mindig sikerül a befizetés, van, amelyiken sehogy sem... Az ügyfélszolgálat szerint persze nálam a hiba...  ;D

Egyébként eközben pl a Skrill be- és kifizetés hibátlanul működött.

Nem tudom, hogy náluk is hasonló-e a sztori, de erre tudok gondolni, mert nyilván máshol meg gond nélkül tudod használni a kártyádat...

Elsőre azt írták nekem, hogy saját névre szóló kártyát használjak  ;D Mondtam nekik nyílván, hogy ne komolytalankodjunk. Erre mondták, hogy tovább vizsgálódnak, másodjára ez jött:
A pénzügyi osztályunk kivizsgálta az esetet, és arra a következtetésre jutott, hogy a befizetés időtúllépés okán nem tudott megvalósulni.
Ez azt jelenti, hogy az adatok megadása során vélhetően hosszabb időt vett igénybe a kitöltés, ezért nem sikerült befejezni a tranzakciót
.
időtúllépés??? Itt gondoltam, hogy a gépemmel lehet valami technikai gond, ekkor próbáltam más böngészőkkel, töröltem amit kell, meg aztán váltottam végül mobiltelóra, de semmi. Csak failed, failed és failed...


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2021, 11:44:21
Elsőre azt írták nekem, hogy saját névre szóló kártyát használjak  ;D Mondtam nekik nyílván, hogy ne komolytalankodjunk. Erre mondták, hogy tovább vizsgálódnak, másodjára ez jött:
A pénzügyi osztályunk kivizsgálta az esetet, és arra a következtetésre jutott, hogy a befizetés időtúllépés okán nem tudott megvalósulni.
Ez azt jelenti, hogy az adatok megadása során vélhetően hosszabb időt vett igénybe a kitöltés, ezért nem sikerült befejezni a tranzakciót
.
időtúllépés??? Itt gondoltam, hogy a gépemmel lehet valami technikai gond, ekkor próbáltam más böngészőkkel, töröltem amit kell, meg aztán váltottam végül mobiltelóra, de semmi. Csak failed, failed és failed...

Nem, ez az időtúllépés duma ez bullsh*t... Nekem is ez volt. Egyszerűen van olyan, amikor olyan bankkártyás fizető felületre irányítanak, amin nem működik egyszerűen a kártyás fizetés. Totál ugyanez volt nekem az oroszoknál. Írtam nekik én is, és csak hárítanak, hogy nálam a gond... rossz a kártya stb... de mondom most használtam máshol, hibátlan a kártya. Aztán, oké, hogy majd kivizsgálják, de használjak addig másik befizetési módot.
Ezt követően pár nap múlva megváltozott a kártyás fizetési felület, és sikerült kártyával is befizetni. De aztán azóta időnként megint újra jelentkezik ez, olyankor megint nem működik X napig.. nem tudom hova tenni ezt. Szerintem itt is hasonló a sztori.

#12 március 04, 2022, 17:30:55, bakosbakos
Sziasztok!Valakinek vélemény a rabonáról?..még elég kezdő,új vagyok ebben a fogadásban,hátha tudtok segíteni vagy mondani valamit..
Van egy olyan problémám, eddig a bet365n játszottam, most sajnos nem tudom még h a vesztemre e de regeltem a rabona oldalra a jobb bónuszok miatt, nyertem is és nem nagyon akarnak kifizetni..február 24én 50 ből 78at még aznap este kértem a kifizetést..február 26án 15ből 50et aznap este szintén kértem a kifizetést..azóta se semmi..1-4 napot írtak mastercardra..arra kértem..azóta 3szor írtam nekik..utána már 3-5 napot mondtak..tegnap azt irták minden rendben, a kifizetés az utolsó fázisban van,nemsokára jön a pénzem..azóta se jött..most ugye itt a hétvege..kezd nagyon gyanús lenni ..más portál pár napon belül fizet...mit tudtok erről a rabonáról?ha esetleg nem fizetnek ki továbbra sem tudtok tanácsolni valamit h mit tegyek ha egyátalan tudok valamit?előre is köszi a válaszokat

vannak új tapasztalatok az oldallal kapcsolatban? (RABONA) gondolkodok a befizetésen :redchug:

Idézetet írta: chriss87 Dátum január 10, 2023, 12:50:15vannak új tapasztalatok az oldallal kapcsolatban? (RABONA) gondolkodok a befizetésen :redchug:
Szia.
Én játszottam mostanában, egész jó a kínálat.Szinte minden nap küldtek befizetési bónuszt, élő cseten kell igényelni befizetés után. Kifizetésem sajnos nem volt így arról nem tudok nyilatkozni 😁