Sportoljunk együtt!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportoljunk együtt!


Legyen ez a téma a társkeresőké, no nem a :kiss2: gondolunk, maradunk a sporttevékenységeknél. :) Ha van kedved egy kis mozgáshoz, de nincs kivel, jelezd ebben a témában, hátha akad valaki, aki szívesen csatlakozna.  :beerchug:

Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 30, 2021, 18:27:47
Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.

Hasonló engem is érdekel, lassan véget ér a hokiszezon.  ;D

Kicsit komolyra fordítva, csak tenisz megy a többségnél?

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2021, 23:19:26
Kicsit komolyra fordítva, csak tenisz megy a többségnél?

En amolyan mindenevo vagyok, nyilvan egyeni sportokban a tenisz lesz a nyero tobbsegeben, de ott van meg nalam a bringazas, darts, thai box is. Emellett futsal mehetne minden mennyisegben.

Egyébként tetszik a kezdemenyezes, teniszezni meg kispalyas focizni szivesen eljarnek Nyiregyen ha beindulna újra az amator sport.. :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 30, 2021, 18:27:47
Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.
Most fogok elkezdeni futni,remélem ott lesznek ilyen gazellák :)

Egy kis teniszre mindig kapható vagyok, írjatok, menjünk.

@davixxx , @Tomka , @szalist , @MarkoPolo , @hubika88, @Maestro90  @Titti7 és bárki.


Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 01, 2021, 11:52:30
Egy kis teniszre mindig kapható vagyok, írjatok, menjünk.

@davixxx , @Tomka , @szalist , @MarkoPolo , @hubika88, @Maestro90  @Titti7 és bárki.

Ha nem feltetlen Pest lenne, akkor en is szivesen benne vagyok😃

Idézetet írta: peshark Dátum május 01, 2021, 14:49:40
Ha nem feltetlen Pest lenne, akkor en is szivesen benne vagyok😃

Mi ez a diszkrimináció? Én javaslom, hogy legyen oda-visszavágó. Egy Pesten, egy "nem Pesten".

Simán lehetne @peshark és @SPF Admin ötletét kombinálni. Lenne futsal, összeállítani egy pesti és egy vidéki csapatot (mondjuk Debrecen környéke, ha ott élnek többségben olyan fórumozók, akik futsaloznak), aztán egyszer ők mennének Pestre, másik alkalommal meg jönne a visszavágó, ők utaznának le Debrecenbe.

Akár egy futsal bajnokságot is indíthatnánk ha van erre elegendő jelentkező.  :ok:

Most nem a pesti ficsúrok ellen írom, de a vidéki futsal az nem ilyen kislányos ám. :P

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 30, 2021, 18:27:47
Én egy 18-25 év közötti modell alkatú lánnyal (amilyeneket Tib szokott posztolni, de nem a nagyseggű, hanem a vékonyabb fajta) szívesen sportolnék kéthetente.

Sok dolog mellett el lehet menni, de ezt érdemes tisztázni. Szóval akkor ő jöhet sportolni kéthetente?


Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 01, 2021, 15:36:31
Mi ez a diszkrimináció? Én javaslom, hogy legyen oda-visszavágó. Egy Pesten, egy "nem Pesten".

Egyedul a tavolsag a gondom a pesti kiruccanassal. :D