Sportoljunk együtt!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


siman adnék egy kelet-nyugat fustalt is  ;D

de a tenisz ott csepelen kurva jo volt, nyílván lehet máshol is, de győriként debrecenbe, vagy fordítva az még neccesebb  :( lesz a szokásos spf open?  ::)

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 02, 2021, 10:49:36
siman adnék egy kelet-nyugat fustalt is  ;D

de a tenisz ott csepelen kurva jo volt, nyílván lehet máshol is, de győriként debrecenbe, vagy fordítva az még neccesebb  :( lesz a szokásos spf open?  ::)

Lesz.  :) De ha Pesten jársz, én szinte bármikor vevő vagyok egy kis ütögetésre.  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 02, 2021, 15:05:41
Lesz.  :) De ha Pesten jársz, én szinte bármikor vevő vagyok egy kis ütögetésre.  :beerchug:

...vagy akár sütögetésre.  ;D


Nyiregyen valaki tenisz? :D

Idézetet írta: peshark Dátum május 16, 2021, 19:18:50
Nyiregyen valaki tenisz? :D

Jövő héten vagy utána héten megyek Nyíregyre, ha belefér jelezni fogom 2-3 nappal előtte és az SPF Open előtt gyakorolhatunk  :beerchug:

Elméletileg csak délelőtt lesz programom, délután 1,5-2 óra ütögetés beleférhet  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum május 17, 2021, 11:32:07
Jövő héten vagy utána héten megyek Nyíregyre, ha belefér jelezni fogom 2-3 nappal előtte és az SPF Open előtt gyakorolhatunk  :beerchug:

Elméletileg csak délelőtt lesz programom, délután 1,5-2 óra ütögetés beleférhet  ;)

Simán, írj nyugodtan előtte :D

Ti milyen szinten vagytok amúgy teniszben!? Mert én is tanulgatom egy ideje, de még nem vagyok egy Fedex  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 28, 2021, 08:44:45
Ti milyen szinten vagytok amúgy teniszben!? Mert én is tanulgatom egy ideje, de még nem vagyok egy Fedex  ;D

Nálam felsír a táska, ha meglátja hová készülök. Elpötyörészős szint. :)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 28, 2021, 14:06:09
Nálam felsír a táska, ha meglátja hová készülök. Elpötyörészős szint. :)
Olyan elpötyörészős, mint asztaliteniszben?  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 28, 2021, 18:59:29
Olyan elpötyörészős, mint asztaliteniszben?  ;D

Igen. gerry és szumos is jól elverte a számat.  ;D