OTP Bank Liga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 26., 13:00CET

Idézetet írta: Orsolya Dátum november 26, 2021, 14:41:15

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 26., 13:00CET

Orsi!!! ÁDÁM Martin!! ;)

Meglep, hogy ezen a listán nincs Kodro. Szerintem be fog indulni még az a srác.

Mai kettővel el is kezdte a felzárkózást Kodro. :ok:

Máris ott van a listán, kerek 10-es oddsért  :ok:

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 26, 2021, 16:46:49
Meglep, hogy ezen a listán nincs Kodro. Szerintem be fog indulni még az a srác.

Szombaton rangadót játszik a Ferencváros

Peter Stöger listavezető együttese a harmadik helyezett Puskás Akadémiát látja vendégül! Olvasd tovább


Kiesési rangadón a vendégekre fogadunk

Vasárnap délután a formán kívüli MTK a feltámadóban lévő Újpestet fogadja!  Olvasd tovább


Ezt a szart ami az UTE meccsen történt a végén  ;D ;D ;D

Rendesen meglopta a bíró a 'Dózsát', de legalább holnap szívhatom a kolléga vérét :angel: ;D

"A Ferencváros hétfőn kora délután hivatalos honlapján közölte, hogy a mai nappal megvált az idén júniusban szerződtetett Peter Stöger vezetőedzőtől."

Nem mutat jól, hogy éppen előrébb áll a Kisvárda, de engem meglepett.

Nem nézek magyar focit, de van abban valami zseniális, hogy oroszok által is balféknek tartott Csercseszov lesz az edző.  ;D  Annyi más elérhető edző lehetett volna, de ez így pont jó a Fradinak.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2021, 16:45:28
Nem nézek magyar focit, de van abban valami zseniális, hogy oroszok által is balféknek tartott Csercseszov lesz az edző.  ;D  Annyi más elérhető edző lehetett volna, de ez így pont jó a Fradinak.

Most nagyon megy az orosz vonal ezen az oldalon...

Majdnem azt írtam, hogy az év meglepetése lenne, ha Dzyuba a Fradinál kötne ki, de nem.  ;D  Csercseszov egyik kedvence volt, rá építette a szbornaja taktikáját, valószínűleg ugyanaz az elképzelés most is (taktikai szinten), mint anno hazájában volt.

Még 10 éve sincs, hogy elkészült- máris ennyit kell rákölteni a korszerűsítésre?  ???
https://www.napi.hu/ingatlan/groupama-arena-stadion-tender-felujitas-kozlony.744507.html

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 21, 2022, 23:12:34Még 10 éve sincs, hogy elkészült- máris ennyit kell rákölteni a korszerűsítésre?  ???
https://www.napi.hu/ingatlan/groupama-arena-stadion-tender-felujitas-kozlony.744507.html

Nem tudom hogy igaz-e, de azt hallottam hogy az egyetlen stadion ami profitot termel az allamnak.