Férfi kézilabda Eb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a férfi kézilabda Európa-bajnokságot?

Svédország
7 (43.8%)
Spanyolország
9 (56.3%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: január 30, 2022, 10:40:32

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 26, 2022, 20:13:28A svédek ellen is teheted bátran őket amúgy! ;)

Nem követtem eléggé a tornát, de ezek a spanyolok nekem a lengyelek ellen nagyon nem tetszettek.. Szerintem egy gyors kézilabda simán veri őket :) De igazad lehet ;)

Jelenleg a Dánok kiemelkednek a mezőnyből (mai meccset nem figyelembe véve/ bár vezetnek)

Spanyoloknak az aranyra esélyük nincs, de annyira vannak jók, ha Izlanddal kerülnek össze az elődöntőbe akkor ott lesznek a fináléban...

Svédekben benne van bármi, ő tudnak esetleg meglepetést okozni a top 4-ben, meglátjuk!

Jacobsen full úgy meccsel, mint aki tovább akarja vinni a franciákat...  :o  Kirkelökke sok gólt lőtt, de az utóbbi időszakban elszórja a labdát minden második támadásnál... Erre Holm-ot kapja le, nem őt... +5-ről 5 perc alatt X... kegyetlen... Nem értem tényleg... Möllert is akkor kapta le, amikor zsinórban védett mindent.... Már a meccs előtti húzásai is érdekesek voltak, de a meccselése még érthetetlenebb.

szépen tovább vitték a franciákat pfej

Nézzük a pozitív oldalát. Dán - Spanyol olyan atom fix Dán győzelem, hogy abba bele lehet szeretni  :D  :D  :D

bízzunk egy 1,60 körüli oddsban  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 26, 2022, 22:06:26Nézzük a pozitív oldalát. Dán - Spanyol olyan atom fix Dán győzelem, hogy abba bele lehet szeretni  :D  :D  :D

bízzunk egy 1,60 körüli oddsban  :beerchug:
Azért nem lennék ebben olyan biztos a helyedben...Az ok hogy a Dànok tartalékosan léptek a pàlyàra,és lényegében màr a meccs elött egyértelmüen mindenki tudtàra adtàk hogy itt ma nem feltétlenül akarnak nyerni,de azért azt nem hinném hogy 5 gòlròl szàndékosan ki akartak màr kapni,ez az összeomlàs lehet az elödöntöre is kihat majd fejben,az önbizalomra is kihathat és akkor bàrmi lehet a spanyolok ellen....ugyanez igaz a franciàkra,ott 2 olyan csapat fog talàlkozni akik mindketten nagy hàtrànybòl fordìtottak,2 csapat tele önbizalommal,viszont a gallok messze jobb kerettel rendelkeznek,és nem hinném hogy azon a napon mindkét kapusuk ennyire rossz napot fogna ki....

IdézetNézzük a pozitív oldalát. Dán - Spanyol olyan atom fix Dán győzelem, hogy abba bele lehet szeretni  :D  :D  :D

bízzunk egy 1,60 körüli oddsban  :beerchug:

Szerintem max 1.30 lesz az, esetleg 1.40... :)

Amúgy Fazekas Nándi is megemlítette, hogy érdekes dolgok voltak ott a végén, hogy Holmot is miért kapták le... többek között... Természetesen az utolsó támadást is Kirkelökke rontotta el kidobta taccsra a sima szélsőmegjátszást,amit egyébként korábban már kétszer eljátszott... Kabaré...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 26, 2022, 22:18:46Szerintem max 1.30 lesz az, esetleg 1.40... :)

Amúgy Fazekas Nándi is megemlítette, hogy érdekes dolgok voltak ott a végén, hogy Holmot is miért kapták le... többek között... Természetesen az utolsó támadást is Kirkelökke rontotta el kidobta taccsra a sima szélsőmegjátszást,amit egyébként korábban már kétszer eljátszott... Kabaré...

ja de biztosra ment mert vagy 2-3 méterre a szélső fölé lőtte  ;D

Legszebb ajándék mindkét csapat számára az lenne ha buknák az elődöntőket. Hátha így lesz, megérdemelnék.

Hát a dánok lekoppintották a tegnapi norvég produkciót! Talán még túl is szárnyalták! :D
Csúnyán leadták a meccset a végén, nem lettem volna szerencsétlen izlandi játékosok helyében akiket a végén kigolyóztak.
Meglátjuk, sikerül-e további nyereményt lehúzni a két nagyágyúról... mert az biztos hogy ezek után kötelező jelleggel utazok majd a Dán - Francia páros továbbjutására!
Remélhetőleg "értelmes" szorzókat is adnak majd rájuk!! :great:

Idézetet írta: gerry Dátum január 26, 2022, 22:06:26Nézzük a pozitív oldalát. Dán - Spanyol olyan atom fix Dán győzelem, hogy abba bele lehet szeretni  :D  :D  :D

bízzunk egy 1,60 körüli oddsban  :beerchug:

1.18 Dánia... :D de reális is sajnos...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 27, 2022, 02:15:161.18 Dánia... :D de reális is sajnos...
Szerintem ezen a szinten 1.18 az nagyon nem érték...

Idézetet írta: szalist Dátum január 27, 2022, 08:06:01Szerintem ezen a szinten 1.18 az nagyon nem érték...

Hát az abszolút nem... de várható volt sajnos, hogy nem lesz rájuk értelmes odds...

Nem tudom, hogy miért sajnálja mindenki Izlandot. Egyrészt minket ütöttek el a továbbjutástól, másodszor pedig a saját kezükben volt a sorsuk. Miért nem verték meg a horvátokat? Nem lenne miért sajnálkozni.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 27, 2022, 09:56:55Nem tudom, hogy miért sajnálja mindenki Izlandot. Egyrészt minket ütöttek el a továbbjutástól, másodszor pedig a saját kezükben volt a sorsuk. Miért nem verték meg a horvátokat? Nem lenne miért sajnálkozni.
Szerintem inkàbb amiatt sajnàljàk ahogy kiesett.Az 50. Percben megnem mondtam volna hogy izland csak az 5. Helyért fog jàtszani...