SPF Race - CaeSar

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szombathelyi W - Ferencvaros W
Tomorrow, 07 May 2022, 18:00

Tipp: Ferencváros -12,5 AH
Odds:1,56
Iroda: Pinnacle
 :angel:

Omg caesar  :beerchug:  :great:

Sok sikert !!!!!

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 06, 2022, 22:47:19Szombathelyi W - Ferencvaros W
Tomorrow, 07 May 2022, 18:00

Tipp: Ferencváros -12,5 AH
Odds:1,56
Iroda: Pinnacle
 :angel:

Nyertes!

1 pont!

2. tipp

Atl. Madrid - Real Madrid
Tomorrow, 08 May 2022, 21:00

Spanyol LaLiga

Tipp: DNB Ticó
Odds: 1,5
Iroda: Bet365

Real 120 perc után a BL döntőben, bajnokság a zsákban. Valószínűleg pihentetni fog több kulcsembert is Ancelotti.

ATMA-nak meg nagyon kellenek a pontok, hogy a BL hely biztosan meglegyen.


Idézetet írta: CaeSar Dátum május 07, 2022, 22:29:282. tipp

Atl. Madrid - Real Madrid
Tomorrow, 08 May 2022, 21:00

Spanyol LaLiga

Tipp: DNB Ticó
Odds: 1,5
Iroda: Bet365

Real 120 perc után a BL döntőben, bajnokság a zsákban. Valószínűleg pihentetni fog több kulcsembert is Ancelotti.

ATMA-nak meg nagyon kellenek a pontok, hogy a BL hely biztosan meglegyen.



Nyertes

2 pont!

Djere - Coric
TODAY, 12:30, Rome, 1. round, clay

Tipp: Györe Laci nyer
Odds: 1,5
Iroda: Pinnacle

Borna Coric nem rossz játékos, de eléggé formán kívül teniszezik.

Györe a hazai verseny után pihent egyet, hogy Rómában selejtező után a főtáblára jusson.

Simán vette is az akadályt. Beütötte ezt a lassabb római salakot, szerintem elörebb jár most, mint Coric!

GOGO!

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 09, 2022, 10:07:06Djere - Coric
TODAY, 12:30, Rome, 1. round, clay

Tipp: Györe Laci nyer
Odds: 1,5
Iroda: Pinnacle

Borna Coric nem rossz játékos, de eléggé formán kívül teniszezik.

Györe a hazai verseny után pihent egyet, hogy Rómában selejtező után a főtáblára jusson.

Simán vette is az akadályt. Beütötte ezt a lassabb római salakot, szerintem elörebb jár most, mint Coric!

GOGO!

2-1-re nyert Györe! :redchug:

3 pont

Barcelona - Celta Vigo
Today, 10 May 2022, 21:30

Foci, LaLiga

Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,5
Iroda: WilliamHill

A Celta elleni meccsek általában igen szórakoztatóra szoktak sikerülni. Coudet csapata a védekezést elég feltoltan kezdi meg, így azért sok bejátszható terület marad. Néhány eladott laszti az ellenfél térfelén és meg is van a baj. Dembelé vagy Adama elfut, és jönnek a gólok.

De nem csak a Barcelona oldaláról várok gólokat, hiszen a Celta is kreatív focit játszik. Teher nélkül gurigázhatnak, és ennek a Barcelona védelemnek minden jöttment csapat lő 1-2 gólt.

Sok gólt várok a meccsen!

Visca el Barça!  :police:

Ferencvaros - Paks
Tomorrow, 11 May 2022, 19:30

Tipp: Fradi nyer
Odds: 1,6
Iroda: Pinnacle

Őszintén meglepne, ha hazai pályán nem simáznák le ezt a meccset. Kikapott a Fradi 0-3-ra otthon egy tét nélküli meccsen, alap lenne, hogy kiengeszteljék a szurkolókat.

Paks meg szerethető csapat, vannak jó játékosaik, de nem egy szint a két csapat..

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 10, 2022, 08:36:58Barcelona - Celta Vigo
Today, 10 May 2022, 21:30

Foci, LaLiga

Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,5
Iroda: WilliamHill

A Celta elleni meccsek általában igen szórakoztatóra szoktak sikerülni. Coudet csapata a védekezést elég feltoltan kezdi meg, így azért sok bejátszható terület marad. Néhány eladott laszti az ellenfél térfelén és meg is van a baj. Dembelé vagy Adama elfut, és jönnek a gólok.

De nem csak a Barcelona oldaláról várok gólokat, hiszen a Celta is kreatív focit játszik. Teher nélkül gurigázhatnak, és ennek a Barcelona védelemnek minden jöttment csapat lő 1-2 gólt.

Sok gólt várok a meccsen!

Visca el Barça!  :police:

3-1

4 pont!

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 10, 2022, 22:11:22Ferencvaros - Paks
Tomorrow, 11 May 2022, 19:30

Tipp: Fradi nyer
Odds: 1,6
Iroda: Pinnacle

Őszintén meglepne, ha hazai pályán nem simáznák le ezt a meccset. Kikapott a Fradi 0-3-ra otthon egy tét nélküli meccsen, alap lenne, hogy kiengeszteljék a szurkolókat.

Paks meg szerethető csapat, vannak jó játékosaik, de nem egy szint a két csapat..

Nyertes!

5 pont!

Tenisz
ATP
Róma, férfi egyes
N. Djokovic - S. Wawrinka
2022. 05. 12. 15:40

Tipp: Djokovic játékszám 12,5 alatt
Iroda: Tippmix
Odds: 1,62

Tegnap végigszenvedtem a Wawrinka - Györe meccset. Nagyon alacsony volt a színvonal, Györe még úgy is nyerhetett volna, hogy bűn rosszul játszott.

Wawrinka nincsen játékban. Sosem volt egy filigrán alkat, de szerintem most még dagadtabb, mint volt. Djokovic sincs élete formájában, de bőven előrébb tart, mint Stan.

A sikeres tipphez az kell, hogy két 6-os brékelt szettben nyerjen a szerb, de úgy is jó, ha kikap két 6-os szettben.

Én sima Djoko sikert várok, szerintem csak rajta múlik, hogy mennyire veri agyon Wawrát.

Idézetet írta: CaeSar Dátum május 12, 2022, 08:05:47Tenisz
ATP
Róma, férfi egyes
N. Djokovic - S. Wawrinka
2022. 05. 12. 15:40

Tipp: Djokovic játékszám 12,5 alatt
Iroda: Tippmix
Odds: 1,62

Tegnap végigszenvedtem a Wawrinka - Györe meccset. Nagyon alacsony volt a színvonal, Györe még úgy is nyerhetett volna, hogy bűn rosszul játszott.

Wawrinka nincsen játékban. Sosem volt egy filigrán alkat, de szerintem most még dagadtabb, mint volt. Djokovic sincs élete formájában, de bőven előrébb tart, mint Stan.

A sikeres tipphez az kell, hogy két 6-os brékelt szettben nyerjen a szerb, de úgy is jó, ha kikap két 6-os szettben.

Én sima Djoko sikert várok, szerintem csak rajta múlik, hogy mennyire veri agyon Wawrát.

6-2 6-2 Djoko! Valami hasonlóra számítottam, és ebbe meg az is belefért, hogy Djoko is elvesztette egyszer az adogatását...

6 pont!  :redchug:

Friedsam A-L. - Galfi D.
Today, 13 May 2022, 17:00

Tipp: Friedsam nyer szettet
Odds: 1,65
Iroda: Betclic

Néztem tegnap Gálfi meccsét, kritikán aluli teniszmeccs. Lapátoltak, hibát-hibára halmoztak. Nagynehezen behúzta Gálfi a meccset ez a salakvak ellen, de nagyot szenvedett érte. A testbeszédével sem volt valami rendben, mintha fejben egészen máshol járt volna.

Friedsamnak voltak már jobb évei, nem fogja már megváltani a világot. Van Uytvanck ellen néztem tegnap a meccsét, sokkal nívósabb volt, mint Gálfiéké. Jól ütött Léna, szervák rendben voltak, alapvonalról stabilan ütögette a szögeket. És azért amelett sem mehetünk el szó nélkül, hogy az első kiemeltet búcsúztatta. Ma lett vége a meccsnek,.mert tegnap sötétedés miatt félbeszakadt. 30-40 percig tartott, egy jó edzesnekis beillett. Erőnléti probléma szerintem nem lehet, nem vett ki ez belőle annyit. Ráadásul közvetlenül egy győztes meccsből jön, mentálisan is rendben kellene, hogy legyen.

Véleményem szerint a meccset is meg fogja nyerni a német, de egy safety tippet teszek ide most!