TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem is mindig megjött másnap.

Szigorúan csak elvi síkon érdekelne: Skrilles-es bankkártyával tudnék pénzt feltölteni a pro-ra?

Idézetet írta: trianonstorno Dátum augusztus 13, 2015, 18:14:47
Szigorúan csak elvi síkon érdekelne: Skrilles-es bankkártyával tudnék pénzt feltölteni a pro-ra?
Elvileg nem, úgyanis szerencsejáték oldalakra nem lehet skrill card-al befizetni.

Kérdés, hogy a Skrill ismeri-e egyáltalán a Tippmixprót. Szerintem működhet.



Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 14, 2015, 16:00:37
Kérdés, hogy a Skrill ismeri-e egyáltalán a Tippmixprót. Szerintem működhet.
Itt Mastercard játszik...

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 14, 2015, 16:00:37
Kérdés, hogy a Skrill ismeri-e egyáltalán a Tippmixprót. Szerintem működhet.

Egyszer azt írta az ügyfélszolgálat, amikor megpróbáltam használni, hogy magyarországi forint bank (nem hitel) kártyákat fogadnak el.

Bankkártyával be akarok fizetni erre a retkes hulladék ...-ra, de amint feljön az OTP-s oldal, egyszerűen nem enged befizetni, mert amint kitöltöm a nevet, egyből törli. Most a hulladék otp-t kell szidni, vagy a mocskos prót? :D

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 27, 2015, 16:41:50
Bankkártyával be akarok fizetni erre a retkes hulladék ...-ra, de amint feljön az OTP-s oldal, egyszerűen nem enged befizetni, mert amint kitöltöm a nevet, egyből törli. Most a hulladék otp-t kell szidni, vagy a mocskos prót? :D

Nálam mindig elsőre sikerült így feltölteni. Ez inkább otp hiba lehet,mert ott nekem szokták hibák lenni bőven.

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 27, 2015, 16:41:50
Most a hulladék otp-t kell szidni, vagy a mocskos prót? :D

Az OTP-t, mint az ország legnagyobb csaló cégét nyugodtan szidhatod bármikor. Csányit meg főleg.

Bakker.

Tippmix Pro Promó:
"- Fogadj: foci, jégkorong, röplapda sportágakban.... "
Nincs is röplapda! :D

Idézetet írta: ZBobek Dátum október 05, 2015, 15:57:56
Bakker.

Tippmix Pro Promó:
"- Fogadj: foci, jégkorong, röplapda sportágakban.... "
Nincs is röplapda! :D

Tegnapig volt a női EB a kínálatban...
Aki lemaradt róla, annak jön a reménykedés, hogy találnak még arra érdemes meccset októberben.

Ha meg nem, akkor jóval kevesebben pályáznak majd a 3000 ft-os feltöltésekre.   :)

Nekem véletlenül 5.000forintot töltöttek fel egyik napról a másikra  :)
:D

"Az szeptemberi játékszakasz havi egyenlegfeltöltések sorsolásának időpontja: 2015. október 7. 13:30"

Valaki kapott mailt?