TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Hi! a kifizetés megjön még másnapra, vagy az új rendszerrel ez is változott? eddig ha leutaltam csütörtök este éjfél előtt 5 perccel, akkor megjött a pénz péntek délután.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 02, 2017, 16:55:33
Hi! a kifizetés megjön még másnapra, vagy az új rendszerrel ez is változott? eddig ha leutaltam csütörtök este éjfél előtt 5 perccel, akkor megjött a pénz péntek délután.
Az átálláskor volt gond, nekem azóta ugyanúgy működik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 01, 2017, 11:39:45
Szerintem nem férnek hozzá. Csak lekérdezni tudnak egy-egy adatot, amire jön egy válasz, hogy OK vagy NEM. Tehát az okmányszám alapján pl. csak annyit kapnak, hogy az létezik vagy sem. Arról meg minden adatra ugyanigy megy egy-egy lekérdezés. Persze különböző karakterkódolások, láthatatlan karakterek miatt full szopások léphetnek fel, mint azt látjuk is.

Elegendő, nekem elfogadta feltöltés nélkül. (A születési hely ugyanúgy kerülettel együtt, nagy betűvel lett megadva, ahogy a személyin szerepel.)

hát kapják be
fél órája baszakodok és nem fogadja el az adatokat igy nem tudok fogadni
előtte amit most befizettem, azt bezzeg efogadta, ahhoz nem kellettek az adatok
beirtam a kerületet is a születésinél, vezetőivel midennel próbálkoztam
ha beküldöm az okmányt, annak feldolgozása kb mennyi idő???

Idézetet írta: Arzeen Dátum november 03, 2017, 18:25:59
hát kapják be
fél órája baszakodok és nem fogadja el az adatokat igy nem tudok fogadni
előtte amit most befizettem, azt bezzeg efogadta, ahhoz nem kellettek az adatok
beirtam a kerületet is a születésinél, vezetőivel midennel próbálkoztam
ha beküldöm az okmányt, annak feldolgozása kb mennyi idő???

1 nap volt nekem :D.de a hetvege nem tudom hogy befolyasolja..

Lementem a kocsihoz
Kozben jott egy email, hogy elfogadtak az adatokat...
Ok, beleptem, tennem a tetet a szupermeccsre, hogy majd gazdagsag meg minden, erre megsem jo, nem tudok tetet tenni, toltsek fel okmanyt, megint vagy negyed orat baszakodtam es tovabbra sem tudok fogadni
Akkor mi a faxom az az email??
Ok akkor mondom kiveszem amit befizettem es ennyi, de kiutalni sem enged


Ma reggel kertem kifizetest ugye eselytelen hogy meg ma megjojjon?

#1102 november 06, 2017, 09:57:24, zotya90
Idézetet írta: saviola8321 Dátum november 06, 2017, 07:37:36
Ma reggel kertem kifizetest ugye eselytelen hogy meg ma megjojjon?
99%, hogy megérkezik a pénz.

#1103 november 06, 2017, 09:59:38, zotya90
Nekem délután 4 körül szokott érkezni.

Megjött a bónusz pínz!

Fel kell függeszteni a TippmixPro oldalt, amíg ilyenek előfordulhatnak...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum november 17, 2017, 12:35:32
Fel kell függeszteni a TippmixPro oldalt, amíg ilyenek előfordulhatnak...

A mai napig tele van az oldal ilyen hibákkal, bugokkal vagy nem tudom minek nevezzem ;D :bash:
Mikor is volt az átállás? Van vagy három hete nem, de lehet egy hónapja már? Na ennyi idő nem volt elég pl. ahhoz, hogy a fogadástörténetet rendbe tegyék.
Azt most hagyjuk is, hogy az elején, közvetlenül az átállás után mi volt mert akkor kb. semmi nem működött gyakorlatilag napokig, tulajdonképpen az oldal maga sem jött be :D
De a mai este pl. ami még mindig nem működik, persze gondolom ennél lényegesen több, de ezek egészen biztosan nem:
1. Ha sportágaknál a labdarúgást választod, legalábbis okostelón, akkor igen gyakran nem a teljes focikínálat jön elő hanem Isten tudja mi alapján kiválasztott 6-8 bajnokság és slussz, mindig más.
2. Fogadástörténetnél ha beírja az ember, hogy 180 napra visszamenőleg kéri a nyitott fogadásait akkor az égadta világon mindent kiad, nem csak a nyitottakat, hanem vesztesnek könyvelt nyitottakat, pénzügyi tranzakciókat is :)
3. Az általad említett vesztesnek könyvelt, de valójában nyitott fogadások.

Erre ha már itt tartunk itt egy gyönyörű példa, csak nehogy a PSG meg is nyerje a BL-t mert nem biztos hogy kifizetnek ::)





Sziasztok! Kerdesem az lenne, hogy itt a Tippmixpro-n ha napi egy fogadast szeretnek megtenni a maximum teten, azt meddig toleralja a fogadoiroda? Semmi extra tipp...eu-s golozas...2-es odds maximum, semmi bunda.
Valakinek van tapasztalata e teren?
Elore is koszi.

Idézetet írta: Laacika Dátum december 14, 2017, 16:21:08
Sziasztok! Kerdesem az lenne, hogy itt a Tippmixpro-n ha napi egy fogadast szeretnek megtenni a maximum teten, azt meddig toleralja a fogadoiroda? Semmi extra tipp...eu-s golozas...2-es odds maximum, semmi bunda.
Valakinek van tapasztalata e teren?
Elore is koszi.

Ezzel biztos nem lesz semmi gond.

Hali!

Első kifizetéskor kérnek be okmányokat?