TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#705 február 05, 2015, 17:20:47, rodeoshow
Idézetet írta: hali Dátum február 05, 2015, 15:10:06
Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy a TIPPMIXPRO oddsai melyik fogadóoldalhoz hasonlóak vagy melyik fogadóoldalhoz közelítenek a legjobban?

Köszönöm!

Szia! Elég egyedi, gyenge közepes oddsokkal dolgoznak. De néha lehet fogni elég erős szorzókat is, még a tág piacot tekintve is. Ha egyet kéne mondani, kb Bet at Home.

Sziasztok,egy hete jelentkezett először egy hiba:amikor kiválasztom a meccseket és beírom a tétet alul a fogadás most opció nem válik aktívvá(világoszöld marad nem lehet ráklikkelni)azaz nem tudom megkötni a fogadásokat.Otthon és munkahelyen is ez van különböző gépen különböző op.rendszernél.Tapasztalt valaki hasonlót?

Szia kaloz01!
Én is így jártam először. Azt vettem észre, hogy szinte odatereltek, hogy olvassam el a PROMO- lehetőséget.
A felső vízszintes zöld sávban rákattintottam a PROMO-gombra, elolvastam és utána már megengedte a fogadást. Ügyes.

Én tapasztaltam hasonlót, egy oldalfrissítés megoldotta. Szerintem corsica-nál sem kimondottan a Promó elolvasása volt a megoldás, hanem hogy ezáltal újratöltődött az oldal.

Igen,köszi a válaszokat közben én is rájöttem oldalt kell frissíteni vagy bárhova klikkelsz a felső soron(pl.segítünk)és vissza már lehet fogadni.

Ma kaptam egy emailt tőlük, 5000 Ft privát bónusz. :beerchug: :beerchug:
Kb úgy kellett felmosni, ??? még most sem akarom elhinni. :redchug: :D
Na, de ilyet...
Ugrottak 2 fokot a létrán előre. :ok:

Micsoda fejlődés.... ;D ;D 

Idézetet írta: slices Dátum február 19, 2015, 11:41:06
Ma kaptam egy emailt tőlük, 5000 Ft privát bónusz. :beerchug: :beerchug:
Kb úgy kellett felmosni, ??? még most sem akarom elhinni. :redchug: :D
Na, de ilyet...
Ugrottak 2 fokot a létrán előre. :ok:

Micsoda fejlődés.... ;D ;D

Kérlek csinál a mailről egy printscreent (nyugodtan takard ki a nem publikus részeket), mert nem hiszem el  ;D

#712 február 19, 2015, 13:46:56, slices
Idézetet írta: oakland23 Dátum február 19, 2015, 11:58:57
Kérlek csinál a mailről egy printscreent (nyugodtan takard ki a nem publikus részeket), mert nem hiszem el  ;D



Én sem akartam elhinni... :)

Csorogjon a nyálatok ;D ;D


Biztos abban a "kedvenc mérkőzéseid"-ben lesz a buktató!

Idézetet írta: slices Dátum február 19, 2015, 11:41:06
Ma kaptam egy emailt tőlük, 5000 Ft privát bónusz. :beerchug: :beerchug:
Kb úgy kellett felmosni, ??? még most sem akarom elhinni. :redchug: :D
Na, de ilyet...
Ugrottak 2 fokot a létrán előre. :ok:

Micsoda fejlődés.... ;D ;D

gyakran fogadsz náluk?

Kész, megyek az ombudsmanhoz.  ;D

Nekem jóváírták a februári "Profi Liga" nyereményét, akit érint nézzen rá. (e-mail nem jött)

A mai napon nekem is jóváírták a februári nyereményt és E-mail-t is küldtek!

Olvasva ezt a fórumot, szomorú vagyok, hogy a sz.rnak is hogy örül a magyar nép. Ennél sz.rabb fogadóiroda a világon nincs, ti meg örültök az 5000 ftos aprópénznek. Gondolom azt is elhittétek amikor azt mondták hogy a külföldi fogadóirodák rosszak, és hogy megvédjenek titeket, játszatok a tippmixpron... Hát elmondok nektek valamit, ezen a fosmixprón 5X gyorsabban bukjátok el a pénzeteket, mint bármelyik nagy külföldi cégnél annyira versenyképtelenek az oddsok. Gondolom aki ezt használja még a narancspártra is szavazott. Szinte 0 élő meccs, gagyi felület, néha akár szét is lehet nézni máshol, mert hogy ezek az ilyen birkákból élnek mint ti, az is tuti. Lemásolják a "nagyok" oddsait, csak az 1,5 2,5 ös bet365ös kétesélyből 1,4 2,4 lesz vagy még annyise. El se magyarázom nektek hogy mennyit buktok ezzel.  Máshol kb 4X ennyi promókat osztanak, de hát a csőlátáson nem lehet segíteni. Mindenkinek sok sikert a fogadásokhoz. Aki pénzt is akar ebből keresni az nem itt fogad, ja és ez csak egy jótanács mindenkinek.

Ezért kár volt írni.. Szerintem ezzel mindenki tisztában van. És aki itt tag és fogad tpron az biztos ismeri a betet, unibetet stb.