Figyelmeztetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 23, 2011, 14:28:22, Milan
Sportfogadas.org Figyelmeztetések


Annak következtében, hogy elkerüljük a konfliktusokat, mostantól bevezetek egy olyan rendszert, mely által figyelmeztetjük a fórumtagokat, ha megszegik a Fórum Szabályzatát.

Első figyelmeztetés (10%-os szint): felhívjuk a fórumtag figyelmét, hogy nem tartotta be a Szabályzatot

Második figyelmeztetés(25%-os szint): 3 nap kizárás a fórumról

Harmadik figyelmeztetés(50%-os szint): 10 nap kizárás a fórumról

Negyedik figyelmeztetés(100%-os szint): végleges kizárás a fórumról.


Van egy kivétel is: abban az esetben ha valaki nagyon nem ide illő módon viselkedik, s totál megszegi a szabályzatot, azt alapból véglegesen kizárjuk.

#1 május 21, 2011, 11:34:09, Milan
Figyelmeztetések:

1 figyelmeztetés:

sparco
gammer

Szia Milan!
Ha publikus, hogy miért kapott Sparco figyelmeztetést, akkor kérlek közöljed, mert biztos vagyok benne, hogy sok fórumtag számára tanulságos lehet!

Idézetet írta: Winger Dátum május 19, 2011, 14:02:49
Szia Milan!
Ha publikus, hogy miért kapott Sparco figyelmeztetést, akkor kérlek közöljed, mert biztos vagyok benne, hogy sok fórumtag számára tanulságos lehet!

Ezért:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=6615.msg208479#msg208479


Szeretném jelenteni fcbayern nevű felhasználót! Az oldalon olyan körlevelet küldözget, melyben egy másik oldalt reklámoz ill ezen az oldalon játékra buzdítja az itteni felhasználókat. Ezzel semmi gond nem lenne, ha valós játékról lenne szó. Csakhogy minden 10. lájkolónak 10 eurós jutalmat ígér, ám a nyerteseknek ezt nem fizetik ki.

Eddig 41-en lájkolták az oldalt, a 40. én lennék, de máig nem vette fel velem a kapcsolatot a nyereménnyel kapcsolaban. Az előttem levő három nyertes pedig mind kitalált nevek, ugyanis Facebookon semmiféle Bánfalvy Krisztián nevű alak nem található, pedig állítása szerint Facebookon vette fel a nyertesekkel a kapcsolatot. Elég érdekes lett volna..

Az oldal, amit reklámoz: http://f*gadas.webnode.hu/

Köszi a jelzést, 2 napos tiltást kapott egyelőre.

Szánalmas (és itt nem fcbayernre gondolok), vmlinuz szankciója meg teljesen jogos.

Idézetet írta: Lord Dátum március 20, 2012, 17:13:56
Szánalmas (és itt nem fcbayernre gondolok), vmlinuz szankciója meg teljesen jogos.

Gondolom arra gondoltál, hogy ez elég ovodai stílus így beköpni a másikat, hát ez szerintem is az, amit írtál!!! Ilyet sem láttam még te jó ég, néha hová fajul ez a világ....  :-\  :crazy:

Gondolod, hogy helyes, ha valaki privátban küldözget átveréseket? Mégis ezt most miért kellett leirni, több mint egy éve történt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 08, 2013, 15:51:17
Gondolod, hogy helyes, ha valaki privátban küldözget átveréseket? Mégis ezt most miért kellett leirni, több mint egy éve történt.


Én nem azt írtam, hogy helyes vagy nem helyes én nekem csak ez a "beköpés" szúrt szemet és erre reagáltam, mert valóban szánalmas dolog és gyerekes..... csak ennyit akartam, mint előbb is leírtam.  :cya:

De mi a szánalmas abban, amit én írtam? :D

Idézetet írta: jorgi05 Dátum február 08, 2013, 15:48:31
Gondolom arra gondoltál, hogy ez elég ovodai stílus így beköpni a másikat, hát ez szerintem is az, amit írtál!!! Ilyet sem láttam még te jó ég, néha hová fajul ez a világ....  :-\  :crazy:

Ha engem valaki átbas., azt gondolkodás nélkül felnyomom, mint a kúpot, mi ebben az ovi? Ez olyan, mint mikor jelzünk egymásnak a traffipax miatt, az is ovi?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 08, 2013, 16:10:54
Ez olyan, mint mikor jelzünk egymásnak a traffipax miatt, az is ovi?

Semmiképp. Az ovisokat nem érdekli a traffipax, mivel a matchboxokat még nem mérik a fakabátok.  :D
De majd rákérdezek hogy is van ez, a kislányom épp most kezdte az ovit.

Idézetet írta: benson Dátum február 08, 2013, 18:27:59
Semmiképp. Az ovisokat nem érdekli a traffipax, mivel a matchboxokat még nem mérik a fakabátok.  :D
De majd rákérdezek hogy is van ez, a kislányom épp most kezdte az ovit.

;D