LaLiga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:41:31, Admin
LaLiga 2021/22

A bajnokság tervezett kezdési időpontja: 2021. augusztus 15.

Ebben a témában lehet beszélgetni a spanyol LaLiga eseményeiről.  :topbet_125:

#1 augusztus 09, 2021, 14:31:09, Admin
Egy új korszak Katalóniában, hosszú szenvedés vár a Barcelonára?

A közeli és a távoli jövőt vizsgáljuk, rögtön egy vereséggel rajtolhat a Barcelona! Olvasd tovább


Amikor írtam több, mint egy éve, hogy óriási bajban lesz a Barcelona, akkor sejtettem, hogy mennyire komoly az ügy, de én sem hittem, hogy még annál is mélyebb lehet a válság. Azért az erős, hogy Messi ingyen sem maradhatott volna, mert akkorák a bértömegek, amivel bőven átlépik a megengedett küszöböt. Az argentin mindenképp maradni akart, de nem lehetett. Ráadásul itt van ez is: "Tehát Messi ingyen sem maradhatna, hiába szerette volna mindkét fél, hogy ne menjen sehova. Ingyen egyébként hivatalosan nem is maradhatott volna, hiszen a liga szabályzata világosan kimondja, hogy az új szerződésben foglalt összeg nem lehet kevesebb az előző megállapodásban rögzített kereset ötven százalékánál."




Végre megint jönnek a barcelonai derbik. Szeretem, annak is van egy jó kis hangulata.

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum augusztus 11, 2021, 21:39:29
A legjobbakkal versenyezne az Osasuna

Az Espanyol újból az élvonalban.  Olvasd tovább

Este jön a lapok szempontjából kihagyhatatlan kedvenc a Valencia  - Getafe találkozó.
Az irodák 7,5-nél húzták meg a határt, mivel volt, hogy tizenötig elmentek. Tippmix pl csak 3.85-t ad rá , hogy felette lesz.
Piros lap is előfordul szinte mindig , akár mindkét csapatnál. Ezt is érdemes beprbálni.

Megint lejött 12 büntetőlap a Valencia -Getafen . Már az első percekben piros lap volt a Valencianal.
A Getafe régi /új edzője fojtatja az előző szezon játékstílusát.
Vagy ők kapnak rengeteg lapot, vagy az ellenfelet kényszerítik bele a szabálytalanságokba.

Ma 19 :30 -kor Granada - Valenciára ismét megéri lapokra fogadni.
Granadai utóbbi találkozójukon csak 3 kiállítás volt. Összesen 13 büntetőlap.
Valencia előző meccsén is két piros, 12 büntető a Getafe jóvoltából.
Nem hiszem, hogy most ezért meghúzzák magukat a sarokban.

Hétfői okosságok a spanyol bajnokira

Lopetegui felkészült, míg a Getafe csak most keresi önmagát.  Olvasd tovább


A ma esti Geta-Sevillát J. M. S. Martinez vezeti, márpedig ezzel a játékvezetővel a Getafe utolsó 5 bajnokijából 4 volt 0-0-ás döntetlen.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 23, 2021, 13:37:50
A ma esti Geta-Sevillát J. M. S. Martinez vezeti, márpedig ezzel a játékvezetővel a Getafe utolsó 5 bajnokijából 4 volt 0-0-ás döntetlen.  ;D

A kevés gól most is jött, igaz, hogy 0:1 . Most a lapokkal fukarkodott 4 sárga a Getafe meccsen az smafu. A pályán kívüli sárgát nem számoljuk. Mondjuk a Sevilla nem partner az őrülethez.
Martinez osztott már ki Getafe meccsen 10 felett is lapot , mivel a Vigo partner volt.

Diego Simeone kedvenc ellenfele látogat a Wanda Metropolitanóba

Megint egy unalmas döntetlen, vagy végre változtat valamit a két edző? Olvasd tovább


Bajba kerülhet a fásult Atlético Madrid?

Alaposan megerősített keret a bajnoki címért küzd, de egyelőre még az összeszokás fázisában vannak.  Olvasd tovább


Garantált a bunyó?

Pepe Bordalás csapatai nem a finomkodásról ismertek.  Olvasd tovább