Sportingbet - Bónuszprogram

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportingbet - Bónuszprogram!

Mi az a Sportingbet Bónuszprogram?

A Sportingbet Bónuszprogram egy olyan hűségprogram, ami megjutalmaz azért, mert náluk fogadsz.

Rengetegféle módon játszhatsz és szerezhetsz pontokat, beleértve a mérkőzés előtti és élő fogadásokat. Ha egyszer bejelentkeztél a programba, akkor bármikor követheted aktuális állásod a Bónuszprogram oldalán, melyet naponta frissítenek.

Gyűjtött pontjaid folyamatosan számon tartják, a hó végén kiszámolják az összeget, és megmutatják, hogy milyen bónuszt sikerült elérned.

Hogyan vehetsz részt?

Ha nincs még számlád, IDE kattintva létrehozhatsz egyet, majd kattints az alábbi linkre a jelentkezéshez.

Még akkor is, ha csak a hónap folyamán csatlakozol valamikor, minden pontot jóváírnak.

Hogyan szerezhetsz Bónuszprogram pontokat?

A teljes tét/250 x a fogadásban található választások számával = Bónuszpont
Szóval ha egy 1000 Ft-os fogadást tesz arra, hogy Anglia legyőzi Bulgáriát 4 pontot jelent Önnek. De ha 1000 Ft értékű hármas gyűjtőfogadást tesz arra, hogy Anglia, Skócia és Wales is nyer, akkor 12 pontot kap. Egyszerű!

Minden hónapban az általad összegyűjtött pontok adják meg azt a bónuszt, amit elértél, és azt automatikusan jóváírják számládon.

Minden hónap végén a pontokat nullázzák, de ne aggódj - ajándék startpontokkal segítik minden hónap elején az indulást.

Startpontok - szerezz több pontot, gyorsabban

Minden hónapban, amikor a Sportingbeten fogadsz, startpontokat adnak. A startpontokat havonta jóváírják, és minél magasabb pontot ér el egy hónapban, annál több startpontot adnak számládhoz.

DÍJSORSOLÁS!

Vegyél részt Te is a Sportingbet bónuszprogramjában, nyiss számlát ITT!

Sportingbet - Dupla bónusz a brazil labdarúgásra!

Szerezz dupla bónuszpontokat MINDEN élő fogadással a brazil Campeonato-ra júliusban!

Bár a szezon kezdete még mindig messze van, a legjobb labdarúgásból azonban erre a hónapra is jut, ahol az olyanok, mint Ronaldinho és Neymar játszanak szombat és vasárnap éjszaka a brazil Campeonato-ban. Hogy segítsenek közelebb jutni a nagyobb havi bónuszpontokhoz, dupla bónuszpontot adnak minden élőben megtett brazil Campeonato fogadás után júliusban!

Részvételi feltételek:
  • A fogadásokat élőben kell megtenni a brazil Campeonato mérkőzésekre a dupla bónuszpontokért.

  • A fogadásokat 2012. július 6. 9:00 és július 31. 23:50 között kell megtenni, hogy érvényesek legyenek a promócióban.

  • A pontokat a feltételeknek megfelelő fogadások tétje * a választások száma alapján kalkuláljuk.

  • A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy visszavonja az ingyenes fogadást azoktól az ügyfelektől, ahol a Sportingbet joggal hiheti, hogy az ügyfél korábban vagy aktuálisan visszaél az ingyenes fogadásokkal, pl. arbitrage fogadásokkal.

  • A Sportingbet csoport alkalmazottjai nem jogosultak a részvételre.

  • A Sportingbet.com fenntartja a jogot az ajánlat bármikori visszavonására, leállítására vagy feltételeinek megváltoztatására külön indoklás és értesítés nélkül. A Sportingbet.com továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz jóváírása előtt kielégítő dokumentációt kérjen.

  • A Sportingbet.com a promóció kizárólag döntéshozója, döntése végleges és kötelező érvényű.

  • A Sportingbet.com továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz jóváírása előtt kielégítő dokumentációt kérjen.

  • Ez az ajánlat nem vonható össze más akcióval.

  • A Sportingbet általános szabályai érvényesek.

  • A bónusszal kapcsolatos kérdéseket a következő címen teheti fel [email protected]

Üdv! Általában milyen hamar lesz felhasználható az ingyenes fogadást?

Hello

A bónuszprogram fülön ami van: Jelenlegi pontok 1129 ez hónap végén nullázódik tehát okt. 31-éig fel kell használnom az ingyenes fogadást különben elveszik. Jól értem?

Sziasztok !

Több kérdésem is lenne :

A bónuszprogramm keretében kapott ingyenfogadás az élő-fogadásra is vonatkozik? És ez úgy működik ha elbukom akkor visszakapom a tétet?

Másik hogy az ingyenes pörgetés mely kaszinós játékokra vonatkozik? Mindre?

Köszi a válaszokat előre is ! :)

Szerintem élő fogadásra is vonatkozik, de nem vagyok biztos benne. Ez egy ingyenes tét. Ha nyersz, a nyereményt megkapod (de a tétet nem!), ha vesztesz akkor elbuktad a nyerés lehetőségét, de pénzt nem vesztesz. Érdemes magasabb (2 fölötti) szorzókat játszani vele.

Idézetet írta: Tomee886 Dátum január 22, 2013, 16:11:46
Sziasztok !

Több kérdésem is lenne :

A bónuszprogramm keretében kapott ingyenfogadás az élő-fogadásra is vonatkozik? És ez úgy működik ha elbukom akkor visszakapom a tétet?

Másik hogy az ingyenes pörgetés mely kaszinós játékokra vonatkozik? Mindre?

Köszi a válaszokat előre is ! :)

Csak 5 játékra vonatkozik:
Blood Suckers, Robin Hood, Scarface, Excalibur, Zombies.
Bár már ott szerepel a bónuszprogram oldalon, az ügyfélszolgálat szerint először csak februárban jár az ingyen pörgetés a januári szint után. (én 2-es szinten végeztem decemberben, ezért kérdeztem rá)

Mivel az ingyen pörikkel nyert pénzt meg kell 3-szor forgatni, olyankor érdemes nekikezdeni, ha éppen nincs pénz a számládon! (jó az is, ha fogadásban van vagy éppen kiutalás alatt)
Ezzel lehet kiküszöbölni, hogy többet bukj, mint amennyit ajándékba adott a masina...

Az ingyen fogadásokat bármilyen eseményre felteheted és ahogyan Irtis írta, csak a nyereményt fogod megkapni.
Ha magas, legalább 3-as szorzóra teszed és várható nyereményt bebiztosítod másik irodánál, akkor ezekből az ingyen fogadásokból garantáltan ki tudsz szedni 50-70%-ot.
(1500-ból kb. egy ezrest, 4500-ból 3000-t stb.)

Sportingbeten, amikor belépek, a számlafeltöltés mellett ott van, hogy 701 pontok

Kérdem én, mit lehet azzal kezdeni???

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 11, 2013, 08:59:29
Sportingbeten, amikor belépek, a számlafeltöltés mellett ott van, hogy 701 pontok

Kérdem én, mit lehet azzal kezdeni???

Attól függően, hogy hónap végéig meddig jutottál, kapsz ingyen fogadást és ingyen pörgetéseket.

Lépj át a bónuszprogram részbe, ott látni fogod!

1000 pontig kell eljutni, hogy biztosan kapj bónuszt. (az alatt csak sorsoláson veszel részt)
1 pont meg 250 ft tétnek felel meg.

Egyébként korrekt a rendszer, mert ugyan minden hónapban nullázódnak a pontok, de a hűségért a következő hónapra egyből jóváírnak akár több száz pontot is.

Szerintem meg esélytelen vagy eljutni magasabb szintekre, mert úgy lekorlátoznak mint a sicc.
Legalábbis nekem soha nem sikerült, pedig megpróbáltam vagy háromszor... :)

Nekem is szimpatikus ez a bónuszprogram. Én a kettes szinten vagyok most, még gondolkodom rajta, hogy erőltessem e hármast...
Még nem korlátoztak, bár sok okuk nincs is rá.  ::)

A pontos pontszámítás egyébként így van: feltett tét / 250 X a szelvényen levő fogadások darabszámával.  Minimum 1.20-es szorzónak meg kell lennie.
Tehát ha teszel egy hármas kombit három 1.10-es szorzóval 10000-ért, akkor az 120 pont...
De ez csak forintos számlára érvényes.
Egyébként ebben kapod a legtöbb pontot, mert fontnál és eurónál 1-el kell osztani, dollárnál meg 1.5-el. Kvázi több pontot kapsz ugyanarra fogadásra ha forintos a számlád, mint fontos...  :laugh:
(a fentebbi példa forintosan 120 pont, fontban 85, euróban 100, dollárban pedig 87 pontot ér kábé... nem mindegy...)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 11, 2013, 15:14:29
Szerintem meg esélytelen vagy eljutni magasabb szintekre, mert úgy lekorlátoznak mint a sicc.
Legalábbis nekem soha nem sikerült, pedig megpróbáltam vagy háromszor... :)

Én is aznap kaptam meg a korlátot, mikor tripla pontokat adtak a mobilfogadásokra.   ::)
Gyorsan befizettem és egy százast megforgattam, ezzel egyetlen nap alatt eljutottam a 2-es szintre.

Sajnos ráfutottam egy csali arbitrázsra is (4,5%-os), amit direkt "kint felejtettek" fél napra, mint kiderült.

Ugyanakkor előtte az élő fogadásokkal elég sokáig elviseltek, tehát egy rossz szavam sem lehet.
Hja és bár a bónuszoktól "eltiltottak", a következő hónap elején valamiért mégis kaptam 1500 ft-ot meg 25 ingyen pörgetést.
Lehet, hogy irodán belül van egy "barátunk", aki szabotálja a menedzsment döntéseit. hehe

Ti már megkaptátok az ingyenes fogadást és az ingyenes pörgetéseket a júliusi pontok alapján? Mert én nem. Ráadásul átalakították a rendszert, és nem emlékszem mennyi ingyenes pörgetés járna. A 22 ezer Ft-os ingyenes fogadás szintjéhez mennyi ingyenes pörgetés jár?

22000??? Én a 4500-as kategória vagyok!  ;D

Én megkaptam már az ingyenes fogadást, de a pörgetést nem lelem. Pont ez a baj, hogy az átszervezés miatt nem is tudom hol kereshetem?! Nem emlékszem melyik játékokon lehet lenyomni.

A 22000-es melyik szint? Mert asszem' 0-25-50-75-100 a pörgetések emelkedése szintenként. Neked 100 tuti jár, de lehet több.

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 01, 2013, 14:02:47

Én megkaptam már az ingyenes fogadást, de a pörgetést nem lelem. Pont ez a baj, hogy az átszervezés miatt nem is tudom hol kereshetem?! Nem emlékszem melyik játékokon lehet lenyomni.



Elvileg itt lehetett:


Idézetet írta: Knapp Dátum január 24, 2013, 00:36:50
Csak 5 játékra vonatkozik:
Blood Suckers, Robin Hood, Scarface, Excalibur, Zombies.