Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia!

"tekintve hogy ez a kiválasztási rendszer 80%-ot tud(jelenlegi verzióban már 780 kiválasztott meccs után is 80,13% nyertes)"

Hányas átlagszorzón hozza a 80,13-as nyereséget?

Bocsánat, nem nyereséget, hanem a nyertes találatok számát.

Idézetet írta: ivanyi Dátum július 25, 2020, 17:38:13
Bocsánat, nem nyereséget, hanem a nyertes találatok számát.
Szia!
1,40-es szorzónál a 80% nyereség 15% tiszta hasznot hoz, tehát az a lényeg hogy ha tudod a találati arányodat, akkor ahhoz igazítsd a szorzókat. Nekem ezzel a rendszerrel 1,40 alatt hosszú távon nem érdemes fogadnom. De ha mondjuk te olyan kiválasztási rendszerrel dolgozol, ahol 90%-osan dolgozik, akkor egy kis matekkal látszik hogy már 1,20-as átlag szorzókon is 8% nyereséget hoz.
Életszerűbb viszont az hogy csak 6-70%-ot hoz, vagy csak minden második tipp jön, mert olyanokra fogadsz.
Ebben az esetben 60%-nál 1,80-as átlagoddsok kellenek 8% tiszta nyereséghez, 50%-nál pedig 2,1-es szorzóknál is csak 5%-od marad tisztán..

vasárnapi második félidős gólos tippjeim:
14:30:00   BK Häcken      IFK Göteborg   2.fi.   100!   swe1
16:00:00   FC Basel      FC Lugano   2.fi.   96   sui1
17:15:00   Bologna FC      US Lecce   2.fi.   90 !   ita
17:30:00   Sirius IK      Malmö FF   2.fi.   100!   swe1
18:00:00   FK Bodo/Glimt      Molde FK   2.fi.   100!   nor 
21:45:00   Juventus FC      Sampdoria   2.fi.   100!   ita

a sirius malmö első félidőre is jó, csak én megfogadtam hogy első félidőre többet nem tolok.
Egy teszt keretében szeretnék 1000 db második félidős élő gólos fogadást megtenni. Ez elég hosszú távú dolog, lehet másfél év lesz mire összejön, mert keveset fogadok, de az lesz az igazi statisztika hogy mit is tud ez a rendszer! ígyekszem közölni az összes fogadást(még előtte) és azt is hogy hogyan áll a rendszer nyereségessége.

Hacken-göteborg meccsen várom az 1,40-at a 0,5 overre. ahogy megvan tolom
végül 1,36-on megtettem mert szöglet jött, abból meg bármikor lehet.
aztán még 1,80-on 1/4 téttel

1/1000 hacken-göteborg over 0,5 élő
egyenleg -1,25 egység

2.meccs a basel-lugano lesz. ahol 0-1ről már az első félidőben fordított a basel, és még van negyed óra belőle.
A 2.félidőben 96%-ban hoztak még gólt , tehát ott is várható.
A basel 2-1es félidő után(ha így marad) 100%-ban rúgott vagy kapott még a 2.félidőben
a svájci bajnokságra nézve 2-1 után 83,3%-ban volt gól
2-3lett a félidő..
igen nyomott oddsok lesznek élőben, pláne hogy a basel áll vesztésre. bukik minimum egyenlítést, de lehet fordítást várnak.
vagyis két gólra adnak esetleg jó szorzót.
mindegy kivárok. egy gólra szeretek fogadni, maximum goal line +2öt bevállalok ha ennyire pörög majd a második félidő is!

over 6, 6.5 re van 1,45
vagyis ha csak egy gól lenne akkor féltét visszajár.
kérdés mennyire lesz defenzív a vendég csapat, de eddig nem tűntek annak..
benne van a meccsben még két gól, és így fél tét le van védve ha csak egy lenne.
azért pár percet várok a szünet után!

bukik és tanácstalanok még. felvitték 1,47-re is, majd le 1,42ig
szerintem ők is várnak pár percet a félidő után hogy jobban lássák mire számíthatnak!

50.percben 6 , 6.5 félre ment 1.47-en a tét.
Azóta van goal line 6 is simán, igaz még csak 1,26. ha esetleg addig nem lenne gól , akkor aki akkor csatlakozik be inkább 1,40 körül arra toljon.
4-4 lett a vége, vagyis 8 gól, simán jött.

2/1000 basel-lugano over 1, 1.5 élő
egyenleg -0,8 egység

Bologna-Lecce a következő
félidőben 2-1
lecce-nek két idegenbeli mecccsel ezelőtt szakadt meg egy 15ös sorozata amikor mindig volt gól a második félidőben(idegenbeli meccseket nézve)
Bologna eddig egyszer végzett 2-1re félidőben, akkor volt még gól a másodikban
Lecce szintén ugyanígy ha félidő eredményét nézzük.
Az olasz serie A statisztikája pedig 2-1es félidő után 9/8 azaz 89%

1,12ről indítják a bukik az over 3,5-et(vagyis ők is tudnak olvasni a statisztikákból)
ez egyrészről jó, mert erősíti a tippünket, másrészről gáz, mert bőven ki kell várni mire jó szorzó lesz.

sajnos utóbbi jött be. 65.percben esett a 4.gól amikor még 1,30 volt csak a 3,5 szorzója. ezt hagyjuk átérünk a következő meccsre.

FK Bodo/Glimt - Molde FK
9/9 a saját meccseiket nézve a második félidő gól esélye.
1-1 most a félidő.ha így marad akkor ezt az eredményt nézve:
norvég bajnokság idei meccseit nézve 6/4 ez 66% nem az igazi,
legutóbbi idény statisztikája 25/20 80%, hát ennél is láttunk már erősebbet.
Meglátjuk hogy a félidei eredmény gyengébb statisztikája, vagy a két csapat idei második félidős teljesítménye érvényesül!
53.percben 1,18 az over 2,5 vagyis a bukik komoly esélyt látnak a gólra. nekünk viszont ez édeskevés szorzó, várunk mint legutóbb.
ha szerencsénk van akkor a 70.perc után esik be az a gól , és addig talán lesz 1,40 az odds.

hogy a napot nyereséggel zárjuk ahhoz vagy 1,8-as szorzó vagy magasabb tétegység kellene, de nem a napot nézzük, ez egy hosszútávú dolog! gond itt akkor lenne ha a 10.meccs után is azon aggódom hogy mikor fordulunk át nyereségbe..

Nos itt is a 65.percben jött  a gól mint az olaszoknál, így ebből sem lett fogadás.


a mai tippek így jöttek. sajnos kettőt tudtam megfogadni, amiből az egyik elment.(így utólag a svédeknél még várhattam volna pár fordulót, hogy legalább 5-5 hazai és idegen meccs legyen, mert lehet becsapós még a statisztika)
a képlet egyik oldala , vagyis a a kiválasztási rendszer 80%os eredményessége ok, a másik oldala az 1,40-es szorzójú meccsek pedig ebből csak kettőn teljesültek. két meccsen pedig hamarabb volt gól mint 1,40 lett volna az odds. az 1000 fogadáshoz kb. 2-2,5 ezer kiválasztott meccs kell majd, de nem hajt a tatár!
a juve meccset szerintem már nem fogadom meg, elég volt ennyi mára. majd folyt köv.(lehet nem holnap, csak holnapután, ahogy az időm engedi)

Idézetet írta: laudrup Dátum július 26, 2020, 14:38:31
vasárnapi második félidős gólos tippjeim:
14:30:00   BK Häcken      IFK Göteborg   2.fi.   100!   swe1
16:00:00   FC Basel      FC Lugano   2.fi.   96   sui1
17:15:00   Bologna FC      US Lecce   2.fi.   90 !   ita
17:30:00   Sirius IK      Malmö FF   2.fi.   100!   swe1
18:00:00   FK Bodo/Glimt      Molde FK   2.fi.   100!   nor 
21:45:00   Juventus FC      Sampdoria   2.fi.   100!   ita

a sirius malmö első félidőre is jó, csak én megfogadtam hogy első félidőre többet nem tolok.
Egy teszt keretében szeretnék 1000 db második félidős élő gólos fogadást megtenni. Ez elég hosszú távú dolog, lehet másfél év lesz mire összejön, mert keveset fogadok, de az lesz az igazi statisztika hogy mit is tud ez a rendszer! ígyekszem közölni az összes fogadást(még előtte) és azt is hogy hogyan áll a rendszer nyereségessége.

a juve is zöldült, de a 70.perc előtt. gyanús hogy nem volt 1,40 a szorzó még!
Holnap folyt köv. ma meló volt azért nem jelentkeztem!

Mai meccsek egyike sem ment át a szűrőn.
Így csak egy kis statisztikai segítséget osztok meg ma.
az általam követett bajnokságok második félidős statisztikájából emeltem ki a legerősebbeket:
1. Luxemburgi 89%-ban van gól a második félidőben
2. Holland2 és osztrák 1  88%
4.kínai szuperliga és hongkong1 87%
6.izlandi 2 85%
7. olasz serie A, német bundesliga,norvég tippeligaen 84%