Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum április 28, 2019, 07:49:19
Neteller az én nevemen van. Az a kártya amiről pedig beszeretnék fizetni a tesómén(otp mastercard).

Ha csak a nevetek nem azonos, akkor befizetni csak a saját kártyáddal tudsz.

Azért ez érdekes kérdés, miért baj egy netes pénztárcának, ha valaki más nevéről töltik fel? Ezer féle oka lehet, hogy valaki pénzt ad nekem, nem feltétenül csalás van a dologban.

Pénzmosás elkerülése, nem a feltétlenül a Neteller, hanem a kártyaszolgáltatók és OECD egyezmények követelménye ez.

Sziasztok!
Ma regisztráltam a Netellerre,majd próbáltam érvényesíteni a számlámat.Az első lépés egy deposit lenne,kétszer próbáltam meg az Otp-s Mastercardommal,és mindkétszer elutasította.Befizetés nélkül tovább sem tudok lépni az esetleges okmányfeltöltéshez.Mi lehet a baj??Esetleg hogyan tudom befizetés nélkül beküldeni nekik az okmányaimat?Paysafecard-dal fel tudom tölteni,ha euros a Neteller számlám,és forintos a Paysafecard?

Idézetet írta: Rattis Dátum június 10, 2019, 12:58:16
Sziasztok!
Ma regisztráltam a Netellerre,majd próbáltam érvényesíteni a számlámat.Az első lépés egy deposit lenne,kétszer próbáltam meg az Otp-s Mastercardommal,és mindkétszer elutasította.Befizetés nélkül tovább sem tudok lépni az esetleges okmányfeltöltéshez.Mi lehet a baj??Esetleg hogyan tudom befizetés nélkül beküldeni nekik az okmányaimat?Paysafecard-dal fel tudom tölteni,ha euros a Neteller számlám,és forintos a Paysafecard?

Gondolom nem engedi a bank a tranzakciót valamiért, a Paysafecard működik, annyi, hogy van egy átváltási költség, amit a paysafe oldalán https://www.paysafecard.com/hu-hu/termekek/paysafecard/ legörgetve megtalálsz, illetve Netellernél is van egy 2,5%-os bukta amit levon, de ezt nem igazán tudod elkerülni, mert Neteller befizetésnél bárhonnan küldöd a pénzt, levon 2,5%-ot, ezt rá kell tudni..

Idézetet írta: Rattis Dátum június 10, 2019, 12:58:16
Sziasztok!
Ma regisztráltam a Netellerre,majd próbáltam érvényesíteni a számlámat.Az első lépés egy deposit lenne,kétszer próbáltam meg az Otp-s Mastercardommal,és mindkétszer elutasította.Befizetés nélkül tovább sem tudok lépni az esetleges okmányfeltöltéshez.Mi lehet a baj??Esetleg hogyan tudom befizetés nélkül beküldeni nekik az okmányaimat?Paysafecard-dal fel tudom tölteni,ha euros a Neteller számlám,és forintos a Paysafecard?
Hali!

Esetleg valamiért nem jön be a Neteller, akkor tudom javasolni Revolut. Itt sok-sok mindent írnak róla: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.120

Idézetet írta: peshark Dátum június 10, 2019, 14:11:48
Gondolom nem engedi a bank a tranzakciót valamiért, a Paysafecard működik, annyi, hogy van egy átváltási költség, amit a paysafe oldalán https://www.paysafecard.com/hu-hu/termekek/paysafecard/ legörgetve megtalálsz, illetve Netellernél is van egy 2,5%-os bukta amit levon, de ezt nem igazán tudod elkerülni, mert Neteller befizetésnél bárhonnan küldöd a pénzt, levon 2,5%-ot, ezt rá kell tudni..
Érdekes,ugyanezzel a kártyával vígan befizettem a tavasszal a Bet365-re,tehát elvileg a bank engedi.Nem izgat még az átváltási költség,csak tesztelni akarom a Netellert,hogy mire élesen használni fogom,minden stimmeljen.Köszi a választ,holnap még megpróbálom kártyával,ha nem jön össze,akkor marad a Paysafecard-os befizetés.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum június 10, 2019, 14:25:15
Hali!

Esetleg valamiért nem jön be a Neteller, akkor tudom javasolni Revolut. Itt sok-sok mindent írnak róla: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.120
Köszi,képben vagyok vele,de zavar a sok zárolás,pl a nagyobb összegű befizetéseknél,és az ezzel kapcsolatos intézkedéseknél a szinte nulla angolom igencsak nehezítené a dolgot.

Mióta von le 2.5%-ot banki befizetés után neteller?
Eddig ezért szerettem, de ez igy baromi sok a semmiért ráadásul.
Semmi értelme igy a bankkártyás befizetés mellett.

Sziasztok. Mit tudok csinálni, ha a teljes netteller egyenlegem átutalásra került egy idegen email címre? Tud valamit a netteller csinálni? Vagy ennyi, buktam a pénzem? Köszi a segítséget.

Irj nekik minel hamarabb.. Talan visszakapod.


Amugy hogy leptek be? Csak nem az emailben rendszeresen erkezo fake netelleres címre atiranyito oldalon adtad meg az adataid..?

Nem e-mail, de amúgy igen, valami adathalász oldalról lephettem be :(

Az oriasi hiba. Eleve sosem szabad belepni linkre kattintva, mindig manualisan kell beirni a cimet es akkor baj nem lehet.


A leggyorsabb ha felhivod oket, de irhatsz emailt is. Azonban sok joval nem kecsegtetlek, ahhoz vipnek kell lenni hogy legyen ilyen moneyback garancia. Ha idoben lekapcsoljak oket es a penz nem lesz kiutalva, elkoltve nem hiszem hogy visszakapod.

Nyilvan nem tartogatjak napokig a penzeket egy szamlan.

Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

Idézetet írta: kaldyg Dátum október 10, 2019, 06:51:11
Tudom. :( egyszerűen új gépet vettem, nem voltak még előzmények, google-ba beírtam h netteller és mentem az első lehetőségre ami mint kiderült kamu oldal. Ez a kettős hitelesítés hasznos? Nem lehet beállítani h utalás előtt is kelljen valami sms igazolás vagy ilyesmi? Meg összességében ha változtattam jelszót meg ID kódot merjen használni a továbbiakban a fiókot?

A kettos hitelesites szerintem teljesen korrekt dolog, a telefonon generalt kod beutese nelkul nem tudsz belepni a fiokba..