Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megkérdeztem az ügyfélszolgálatuknál:

A kockázatmentes fogadási ajánlatunkban három tipusra fogadhat: 1/x/2. Amennyiben nem találja el a meccs kimenetelét, visszafizetjük Önnek a tétet, maximum 10000Ft-ig, a minimum tét pedig 500Ft. Amennyiben ezekután szeretné kivenni a pénzét nem lesz akadálya.

"Tisztelt XY,
sajnálattal kell közölnöm, hogy a "fogoadjon kockázat nélül" akciónkban csak azok a személyek vehetnek részt akik erről emailben tájékoztatót kaptak tőlünk. Az 50%-os tétvisszatérítés természetesen Önre is vonatkozik, amennyiben Ilyés Ferenc legalább 6 gólt szerez.

Üdvözlettel,
Eugen Lázár"

Érdekes..mondjuk én emailben kaptam,és ott olvastam. Hogy mi alapján küldik az emaileket,azt nem tudom.  :icon_confused:

Eklemovics nyártól a Wisla Plockban folytatja

A lengyel kézilabda-bajnokságban szereplő Wisla Plock hivatalos honlapján jelentette be, hogy a nyártól náluk szerepel az MKB Veszprém magyar válogatott irányítója, Eklemovics Nikola. A hírek szerint a játékos hároméves szerződést kötött a lengyel csapattal.  

Lengyel hírforrások egybehangzóan arról számoltak be, hogy Eklemovics Nikola, az MKB Veszprém irányítója nyártól a Wisla Plock együttesében folytatja pályafutását. A klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint a játékos hároméves szerződést kötött a lengyel klubbal.  

,,Szeretnénk előrelépni, és a hazai bajnokságban felvenni a versenyt a Kielcével. E cél eléréséhez az első lépést jelenti Eklemovics szerződtetése. Július elsejétől lesz a mi játékosunk, ez már eldőlt" – nyilatkozta Andrzej Miszczynski, a klub elnöke.

A Wisla jelenleg második helyen áll a lengyel bajnokságban, egyetlen vereségét éppen a legnagyobb rivális Kielcétől szenvedte le.

A Veszprém egyelőre nem erősítette meg az irányító távozását.  

Eklemovics szülővárosában, Belgrádban kezdte pályafutását, ahol a Partizan és a Crvena zvezdában színeiben is játszott. 1999-ben jött Magyarországra, először a Pick-Szegedben szerepelt, majd 2004-től a nagy rivális MKB Veszprémhez igazolt.

A magyar állampolgárság megszerzése után a válogatottal részt vett a 2008-as és 2010-es Eb-n, valamint a két évvel ezelőtti vb-n. A ma kezdődő világbajnokságon sokáig kérdéses volt a szereplése, végül vállsérülése nem jött teljesen rendbe, így pedig nem tarthatott a többiekkel Svédországba


Forrás: nso.hu

A csütörtökön rajtoló svédországi férfi világbajnokság nyitó sajtótájékoztatóján Hasszan Musztafa, a Nemzetközi Kézilabda Szövetség elnöke megnevezte az év legjobb játékosait. 2010-ben a szakmai zsűri, a nemzetközi média, és a szurkolók kombinált szavazatai alapján a nőknél első románként Cristina Neagu, a férfiaknál első cseh játékosként Filip Jicha lett a győztes.
A nőknél a friss Eb-bronzérmes, a Valceával 2010-ben BL-döntőig jutott Neagu a szavazatok 25%-át kapta. A második a norvég Katrine Lunde-Haraldsen (23%), a harmadik a  montenegrói Bojana Popovics (19%), a negyedik a német Grit Jurack (17%), az ötödik az orosz Ludmila Posztnova lett (16%).

A férfiak versenyét a Kiel-lel másodszor BL-t nyerő (egyben az elitliga tavalyi gólkirálya) Jicha a szavazatok 31%-át kapta, míg mögötte sorrendben a francia Nikola Karabatic (28%) és Thierry Omeyer (17%), valamint a horvát Igor Vori (14%), és a spanyol Sterbik Árpád (10%) végzett.

forrás: kezi.hu

Kézi-guruktól kérdezném, hogy igaz az a pletyka, hogy a Görbicz Anita a Vincze Ottóval jár? És hogy elkezdett piázni, bulizni, cigizni a csaj? Állítólag azért van ez, mert meghalt a férje, ez is igaz? Mostanában nagyon nem követem a női sportokat...

Idézetet írta: Szigo Dátum január 31, 2011, 18:08:59
Kézi-guruktól kérdezném, hogy igaz az a pletyka, hogy a Görbicz Anita a Vincze Ottóval jár? És hogy elkezdett piázni, bulizni, cigizni a csaj? Állítólag azért van ez, mert meghalt a férje, ez is igaz? Mostanában nagyon nem követem a női sportokat...
Én úgy tudtam, hogy csak kavartak. Bár ezt régebben hallottam. Meg a cigit, mondjuk az nem meglepő. Pálingert is láttam már cigizni.

Idézetet írta: Lufu Dátum január 31, 2011, 18:11:28
Én úgy tudtam, hogy csak kavartak. Bár ezt régebben hallottam. Meg a cigit, mondjuk az nem meglepő. Pálingert is láttam már cigizni.
Én is úgy hallottam, hogy régebben kavartak. A cigi az igaz, állítólag láncdohányos Görbicz. A buli meg hasonlók meg nagyon fiatal korában volt rá jellemző, mikor még "csak" egy óriási tehetségnek számított. A férjével kapcsolatos dolog meg tuti kamu, mert azt már megírták volna mindenhol. Persze én sem ismerem személyesen csak ezeket hallottam már több forrásból. :)

Granát Balázs mesélt róla pár éve. Állítólag nem csak Ottó kavart vele. Én úgy tudom, a Stark féle győri csapat felével volt komolyobb, de inkább komolytalanabb kapcsolata, ha érted ...

Mondjuk nem kell felülni minden mendemondának, de én simán elhiszem.

De inkább térjünk át a skandináv kézis lányok szerelmi életére  :P

Az én infóim, hogy régebben kavartak az Ottóval, mikor az Győrben játszott, és ez jelentősen bekavart a Görbe házasságába. Talán ezért is váltak el. ( a haláról nem hallottam, csak a válásról.)
Viszont a nagy arc mindig megvolt. Neki már évekkel ezelőtt derogált az A8-as audi, csak Q7-tel volt hajlandó járni.
A cigi-buli-pia a leszbi Tomorira jellemző. Azért is dobták ki a csapatból, mert volt hogy piásan ment edzésre.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 31, 2011, 19:16:23
Az én infóim, hogy régebben kavartak az Ottóval, mikor az Győrben játszott, és ez jelentősen bekavart a Görbe házasságába. Talán ezért is váltak el. ( a haláról nem hallottam, csak a válásról.)
Viszont a nagy arc mindig megvolt. Neki már évekkel ezelőtt derogált az A8-as audi, csak Q7-tel volt hajlandó járni.
A cigi-buli-pia a leszbi Tomorira jellemző. Azért is dobták ki a csapatból, mert volt hogy piásan ment edzésre.
Tomorit már a Dunaferr ifiből is a pia és egyéb tudatmódosító szerek rendszeres használata miatt dobták ki.

Én győri vagyok szigo! A helyzet az, hogy sok ismerősöm látta az ETO edzéseit a Magvassyba. Anitán kívül a többiek széthajtják magukat az edzéseken, Görbicz viszont nem hajlandó normálisan edzeni. Tudja magáról, hogy isteni keze van és olyan edzést hajlandó csak elvégezni, amilyent ő szeretne. Volt egy nagyon kiváló edzőnk, Róth Kálmán személyében. BL döntős volt a csapat az ő irányítása alatt. Egyébként egy nagyon szimpatikus és egy normális ürge. Őt például azért küldték le az ifibe, mert azt mondta Görbicz, hogy vagy a Kálmán bá megy, vagy pedig ő fog elmenni a csapattól. A vezetők pedig persze Görbét tartották meg. Nagy szerepe van pedig Róth Kálmánnak ennek az igen minőségi győri utánpótlásnak, hiszen ha jól tudom a Görbicz-Vérten-Mörtel, talán még a Mellman féle brigádot is ő nevelte ki annó.
Görbicz keményen cigizik, és az is igaz, hogy a legújabb Audi nála alap. Egyébként az iskolai végzettsége 8 általános.

Szóba került Tomori és a lezbisége. Ez természetesen igaz, Tomori kegyetlenül lezbikus.:D És állítólag Vérten Orsival laknak itt Győrben együtt és innen jár fel pestre a fradiba. Tomori egyébként egy senkiházi, régen drogos volt, majdnem meghalt. Szerintem még most is tolja. A drogozás mindenesetre jobban megy neki, mint a kézi az biztos.... Ilyen emberrel voltunk kint a VB-n.... vicc

Idézetet írta: Botika Dátum február 02, 2011, 16:01:59
Én győri vagyok szigo! A helyzet az, hogy sok ismerősöm látta az ETO edzéseit a Magvassyba. Anitán kívül a többiek széthajtják magukat az edzéseken, Görbicz viszont nem hajlandó normálisan edzeni. Tudja magáról, hogy isteni keze van és olyan edzést hajlandó csak elvégezni, amilyent ő szeretne. Volt egy nagyon kiváló edzőnk, Róth Kálmán személyében. BL döntős volt a csapat az ő irányítása alatt. Egyébként egy nagyon szimpatikus és egy normális ürge. Őt például azért küldték le az ifibe, mert azt mondta Görbicz, hogy vagy a Kálmán bá megy, vagy pedig ő fog elmenni a csapattól. A vezetők pedig persze Görbét tartották meg. Nagy szerepe van pedig Róth Kálmánnak ennek az igen minőségi győri utánpótlásnak, hiszen ha jól tudom a Görbicz-Vérten-Mörtel, talán még a Mellman féle brigádot is ő nevelte ki annó.
Görbicz keményen cigizik, és az is igaz, hogy a legújabb Audi nála alap. Egyébként az iskolai végzettsége 8 általános.

Szóba került Tomori és a lezbisége. Ez természetesen igaz, Tomori kegyetlenül lezbikus.:D És állítólag Vérten Orsival laknak itt Győrben együtt és innen jár fel pestre a fradiba. Tomori egyébként egy senkiházi, régen drogos volt, majdnem meghalt. Szerintem még most is tolja. A drogozás mindenesetre jobban megy neki, mint a kézi az biztos.... Ilyen emberrel voltunk kint a VB-n.... vicc
Azt én is hallottam, hogy Vértennel kavar és Vérten játéka is azóta esett vissza mióta kirúgták Tomorit szóval lehet benne valami, na de nem akarok Blikket csinálni a topicból :)

Sziasztok!

Bocs, h félbeszakítom a csevejt, a ma esti Vác-Győri ETO meccsről mik a meglátásai az uraknak?

Köszi
F4F

Idézetet írta: frnky4fngrs Dátum február 02, 2011, 16:23:55
Sziasztok!

Bocs, h félbeszakítom a csevejt, a ma esti Vác-Győri ETO meccsről mik a meglátásai az uraknak?

Köszi
F4F
Szia! Szerintem sima ETO győzelem fog születni. Egyedül Orbán Adri fog hiányozni, a többiek ott lesznek a csapatban.
A bajnokság jelenlegi állása:
1. Győri Audi ETO KC 32 (100%-os mutató)   2. DVSC-Korvex 26    3. FTC 25     4. SYMA Váci NKSE 24     5. Dunaújvárosi REK 19