Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ha médiabox-szal nézed, 1080-ban jön. Nálam tű éles a kép, és ahogy mondod, még a fűszálakat is látom. Bár ez meccsenként változhat. Olaszoknál is van olyan, hogy egyik meccsen leesik a kép, a másik meg már kicsit gyengébb. De ez meg már az olaszok hibája. Gondolom más társaságtól jön az adás vagy gyengébb kamerával csinálják. De például egy Reggeli Startban, amikor saját cuccal dolgoznak, még a kis szeplőket is látni lehet az arcokon.

Persze, mert az studió. Elismerem, láttam már "élesebb meccset" de ha összehasonlítod egy Aussie Opennel. Nyilván nem mindenhol van meg az apparátus, hogy kijöjjön a standard méret, de ha olyan minőség ingadozás van  mint szokott, akkor vegye le a HD feliratot, mert még csak 480p sincs meg. Persze lehet ez csak engem zavar. De egy Mezzo, vagy Travel Channel HD az mindig fullos. ( régen a Private Gold milyen jó is volt! )  ;D

De nincs olyan szintű minőségingadozás. Az egyik tökéletes, a másik meg egy hajszálnyival életlenebb. Nálam tökéletes minőségben jön a Digi, szóval szerintem a te készülékedben van valami hiba cimbi :D

Idézetet írta: Lord Dátum május 04, 2012, 16:32:46
De nincs olyan szintű minőségingadozás. Az egyik tökéletes, a másik meg egy hajszálnyival életlenebb. Nálam tökéletes minőségben jön a Digi, szóval szerintem a te készülékedben van valami hiba cimbi :D

Ez kábeles digi? mert nálam csak tányéros van, és ha HD-t akarnék nézni nagyon sok lenne a díja, illetve a beltéri sem alkalmas rá, azt meg valami 70.000ért cserélnék ki...


Közben a Digi közleményben reagált az MTV-s nyilatkozatra:


"Közlemény

Irreálisan alacsony árat kínált az MTVA a kézilabda kupadöntők közvetítéséért!

A mai napon napvilágot látott az MTVA közleménye a női kézilabda európai kupadöntőkkel kapcsolatban, amely a DIGI Sporttal kapcsolatban téves információkat tartalmaz.

A DIGI Sport az elmúlt héten ajánlatot kért három országos elérésű csatornától a női kézilabda Bajnokok Ligája és a női kézilabda KEK döntő párhuzamos közvetítésére, mivel az EHF (Európai Kézilabda Szövetség) azt kérte cégünktől, hogy tegye a közönség számára szélesebb körben elérhetőve ezeket a kiemelten fontos magyar érdekeltségű mérkőzéseket. A csatorna megkeresésére kizárólag a Magyar Televízió reagált, a tárgyalások pedig csütörtökön lezárultak. A két európai kupasorozat párhuzamos közvetítéséről nem sikerült megállapodni, mert az MTVA benyújtott ajánlata elfogadhatatlannak bizonyult, ugyanis az általuk ,,a megszokott piaci árnál magasabbnak" nevezett összeg a valóságban, a gyártási költségeket sem fedezte volna.

A DIGI Sport a megegyezés reményében ennek az összegnek a kétszeresét kérte – nem a háromszorosát, ahogy az MTVA közleményében szerepelt – amely töredéke annak a díjnak, amit a csatorna a közvetítési jogokért kifizetett a jogtulajdonosnak.
A DIGI Sport célja is az, hogy minél többen láthassák ezeket a kiemelt közvetítéseket. Továbbra is állítjuk, nem csatornánkon múlik, hogy a kábelszolgáltatók felveszik-e kínálatukba a DIGI Sportot illetve a DIGI Sport Plus-t. Jelenleg másfél millió háztartásban vagyunk jelen, több mint 130 műsorelosztó már elérhetővé tette mindkét csatornánkat. Kérünk mindenkit, hogy saját szolgáltatójának tegye fel a kérdést arról, hogy miért nem elérhető nála a DIGI Sport.

A kialakult helyzetre való tekintettel, május 5-én 17 órától a Győri Audi ETO-Buducsnoszt Podgorica Bajnokok Ligája finálét, május 6-án 18 óra 20 perctől az FTC-Viborg KEK döntőt, illetve a két összecsapás május 13-i visszavágóját kizárólag a DIGI Sporton lehet figyelemmel kísérni.

Sok szeretettel várunk mindenkit hétvégén a tévéképernyők elé! Szurkoljunk együtt a Győri Audi ETO és az FTC sikeréért!"

Tudna valaki adni egy olyan streamet, ahol nézhetem a Győr meccsét?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 05, 2012, 16:07:03
Tudna valaki adni egy olyan streamet, ahol nézhetem a Győr meccsét?

Itt menni fog a digis közvetítés:
http://onlinetv.gportal.hu/gindex.php?pg=31356495



Nagyon szűknek érzem ezt a 29-27es győzelmet. Remélem valamelyik kézilabda-guru elmondja a véleményét, és meggyőz, hogy a Győré lesz a BL serleg :beerchug:

Idézetet írta: jaaas Dátum május 05, 2012, 18:49:57
Nagyon szűknek érzem ezt a 29-27es győzelmet.

Sajnos én is így érzem, csoda kell majd a végső győzelemhez.

Szerintem az idegenbeli mérkőzésen is nyerni fognak a csajok, és meglesz már végre valahára a BL győzelem!!!
Tudnak ők a mainál sokkal jobban játszani, Popovicot meg le kell ütközni mert egy állat  :D

Idézetet írta: jaaas Dátum május 05, 2012, 18:49:57
Nagyon szűknek érzem ezt a 29-27es győzelmet. Remélem valamelyik kézilabda-guru elmondja a véleményét, és meggyőz, hogy a Győré lesz a BL serleg :beerchug:

Ahj pedig sokkal több volt ebben a meccsben  :-\ :-\ :( :(

Laluska, Pérez és a két Iváncsik is hosszabbított Veszprémben. Mégse lesz akkora jövés-menés..
A Nagy Lacis hírt nem hiszem el, amíg nem mutatták be Veszprémben.

Ha mégis jönne, akkor a világ talán jelenlegi legjobb, de mindenképpen a legkomplettebb játékosával erősödne az MKB.
Ha mellette még jön egy jó külföldi szakember, akkor ebből a keretből sokat ki lehetne hozni, ha rendesen forgatják meccs közben a játékosokat. Laluska simán támadhatna a védekezés mellett Laci cseréjeként stb.

Na, de várjuk a többi bejelentést, mert azért bízom benne, hogy tényleg pénz állt a házhoz és nagy csapat lesz Veszprémben.

Nem tudom mennyire új hír, de Omeyer hazatér a Montpellierbe, helyére a Barcából érkezik Sjöstrand a Kielbe. Nyártól lép életbe a 2 igazolás.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum május 08, 2012, 11:16:04
Nem tudom mennyire új hír, de Omeyer hazatér a Montpellierbe, helyére a Barcából érkezik Sjöstrand a Kielbe. Nyártól lép életbe a 2 igazolás.
Sjöstrand leigazolása már tuti? Mert én még úgy olvastam, hogy ő az egyik jelölt, de pl. a EB legjobb kapusának választott Stanic is képben van, aki minden bizonnyal nem marad egy Metalurg Skopje szintű csapatba.