BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 06, 2019, 19:25:40
Megkaptam, igen. Amint tudok valamit jelentkezem.  ;)

nagyon szépen köszönöm előre is, várom!

Sziasztok!

Már kb másfél hónapja lovaglunk a kifizetésen a fogadóirodával.... Itt játszom évek óta mindig minden flottul ment, de most kérem a kifizetést, leszedik a Betclic számlámról, a bankszámlámra nem kapom meg. Levelezünk heteken át, mindenféle bankszámlakivonatot elküldök nekik és visszateszik a Betclic számlámra a pénzt majd elnézést kérnek. Ezt eljátszottuk 2szer és összesen másfél hónap telt el....
Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? Lehet ilyenkor valakihez fordulni?

Idézetet írta: Tuzinho77 Dátum május 22, 2019, 12:56:59
Sziasztok!

Már kb másfél hónapja lovaglunk a kifizetésen a fogadóirodával.... Itt játszom évek óta mindig minden flottul ment, de most kérem a kifizetést, leszedik a Betclic számlámról, a bankszámlámra nem kapom meg. Levelezünk heteken át, mindenféle bankszámlakivonatot elküldök nekik és visszateszik a Betclic számlámra a pénzt majd elnézést kérnek. Ezt eljátszottuk 2szer és összesen másfél hónap telt el....
Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? Lehet ilyenkor valakihez fordulni?

Az előtted hozzászóló is hasonló cipőben jár(t). Nem tudom, lehet azóta sikerült megszereznie a pénzét.

Állítólag a fizetést kezelő szolgáltatóval van a gond, az iroda úgy látja, hogy minden rendben (ki lettél fizetve), de valamiért nem megy át a tranzakció.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 22, 2019, 13:31:29
Az előtted hozzászóló is hasonló cipőben jár(t). Nem tudom, lehet azóta sikerült megszereznie a pénzét.

Állítólag a fizetést kezelő szolgáltatóval van a gond, az iroda úgy látja, hogy minden rendben (ki lettél fizetve), de valamiért nem megy át a tranzakció.

Köszönöm szépen a válaszod!
Ezzel tudok bármit kezdeni vajon? Van regisztrálva egy másik kártyám is hozzájuk, megpróbáltam banki utalással oda lekérni de elutasították a kérelmet.... :/


Idézetet írta: Tuzinho77 Dátum május 22, 2019, 13:38:28
Köszönöm szépen a válaszod!
Ezzel tudok bármit kezdeni vajon? Van regisztrálva egy másik kártyám is hozzájuk, megpróbáltam banki utalással oda lekérni de elutasították a kérelmet.... :/

Nem tudom mennyire működne a Skrillel való be-, majd kiutalás.

UPDATE!
Közben harmadik próbálkozásra sikerült kiutalniuk a pénzt. Köszönöm a válaszokat! :beerchug:

Másnál is van újabban, hogy gyakorlatilag semmire sem lehet élőben fogadni? Vagy el van rejtve a kínálat, mint góloknál, persze itt nem erről van szó, vagy ha van is kint kínálat, a legritkább esetben lehet tétet rakni. Vagy ez egy fifikás módja, hogy eszedbe ne jusson nyerni :) pedig nem százezrekkel fogadok, de úgy látom lassan tényleg nem érdemes ide befizetni.

#847 augusztus 24, 2019, 21:34:26, SPF Admin
Idézetet írta: Pyriel Dátum augusztus 24, 2019, 19:05:38
Másnál is van újabban, hogy gyakorlatilag semmire sem lehet élőben fogadni? Vagy el van rejtve a kínálat, mint góloknál, persze itt nem erről van szó, vagy ha van is kint kínálat, a legritkább esetben lehet tétet rakni. Vagy ez egy fifikás módja, hogy eszedbe ne jusson nyerni :) pedig nem százezrekkel fogadok, de úgy látom lassan tényleg nem érdemes ide befizetni.

Több, mint másfél évvel ezelőtt hasonló problémáid voltak a Winmastersnél. Akkori elmondásod szerint az azért történhetet, mert sokat nyertél.

Nem lehet hasonló a probléma forrása? Mármint az, hogy sokat nyersz és le lettél korlátozva?

Most ezt viccként kezeld: látom magam előtt, ahogy bejelentkezel, és egyből reagálnak, hogy hoppá Pyriel belépett, tüntessetek el mindent.  ;D

szokott még lenni befizetésre 100 ingyen pörgetés vagy már ezt is törölték?

Technikai problémájuk volt a csütörtöki/pénteki napon, ezért kárpótlásul adtak 3000,- freebetet. Emailt is küldtek róla.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 13, 2019, 12:58:56
Technikai problémájuk volt a csütörtöki/pénteki napon, ezért kárpótlásul adtak 3000,- freebetet. Emailt is küldtek róla.

aha, akkor érdemes ezt még figyelni, na majd jövő héten

Érdekes iroda, vagyis inkább gyomorforgató. Ma délután orosz labdarúgó bajnoki: Krasnodar - Rostov. A tipp 2,5 over, mérkézős első szakaszában vígan lehet cash out opcióval élni (amikor felnéztem az oldalra). Látom, hogy a Rostov gurított kettőt 7 perc alatt az első félidő hajrájában, gondoltam kiveszem az összeget. Felnézek, látom, hogy kifizetés sehol. Félidőben gondoltam, majd korrigálják a dolgokat, de semmi. Várok egészen a 60. percig, de még mindig semmi, miközben a 2,5 under szorzója folyamatosan csökken, mert a mérkőzés erőlködéssé vált. Sejtettem, hogy itt szó sincsen hibáról, mindössze arra játszik az iroda, hogy a meccs lemenjen 2,5 underrel, így ne kelljen semmiféle pénzt kifizetni. A hagyományos módhoz folyamodtam, mert nem bíztam a csapatokban. Jöhet a 2,5 under 2.30-ért, legalább minimális pluszban zárom az eseményt, bármi is történik. Kattintok, fogadás elfogadva és lám, egyből megjelenik a 2,5 under esetében a cash out, míg a 2,5 overnél továbbra sincsen. Magyarán működött az a kifizetés, csak a jól alakuló fogadásokra ez nem vonatkozik...

Az biztos, hogy még a mai nap megy is a kiutalás tőlük, többet itt sem játszom. Ilyen esetben szerintem nem az összeg a lényeg, hanem az elv, ami mentén működnek, mert egy ilyen jelentéktelen fogadás esetében ezt meghúzzák, akkor mit lehet tőlük várni egy magastétes játék esetén? Vagy akkor, ha valaki kifog egy rendkívül jó szériát és hirtelen többszörözi a bankrollját? Egyből korlátozás vagy tiltás?

Mikor visszanyal az a bizonyos fagyi.  ;D
A történet úgy folytatódott, hogy a 89. percben kifizetést kértem a 2,5 underre, mondván maradok az eredeti tippnél, így visszakapom a pénzem meg nagyon minimális profitot. Bíztam a hosszabbításban és milyen jól tettem, mert a vége 2-2 lett (utolsó 4 percben lőtt kettőt a Krasnodar), így mind a két fogadás jött, iroda meg szépen megszivatta magát.

Sziasztok!
Netellerre mennyi idő alatt jön ki a pénz?
Reggel kértem ki,skrillen mindig 12óra volt.
Köszi! ;)

Idézetet írta: Hool80 Dátum november 18, 2019, 15:32:34
Sziasztok!
Netellerre mennyi idő alatt jön ki a pénz?
Reggel kértem ki,skrillen mindig 12óra volt.
Köszi! ;)
Netelleren kb annyi szokott lenni