20%-s visszatérítés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Visszatérítheted téted 20%-át a Betclicnél

Fogadj bármely sporteseményre a Betclicnél és tétednek 20%-át visszakaphatod ingyenes fogadásként maximum 30 ezer forint értékig.

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj a Betclicnél!
  2. Jelezd részvételi szándékodat "Részt veszek!" piros gombra kattintva.
  3. A jogosító téteket élő vagy mérkőzés előtti, egyszeres vagy kombi fogadásként kell megtenni, bármely sporteseményre március 18. és 22. között.
  4. Minimum tét fogadásonként: 300 Ft, minimum szorzó fogadásonként: 1.50.
  5. A jóváírás időpontja: 2020 március 24. (16:00-ig).


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Az alábbi Részvételi Feltételek az Általános Részvételi Feltételekkel együtt értelmezendő.
A promóció a Betclic weboldalán a 2020. március 18., 12.00 időpontól március 22., 23:59 időpontig érvényes.
A játékosoknak jelezniük kell részvételi szándékukat a promócióban való részvételhez. Ebben az ajánlatban a Jogosult Játékosok egyetlen Freebet visszatérítést szerezhetnek.
A Jogosító Fogadásokat élő vagy mérkőzés előtti, egyszeres vagy kombi fogadásként kell megtenni, bármely sporteseményre, legalább 300 Ft / 1 € értékben és 1,50 szorzóval.
A fogadásokat legalább 300 Ft / 1 € értékben és sporteseményenként legalább 1,50 szorzóval kell megtenni.
A promóciós időszakban tett jogosító tétjeinek összesített értéke után 20%-os visszatérítést szerezhet, Freebet formájában, 30 000 Ft / 100 € értékhatárig.
Az ebben a promócióban megszerezhető bónusz maximális értéke 30 000 Ft / 100 € és Freebet formájában kerül jóváírásra. A Freebet 2020. március 24., 16:00 CET időpontig kerül jóváírásra a számlákon és a jóváírás után 7 napig elérhető a számlákon.
További Freebet információért navigáljon a Freebet oldalra.
A Freebet fogadások nem számítanak Jogosító Fogadásnak ebben az ajánlatban.
Ismételt fogadások vagy ugyanazt a tippet tartalmazó fogadások nem számítanak Jogosító Fogadásnak ebben a promócióban.
A Cash out fogadások nem számítanak Jogosító Fogadásnak ebben a promócióban.
Rendszerfogadások nem számítanak Jogosító Fogadásnak ebben a promócióban.
A felfüggesztett vagy elhalasztott mérkőzésekre tett fogadások nem számítanak Jogosító Fogadásnak ebben a promócióban.
Az ajánlat csak a következő országok játékosai számára elérhető: Magyarország.
A 13. pontban nem említett országok játékosai nem szerezhetnek jogosultságot a promócióban való részvételhez és a nyereményekhez.
Ezt a bónuszt nem lehet más ajánlatokkal összevonni.

Vesztes fogadás esetén térít csak, vagy a nyertes fogadások tétjére is érvényes adnak 20% freebetet?


Nem tudom. A cashback alapján én is azt gondolnám, viszont sehol nem írnak erről a feltételekben:
"A promóciós időszakban tett jogosító tétjeinek összesített értéke után 20%-os visszatérítést szerezhet"

Idézetet írta: rundmc Dátum március 21, 2020, 12:04:54
Nem tudom. A cashback alapján én is azt gondolnám, viszont sehol nem írnak erről a feltételekben:
"A promóciós időszakban tett jogosító tétjeinek összesített értéke után 20%-os visszatérítést szerezhet"

Én a "visszatérítés" kifejezés alapján értelmezném, hogy a veszteségért jár, de persze, lehet, hogy tévedek.

A betclic jóvá is írta a freebetet, aztán hogy csak a vesztest nézték, vagy mindent, azt nem tudom, mert én rengeteget játszottam ott, és nekem a vesztes fogadások után is simán összejött a maximum freebet.