Napi tipp - Augusztus 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Augusztus 19.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


TPS - MyPa
tipp: 1. félidő 1.5 gól felett
odds: 1,85
bet365

A hazai együttes egész évben jól teljesít. A tabella második helyét foglalja el. Győzelmi sorozata már három meccs óta tart. Ezeken 7 gólt lőttek, mindegyiken minimum kettőt. A vendégegyüttes egy fontos meccset bukott el a legutóbbi idegenbeli meccsén, míg múlt héten az éllovas tömte ki őket otthonukban. Nagy arányú hazai sikert várok, amihez már az elején jó helyzetkihasználás kell.

Tenisz, WTA New York, 2019.08.19. 16:00
Shuai Zhang - Andrea Petkovic
Tipp: Shuai Zhang
Odds: 1.50
Iroda: bet365

Labdarúgás: SVÉDORSZÁG: Allsvenskan
2019.08.19.   19:00
Djurgarden - AFC Eskilstuna
Tipp: gólok száma az első félidőben 2.5 felett
Odds: 5.60
Iroda: Unibet

A Djurgarden otthon rendkívül gólerős A Siriust 4:0-ra győzte le a múlt heti fordulóban. A svéd bajnokság az idény kétharmadához ért. A kieső helyen álló Eskiltunának már fel kell adnia erősebb csapatok ellen a védekező stratégiát, ha benn akar maradni. Igazi gálameccs lehet sok találattal.

Sziasztok!

Időpont: 2019.08.19. (21óra)
Esemény: Foci Angol bajnokság (Wolves - Manchester United)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds:2.05
Iroda: Tippmix
Indoklás:

Wolves remek formában van és most a kupamérkőzés után a bajnokságban is megmutathatja a tudását!

Olyan gólszerző játékosai vannak mint a csatár Raul Jimenez aki ma növelheti góljai számát itt a bajnokságban is!

Manchester United győzelemmel kezdte a bajnokságot és most folytatni is akarja!

Remekül együtt van a csapat és olyan gólszerző játékosai vannak mint a csatár Marcus Rashford aki ma tovább növelheti góljai számát!

Egymás elleni mérkőzéseik rendre több gólosak és ma is az lesz!

Labdarúgás   Azerbaijan - Premier League
2018.08.19.    18:00
Neftci Baku - Sabah Baku

tipp:Első félidő 2,5 gól felett
odds:6,75
unibet

Eddig egymás ellen 4 mecsset játszott a két csapat ,mind a négyet a Neftci Baku nyerte meg.Múlt héten kiestek az Európa ligából és szerintem teljes bedobással koncentrálnak a bajnokságra.Hazai pályán biztosan meghajtja az első félidőt.A tippem:Első félidő 2,5 gól felett.

tenisz,  21:30, US Open, Qualification - 1. round, hard
Marcora Roberto - Giraldo Santiago
tipp: Giraldo
odds: 1,8
iroda: bet65

2019.08.19 19:00

Sarpsborg-Bodo/Glimt  DV
Odds:1,53
bet365

A vendég együttes sokkal jobb formában van és a dobogós helyezés miatt,nem engedhetnek meg egy vereséget.

Duck Hee Lee-Laaksonen
20.5 gém felett
1.53
Unibet

#9 augusztus 19, 2019, 13:35:07, evicus3333
Helsingborg-Goteborg
7.5 több szöglet+2fi 3.5 több szöglet
Odds:1.57
Bet365

A Goteborgnak jól megy a Helsingborg ellen, mostanában nem kapott ki tőlük.Jo mérkőzés lesz sok támadással és sok szöglettel.

17:30
kézi, felkészülési
Vitjaz-Masheka
Tipp: Vitjaz @ 17.00 (bet365)

Két és háromesélyben is 17.00-es odds, szóval érdemes kétesélyben húzni. Én nem tudom, nekem ez a meccs büdös, és tuti, hogy vagy elírtak valamit a csapatneveknél, vagy történtek komoly mozgások a játékoskeretben (ami egyébként indok lehetne), de igazából annyira nem néztem utána. Élőben majd ránézek, elvileg lesz live is.
Az 59,5 overt meg nem írom be, annak elvileg lazán kell jönnie. Ez már elég 'brutális' odds, hátha ki lehet szállni 2-3-szoros haszonnal, ehhez viszont mondjuk értelmes összeget kell feltenni a 17.00-es oddsra, aztán imádkozni, nehogy egy rajt cél győzelem legyen a Masekának, de ahogy nézem, utolsó 3 meccsükből egyet a Vitjaz nyert, és a másik kettőn sem volt közte annyira sok, meg eleve felkészülés.
Nekem 9250 Ft-ot enged feltenni, de mivel nem vagyok mohó, csak 8000-et tettem rá. Lehet nem kellett volna, de ez van  :)

Labdarúgás: Finnország-Veikkausliiga
2019.08.19. 17:30
FC Lahti - FC Honka
Tipp: hazai győzelem
Odds: 4,90
Unibet

Sportág, időpont: Tenisz WTA New York 17:30
Esemény: Zhu - Putintseva
Tipp: Zhu
Odds: 2.62
Iroda: Bet365
Indoklás: Zhu a kvaliból jön, és egész jó oddsot adnak rá. Azok közé tartozik akik underdogként képesek meglepetést okozni. Egy Putintseva ellen aki inkább salakon jó, be lehet próbálni.

2019.08.19. 19:00
Labdarúgás, Svédország Allsvenskan
Djurgården - AFC Eskilstuna
tipp: Félidő/Végeredmény Djurgården/Djurgården
odds: 1,57
office: bet365

A Djurgarden remek szezont fut, így a címvédő és a malmö közé ékelődve futhat versenyt a bajnoki címért. Hazai környezetben nagyon meggyőzőek, a papír meccseket rendkívüli magabiztossággal hozzák. Most a bajnokság egyik pofozógépe jön hozzájuk az Eslilstuna személyében, amely az elmúlt hónapban kapott például egy hatost a Hammarbytól és egy négyest az AIK -tól is hazai pályán. Véleményem szerint a bomba formában levő Djurgarden sem aprózza el és már az első félidőben pontot tesz a lényeges kérdések végére.

Football
Premier League
Wolverhampton - Manchester United
Tipp: Manchester United nyer
Odds: 2.3
bet365

Indoklás: A United nagy győzelmet aratott az első mérkőzésen, a lendület kitarthat. Legalább 3 gólos mérkőzésre számítok, kis szerencsével a United rúgja majd a több gólt.