A-csoport
SvédországGoalkeepers: Filippa Iden (Brest), Johanna Bundsen (København HK)
Left wings: Louise Sand (Fleury), Olivia Mellegård (IK Sävehof)
Left backs: Jenny Alm (København), Jamina Roberts (Randers HK)
Centre backs: Isabelle Gullden (Brest), Carin Strömberg (Viborg HK)
Right backs: Hanna Blomstrand (København), Nathalie Hagman (CSM Bucuresti)
Right wings: Daniela Gustin (Bietigheim), Mathilda Lündström (Skuru)
Line players: Linn Blohm (København), Anna Lagerquist (Nykøbing Falster)
Defender: Sabina Jacobsen (CSM Bucuresti)
Szerbia?
DániaMålmænd: Sandra Toft, Althea Reinhardt
Venstre fløje: Fie Woller, Lærke Nolsøe
Venstre backs: Anne Mette Hansen, Kristina Jørgensen
Playmakere: Mie Højlund, Nadia Offendal
Højre backs: Mette Tranborg, Anne Cecilie la Cour
Højre fløj: Trine Østergaard
Stregspillere: Stine Bodholt, Sarah Iversen, Kathrine Heindahl
Lengyelország?
B-csoport
FranciaországGardiennes : Laura GLAUSER (Metz HB) - Catherine GABRIEL (Nantes LA) - Amandine LEYNAUD (Györ, Hongrie)
Ailières gauches : Siraba DEMBÉLÉ-PAVLOVIC (Toulon Saint-Cyr Var HB) - Manon HOUETTE (Metz HB)
Arrières gauches : Orlane KANOR (Metz HB) - Kalidiatou NIAKATÉ (Nantes LA) - Estelle NZE-MINKO (Siofok, Hongrie)
Arrière gauche / Demi-centre : Allison PINEAU (Brest Bretagne HB) / Pivots : Béatrice EDWIGE (Metz HB) - Pauletta FOPPA (Brest Bretagne HB) - Astride N'GOUAN (Metz HB)
Demi-centres : Grace ZAADI (Metz HB)
Arrières droites : Camille AYGLON-SAURINA (Nantes LA) - Jannela BLONBOU (OGC Nice) - Alexandra LACRABÈRE (Fleury Loiret)
Ailières droites : Pauline COATANEA (Brest Bretagne HB) - Laura FLIPPES (Metz HB)
OroszországВратари: Anna Sedoykina (Rostov-Don), Kira Trusova (Astrakhanochka)
Левые крайние: Polina Kuznetsova (Rostov-Don), Daria Samokhina (Astrakhanochka)
Левые полусредние: Ekaterina Barkalova ("Kuban"), Anna Sen '("Rostov-Don"), Elizaveta Malashenko ("Astrakhanochka")
Разыгрывающие: Daria Dmitrieva ("Lada"), Yaroslav Frolov ("Kuban"), Irina Nikitina ("Star")
Линейные: Maya Petrova, Ksenia Makeeva (both - "Rostov-Don")
Правые полусредние: Anna Kochetova, Irina Snopova (both - "Astrakhanochka"), Anna Vyakhireva ("Rostov-Don"), Antonina Skorobogatchenko ("Kuban")
Правые крайние: Julia Managarova, Marina Sudakova (both - "Rostov-Don").
MontenegróGK: Marina Rajčić (Budućnost) Ljubica Nenezić (Kastamonu, Turska)
Wingers: Majda Mehmedović (ĆSM Bukurešt, Rumunija) Itana Grbić (Budućnost) Ivona Pavićević (Budućnost) Jovanka Radičević (ĆSM Bukurešt) Dijana Ujkić (Budućnost)
Pivots: Tatjana Brnović (Budućnost) Ema Ramusović (Budućnost)
Backs: Đurđina Jauković (Budućnost) Jelena Despotović (Debrecin, Mađarska) Milena Raičević (Budućnost) Anđela Bulatović (Budućnost) Katarina Bulatović (Budućnost) Sanja Premović (Budućnost) Andrea Klikovac (Kišvarda, Mađarska)
SzlovéniaVratarke: Amra Pandžić, Maja Vojnović (obe Krim Mercator) in Branka Zec (Bayer Leverkusen);
Krilne igralke: Ines Amon, Polona Barič, Tamara Mavsar (vse Krim Mercator), Živa Čopi (Krka) in Jasmina Pišek (Z'Dežele);
Zunanje igralke: Ana Abina, Tjaša Stanko, Hana Vučko, Nuna Zulić, Nina Žabjek (vse Krim Mercator), Nives Ahlin, Lea Kranjc (obe Zagorje), Teja Ferfolja (Roman), Ana Gros (Brest), Eleonora Kodele (Z'Dežele);
Krožni napadalki: Taja Čajko (Mlinotest Ajdovščina) in Lina Krhlikar (Göpppingen
C-csoport
HollandiaLois Abbingh, Rostov Don (RUS)
Delaila Amega, TuS Metzingen (GER)
Debbie Bont, København Håndbold (DEN)
Kelly Dulfer, København Håndbold (DEN)
Rinka Duijndam, Borussia Dortmund (GER)
Merel Freriks, HSG Bensheim Auerbach (GER)
Nycke Groot, Györi Audi ETO KC (HUN)
Laura van der Heijden, SG BBM Bietigheim (GER)
Dione Housheer, Nykobing (DEN)
Lynn Knippenborg, TTH Holstebro (DEN)
Jessy Kramer, Toulon Saint Cyr Var Handball (FRA)
Angela Malestein, SG BBM Bietigheim (GER)
Estavana Polman, Team Esbjerg (DEN)
Charris Rozemalen, SG BBM Bietigheim (GER)
Martine Smeets, Molde (NOR)
Tess Wester, Odense (DEN)
MAGYARORSZÁGKapusok: BÍRÓ Blanka (FTC-Rail Cargo Hungaria), KISS Éva (Győri Audi ETO)
Jobbszélsők: LUKÁCS Viktória (FTC-Rail Cargo Hungaria), ORBÁN Adrienn (Kisvárda Master Good SE)
Jobbátlövők: KOVÁCS Anna (DVSC Schaeffler), PLANÉTA Szimonetta (Chambray Touraine, francia)
Irányítók: KOVACSICS Anikó (FTC-Rail Cargo Hungaria), LAKATOS Rita (GVM Europe-Vác), PÁLOS-BOGNÁR Barbara (Moyra Budaörs), SZALAI Babett (Dunaújvárosi KKA), TÓTH Gabriella (Érd)
Beállók: MÉSZÁROS Rea (FTC-Rail Cargo Hungaria), TÓVIZI Petra (DVSC Schaeffler)
Balátlövő: HÁFRA Noémi (FTC-Rail Cargo Hungaria)
Balszélsők: KAZAI Anita (Dunaújvárosi KKA), SCHATZL Nadine (FTC-Rail Cargo Hungaria)
SpanyolországGardiennes : Mercedes Castellanos (Super Amara Bera Bera), Silvia Navarro (Rocasa Gran Canaria)
Demi-centres : Alicia Fernández (HCM Ramnicu Valcea), Silvia Arderius (Super Amara Bera Bera)
Arrières droites : Almudena Rodríguez (CSM Bistrita), Mireya González (Siofok KC)
Arrières gauches :Ana Isabel Martínez (Elche Mustang), Lara González (ES Besançon), Nerea Pena (FTC Rail Cargo)
Ailières droites : Carmen Martín (OGC Nice), Paula Valdivia (Hotel Gran Bilbao Prosetecnisa Zuazo)
Ailières gauches : Jénnifer Gutiérrez (Elche Mustang), Soledad López (Rincón Fertilidad Málaga)
Pivots : Ainhoa Hernández (Hotel Gran Bilbao Prosetecnisa Zuazo), Eli Cesáreo (Aula Alimentos Valladolid), Paula García (CSM Bistrita)
Remplaçantes : Irene Espínola (Neckarsulmer Sport Union), Carmen Campos (Mecalia Atlético Guardés)
HorvátországVALENTINA BLAŽEVIĆ
ANA DEBELIĆ
PAULA POSAVEC
LARISSA KALAUS
DORA KRSNIK
KRISTINA PLAHINEK
IVANA KAPITANOVIĆ
STELA POSAVEC
KATARINA JEŽIĆ
LEA VUKOJEVIĆ
IVANA DEŽIĆ
DEJANA MILOSAVLJEVIĆ
MARINA GLAVAN
ANA TURK
ANTONIA TUCAKOVIĆ
SELENA MILOŠEVIĆ
KRISTINA PRKAČIN
TEA PIJEVIĆ
D-csoport
NorvégiaMålvakter: Katrine Lunde og Silje Solberg
Bakspillere: Stine Bredal Oftedal, Veronica Kristiansen, Silje Waade, Marta Tomac, Emilie Hegh Arntzen, Henny Ella Reistad og Linn Jørum Sulland.
Kantspillere: Malin Aune, Thea Mørk, Marit Røsberg Jacobsen og Sanna Solberg
Linjespillere: Heidi Løke, Kari Brattset, Vilde Mortensen Ingstad
Csehország?
RomániaPortari: Denisa Dedu, Yuliya Dumanska
Extreme stânga: Valentina Ardean-Elisei, Cristina Florică
Interi stânga: Cristina Neagu, Gabriela Perianu, Anca Polocoşer
Centri: Eliza Buceschi, Cristina Laslo, Mădălina Zamfirescu
Interi dreapta: Ana Maria Dragut, Melinda Geiger
Extreme dreapta: Laura Chiper, Aneta Udriştioiu
Pivoţi: Crina Pintea, Daniela Raţiu, Raluca Băcăoanu
NémetországTor: Dinah Eckerle (SG BBM Bietigheim), Isabell Roch (TuS Metzingen)
Feld: Julia Behnke (TuS Metzingen), Amelie Berger (TSV Bayer 04 Leverkusen), Emily Bölk (Thüringer HC), Angie Geschke (VfL Oldenburg), Alina Grijseels (BVB 09 Dortmund), Ina Großmann (Thüringer HC), Franziska Müller (HSG Blomberg-Lippe), Mia Zschocke (Bayer Leverkusen), Meike Schmelzer (Thüringer HC), Luisa Schulze (SG BBM Bietigheim), Xenia Smits (Metz HB/FRA), Alicia Stolle (Thüringer HC), Maren Weigel (TuS Metzingen), Marlene Zapf (TuS Metzingen)
Reserve: Annika Lott (Buxtehuder SV), Anna Monz (HSG Blomberg-Lippe), Saskia Lang (Thüringer HC), Lea Rühter (Buxtehuder SV), Caroline Müller (BVB 09 Dortmund)
3 csapatnak nem találtam meg a kezdőit, majd frissítem
Orszok miért ekkora underdogok nyitómeccsen?
kapuban gyengébbek, védelmük ugyan az, támadójátékuk meg össze se lehet hasonlítani, francia hazai pálya ennyit nem jelent