Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Jabba Dátum december 16, 2013, 10:45:44
Előző hét kedd reggel kértem a kifizetést, most érkezett meg (hétfő.)
Nálam általában 1-2 nap alatt hazaér MB ről OTP re. Ha megjön a withdrawal processed mail, akkor fél napon belül az OTP számlán van.

Közben elkezdtem töprengeni és lehet a skrill MB-t kéne Euró valutára átkönyörögni és mellette Forint alapú nettelert nyitnom a forint alapú netes pénztárca pótlására. Ha sikerülne Eurósítani az MB-t, akkor az OTP milyen árfolyamon váltaná a hazautalt eurót? Ha van erről tapasztalat előre is thx.

Utánaolvastam mindennek és látom, hogy a régi skrillt be kell záratni az új devizához, az túl macerás, inkább marad az első elképzelés. Abba csak akkor vágok bele, ha a bet365 meghagyja a régi szelvényeimet is, mert ki akarom gyűjteni őket. Aki váltott már bet365 valutanemet annál megmaradt a régi valutával a history?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 17, 2013, 16:50:24
Utánaolvastam mindennek és látom, hogy a régi skrillt be kell záratni az új devizához, az túl macerás, inkább marad az első elképzelés. Abba csak akkor vágok bele, ha a bet365 meghagyja a régi szelvényeimet is, mert ki akarom gyűjteni őket. Aki váltott már bet365 valutanemet annál megmaradt a régi valutával a history?

Nem lehet függő eseményed, ha lezajlik mind akkor keresd meg őket.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 17, 2013, 16:50:24
Utánaolvastam mindennek és látom, hogy a régi skrillt be kell záratni az új devizához, az túl macerás, inkább marad az első elképzelés. Abba csak akkor vágok bele, ha a bet365 meghagyja a régi szelvényeimet is, mert ki akarom gyűjteni őket. Aki váltott már bet365 valutanemet annál megmaradt a régi valutával a history?

Nem. Nekem uj szamlat nyitottak uj accountal

Köszönöm a válaszokat. Akkor belevágok a tippek kigyűjtésébe, mert kell a régi historym is.

Közben az MB még gyorsabb lett. 12 körül indítottam a withdrawt és este 7 kor már az OTP n van a pénz.

Sziasztok én még új vagyok ma regisztráltam Skrill-re és az a problémám h érvényesíteni szeretném a bankkártyámat ( Otp Junior van rajta ez a pay pass is ) és mikor rákattintok arra hogy verifly, ezt az üzenetet kapom : Card verification failed. Please get in touch with us.   Előre köszönöm a válaszokat! :)

Idézetet írta: CaeSar Dátum december 17, 2013, 14:36:36
Köszi! Egy kis segítséggel írtam Nekik levelet. Remélem mihamarabb visszateszik a számlámra!

Ma már vissza is tették a szóban forgó összeget! :)

Sziasztok!
Kb. egy éve használtam utoljára a skrill(moneybookers) számlámat és most fel akartam tölteni de azt látom, hogy megváltozott a bank ahova utalnom kellene. Nem egy magyar banknak hanem valami német bank( Postbank AG). Ez valóban így van vagy csak be kellene állítanom valamit(de hol?). Ez nemzetközi átutalásnak minősülne, a vele járó költségekkel? Kösz a válaszokat.

Idézetet írta: Revolucion Dátum december 19, 2013, 10:56:56
Sziasztok!
Kb. egy éve használtam utoljára a skrill(moneybookers) számlámat és most fel akartam tölteni de azt látom, hogy megváltozott a bank ahova utalnom kellene. Nem egy magyar banknak hanem valami német bank( Postbank AG). Ez valóban így van vagy csak be kellene állítanom valamit(de hol?). Ez nemzetközi átutalásnak minősülne, a vele járó költségekkel? Kösz a válaszokat.

Elvileg sima külföldi utalásnak számít, a bankodtól függ a díja. Fontos, hogy a közleménybe beírd az MB azonosító számodat.


Account holder   Skrill Ltd.
Bank   Postbank AG
City/Town   Frankfurt am Main
Country   GER
Account number   901586661
SWIFT   PBNKDEFF590
IBAN   DE39590100660901586661
Sort code   59010066
Account currency   HUF
Reference   ...........= Your Customer ID

Nagyjából ennyi, de más is erősítsen meg, hogy jól van írva.

Sziasztok!  :cya:

Kaptam egy emailt a Skrilltől, karácsonyi ajándék gyanánt, hogyha most regisztrálok a 888sporthoz kapok 5 eurót, plusz első befizetés után 50-et.
De sehol nem találtam a feltételeket. Valaki felhasználta ezt a bónuszt? Magyaroknak érvényes?
Köszi előre is.

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 20, 2013, 19:46:11
Sziasztok!  :cya:

Kaptam egy emailt a Skrilltől, karácsonyi ajándék gyanánt, hogyha most regisztrálok a 888sporthoz kapok 5 eurót, plusz első befizetés után 50-et.
De sehol nem találtam a feltételeket. Valaki felhasználta ezt a bónuszt? Magyaroknak érvényes?
Köszi előre is.

A "Promotions" fülön vannak elvileg a feltételek.
Az 5 eurót mindössze 60-szor kell megforgatni kifizetés előtt, már ha játékgépezel, ha kaszinózol, akkor 300 vagy 600-szoros kötelezettség van.  :)

Az 50 euró is érdekes:
a hírlevél 50 euró bónuszt ír, az oldalon már az van, hogy ha befizetsz 20-at, akkor 50-nel játszhatsz. Szerintem ez csak 30 euró bónusz így.  :)
Az "apró betűben" meg 100%-os bónuszról írnak.
Érdekes.



#1154 december 21, 2013, 11:05:06, Pikaa
19.-én kiutaltam az OTP-s bankszámlámra a Skrillről,de utána olvastam a következőt:


Idén megfog érkezni szerintetek?