Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Írnak egy cikket Babosról és új edzőjéről/céljairól: https://index.hu/sport/tenisz/2018/11/08/babos_timea_wta-vb_nikola_horvat/

"Hozzátette még, hogy háromszor látta Babost játszani. Először, amikor .... "

Ez nekem elég nevetségesnek tűnik. Persze lehet, hogy mással van elfoglalva, nem azzal, hogy top30-top50-es játékosokat nézegessen (játék közben), de valahogy azt várnám, hogy jobban képben legyen ilyesmiben. Hazudhatta volna legalább, hogy számtalanszor látta. Vagy valami ilyesmit.



#1608 november 21, 2018, 13:04:57, Greipel
Tunéziában keménypályás torna, WTF? Jól van, ma sem nyerek, persze, hogy alapból salakosokra raktam.  :bash:

Gakhov, Egea  :great:

Utóbbi döntő szett 3-5-ről. Megúsztam.

Ugyan nem mostanában készült az alábbi kép, de azért talán érdekelhet pár embert.  ;)


Így tisztítanák meg a teniszt a fogadási csalásoktól:
Megszüntetnék az élő streameket és az élő eredmények szolgáltatását.
https://hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/igy-tisztitanak-meg-a-teniszt-a-fogadasi-csalasoktol

#1611 december 23, 2018, 16:35:12, SPF Admin
Idézetet írta: Pozzato Dátum december 23, 2018, 14:56:36
Így tisztítanák meg a teniszt a fogadási csalásoktól:
Megszüntetnék az élő streameket és az élő eredmények szolgáltatását.
https://hosszabbitas.hu/tenisz/salakblog/igy-tisztitanak-meg-a-teniszt-a-fogadasi-csalasoktol

;D ;D ;D

Mert a legnagyobb csalások az élő közvetítés miatt vannak, mi? Alapból van x másodperc késés, ami egy hátrány, mindkettő esetében.

Ezt ki találta ki? Hol a logika benne? Érted, van egy meccs, ahol előre le van zsírozva a játékossal, hogy a második szett harmadik gamejében xy esemény szülessen.

Otthon ül az ürge, nézi az élő közvetítést és láss csodát, megszólal a teniszjátékos telefonja, s a vonal másik felén az ürge mondja, hogy most mi következzen.  :D

Idézetet írta: csabax Dátum november 30, 2018, 17:42:23
Ugyan nem mostanában készült az alábbi kép, de azért talán érdekelhet pár embert.  ;)


Ő Ki?  ;D

(Nem az esetem, de a majom miatt szimpi lány)

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 23, 2018, 16:41:53
Ő Ki?  ;D

(Nem az esetem, de a majom miatt szimpi lány)

Sharapova

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 23, 2018, 16:41:53
Ő Ki?  ;D

(Nem az esetem, de a majom miatt szimpi lány)
Maria Sarapova

Mit tippeltek az Ebden-Pouille meccsre?

Brisbane-ben faszák voltak a szervezők, Bouzkova meg Stosur szószerint beleteniszezte magát 2019-be. Pezsgőt azért vihettek volna nekik két szerva között:) Nem mintha, olyan nagy jelentősége lenne az évváltásnak, de azért na  ;D

#1617 január 01, 2019, 15:22:52, peshark
Bencic meg Fed annyira éli ezt a Hopman Kupat, Serenaek ellen szerintem simazzak a parost, 1.46-ert adjak most unibeten..
2-0 :ok:

Nem a legjobb kép, de ő kicsoda? Arra rájöttem, hogy a Menezes/Souza párosból az egyik.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 02, 2019, 00:27:19
Nem a legjobb kép, de ő kicsoda? Arra rájöttem, hogy a Menezes/Souza párosból az egyik.

Souza az. Csak nem voltak bundagyanus utesei?  ;D