Cévitamin fogadási blogja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Én az unibeten szoktam fogadni. Most eljött az idő hogy naplót vezessek és megosszam tippjeim ötleteim. Természetesen mások véleményét stratégiáját és tapasztalatát szívesen meghallgatom. A mai napon 12200HUf al töltöttem fel a számlám lássuk meddig viszem :)

Na hát akkor az első fogadásom jött is. Mit kell mondjak nagyon meleg volt a pite de egy rendkívűl izgalmas mérkőzésen Tommy Haas behúzta Verdasco ellen :)
Odds 1,75 volt rá 1200 HUF tét volt 2100 jött így +900 Jó magyar forint a haszon jött ma első próbálkozásra :)

Ma napi találati arány( 2014.02.12) 1/1 Bankroll:13100

Még nem tudom mit fogok játszani de meglesem a lehetőségeket amit meg is osztok majdan ha lesz rá alkalom,meg persze
számomra megfelelő esemény.

Tegnap délutántól egészen ma estig csak mobilon tudtam fogadni.Nem tudom ki hogy van vele de számomra még nem tökéletes a mobil fogadás. Több fogadást is tettem a lényeg hogy kb azonos arányban nyertem és vesztettem.
Bankroll:13194 tehát ott vagyok ahol tegnap. Megpróbálok pontos naplót vezetni oddssal esemény meghatározással. Ha tudok írni írok. A mai nap megteszek pár tétet ha lesz valami érdekes. Természetesen beszámolok az eredményekről.

Sziasztok.
Kis szünet után újra itt vagyok eddig távol voltam és telefonról meg nem nagyon akartam szenvedni.
Jelenleg 15390 HUF on állok. Nézzük is meg mi a jelenlegi élő Kínálat :)

Kosárlabda euro liga. Real Madrid - Zalgiris.
Zalgiris + 30,5 1,67 es odds

TÉT 2390 várható 3990 -------1600Huf nyeremény akár.

igaz ez elmult két mérkőzésükön 20-illetve 28 ponttal kapott ki a zalgiris  a 30+ meg nagyon durva lenne már, úgy gondolom
pillanatnyi hullám völgy amit most meglovagolok terveim szerint egy kis pénzzel :)

52-37 az állás 2. negyed 8. perc