Betfair AUS wallet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali,

Tudom hogy már van egy ilyen topic, de megköszönném ha valaki szépen letudná írni hogy pontosan miért kell nekem még egyszer igazolnom magam  :(
Miért nem elég ehhez a személyi meg a jogsi mint a sima wallet hez, amit ugye már elküldtem. ÉS persze hogy ezt akkor hogy is kell megcsinálni. mert másik topicban valaki elkezdte kifejtegetni hogy valami hivatalos személy aláírása kell meg nemtudom, de ez elég furcsa vagy mi :D
Fontos lenne, mert nem lesz mind1 Open-en hogy live ban valamit 1.50 ért tolok máshol, vagy itt 1.65 ért :D

Köszi  :P

Idézetet írta: sparco Dátum december 25, 2009, 00:23:03
Hali,

Tudom hogy már van egy ilyen topic, de megköszönném ha valaki szépen letudná írni hogy pontosan miért kell nekem még egyszer igazolnom magam  :(
Miért nem elég ehhez a személyi meg a jogsi mint a sima wallet hez, amit ugye már elküldtem. ÉS persze hogy ezt akkor hogy is kell megcsinálni. mert másik topicban valaki elkezdte kifejtegetni hogy valami hivatalos személy aláírása kell meg nemtudom, de ez elég furcsa vagy mi :D
Fontos lenne, mert nem lesz mind1 Open-en hogy live ban valamit 1.50 ért tolok máshol, vagy itt 1.65 ért :D

Köszi  :P

Ez engem is érdekelne! ;)

#2 december 31, 2009, 17:16:25, sparco
Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 30, 2009, 01:19:29
Ez engem is érdekelne! ;)

Hali,

Van itt alattunk egy másik topic, ahol egy "beat" nevű gyerek elhadarta, de nem túl érthetően, én meg nemakarom elrontani, ezért megkérem a betfair es srácokat hogy kicsit egyszerűbben írják le. megmondom nekik h ezt meg azt hallottam hogy hogy kéne, de nekem nem tiszta.
Betfair help egyik legjobb midíg segítenek és kb fél órán belül mindíg visszaírnak, remélem mostt is ;) :D

nagyjából azért értem ami a Help ben van, de azért írok nekik h írják le lépésről lépésre :D


Na igazából nemis bonyolult, csak még 1 dologra visszakérdeztem, ha azis megvan akkor írom ;)