OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hová tűntél oakland a kispöcőrök várják a tippjeid. Red Wings első meccse 1.6ért, még szerinted is ajándék lenne szerintem.  :topbet_125:

#16 március 24, 2014, 15:52:25, oakland23
Csoki kispöcörők!

Na aki ma benéz szerencséje van! Hogy miért? Hát mert mondok egy tutit!!!
De még milyet jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o: :o: :o:
A pingvinek és a vörös szárnyak keményen x-elnek egymással
Veszett nagy x lesz
(csak zárójelben SENKI NE TEGYE MEG! KAMIKAZE TIPP  :2guns: )
Na aki teszi tegye, de csak akinek van vér a pucájáááááááábaaannnnnn :ok:




Na van itt egy tuti!
Ma Kuznetsova  :megkur: ja Serenat de simán két szettbe!!
Na jó a két szett lehet túlzás ,de, hogy nyer az szinte biztos ( Bár ilyet mondani a garosra...)
Na meg ha nem akell anyira a zseton nyugodtan kössétek hozzá a portugálokat. ez csak hétvégén lesz de ennél nagyobb ajándék 1,4 körül rég volt már!!!! :great:
Na ezt komolyan mondom  kispöcörők nem úgy mint az esti kamikazét :laugh: :spaz:
sok sikert mindenkinek (főleg Zsozsonnának... :)

#18 március 24, 2014, 15:51:21, oakland23
Szevasztok kispöcörők
Na mondom a mait:
Barca - Tau Sima hazai nem lesz kérdés, persze csakis 2 esélybe tegyétek (soha nem lehet tudni mikor kérnek tőlük egy x-et)
a másik a női kosár:D
na mindegy milyen meccs pontok szempontjából  mindig underre kell rakni, 75 % ban jön az under a pontokra
irodától függetlenül
csákó


szevasztok kispöcörők!

volt felesleges 100 ezer forintom és hát gondoltam be kéne fektetni, mielőtt eljátszom...
Na néztem egy két hosszú távú fogadást!
Iroda :Unibet
1. Fradi előrébb végez a bajnokságban mint a Kispest :D (ajándék) odds:1,5 !!!!!!!!!!
2. bajnok lesz a Bayern München 1,6-os odds
ha jól emlékszem ez 2,4-es oddsot adott, ami azt jelenti hogy 140 tiszta jövő nyárra:D
elvileg... :cya: :cya: :cya:

Szevasztok Kispöcörők!

Csak azért írok mert van egy-két tuti mára, és nem venném a szívemre ha nem raknátok meg!
Na figyeljetek mert csak egyszer mondom el.
1-Női foci: a németek lenyomják a franciákat!!!
2-európaliga: Aston villa veri a osztrák gárdát
3-európaliga:Roma megveri a kassát

Na indokot nem írok mert felesleges, elég legyen annyi, hogy én mondom!
ha nem jön visszatérítem a pénzeteket 100 ezer forintig mint a retkes unibet a fradi után , aki bundásabb mint bármelyik barnamedve télen...
Szóval kispöcörők a roma ,aston villa, német női 3-as 1,93 as odds-ot adott nekem bet365-ön!!
Szóval ha nyerni akartok tudjátok :"Oakland nem téved"
sok sikert, és bátorság!!!

Szevasztok kispöcörők!
Rég nem írtam ezért itt az ideje.
CSak eazért írok, mert vab mára egy tuti meccs! Gondolom kitaláljátok...
Hát persze!
A portugálok keményen szopatnak majd minket!!! A legtöbb iroda 1,5 körül adja most. Én még pár napja megfogtam a bet365-ön 1,8-as odds-al !!!!!! (hol volt az eszük :D)
1,8 ajándék volt, na de 1,5 se rossz
Szóval gyerekek magyarság ide, vagy oda, ez a válogatott gyengébb a portugálnál!

He elmegy, én adom vissza a pénzét mindenkinek, ha küldi a képet mennyit bukott! :topbet_125:
Csak bátran kispöcörők!
"Oakland nem téved"

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 09, 2009, 16:25:20
He elmegy, én adom vissza a pénzét mindenkinek, ha küldi a képet mennyit bukott! :topbet_125:
Csak bátran kispöcörők!
"Oakland nem téved"

Nagypöcörő, csak nem megnéztem a Pénz beszél című filmet? Ott láttam utoljára ilyen nagy magabiztosságot...
Csak óvatosan ezzel, mert felrakok rá 100.000-et, aztán nézhetsz ;D

Na sziasztok!!!

Van itt egy kamikaze tipp!
Inter-Barca végeredmény 1-1!!!
indoklás: Vannak a barcások azok a barcára tesznek, vannak az interesek, azok az interre. De döntetlenesek nincsenek.
miért nem 0-0, ha már X? válasz:Messi, Eto'o, Henry, Xavi, Iniesta, Ibra, stb.
De miért nem 2-2, vagy 3-3, ha már ennyi jó csatár játszik? Azért mert ez Bl! és nem számítógépen játszák, na meg nehogy már jöjjön a 2,5 over  :D

Helló kispöcörők!
Hát ez az európaliga bundásabb, mint a szomszéd kuvasza! a tavalyi uefa se volt semmi bunda szempontjából, de ez mindenen túltesz! Csak a legnagyobb betlik a teljesség igény nélkül : Ajax, Hertha, Hamburg,(Roma), LAZIO :D
Én a Rapid - Hamburgot néztem a sat1-en és kb egy órát gondolkodtam hogy mire tegyem. Na végül a 2,5 over mellett döntöttem, de csak azért mert azt 1,71-ért adták, a hambi győzelmét 1,66-ért, -már ahol én raktam.(betaland)
Azért 5000 ft-nál minden tized számít  ;) MOndom magamban a hambi minimum 2-t lő, egyet meg csak beszopik!
Hát nem így lett !
Nyert a Rapid sima 3-0 volt!
De ennyi év sportfogadás után már a második félidőben kiderült mekkora bunda! A hambi egyszerűen nem akart nyerni!Alibi kapuralövések-hogy ne legyen annyira átlátszó a bunda. De gyerekek  ha egy hamburg erősségű gárda 2 gólos hátrányba van nem szopogatja a labdát a középpályán és húzza az időt keresztpasszokkal.
Na a lényeg a 2,5 over bejött, de ez csak mák! semmi több!
A hétközi MTK II - FTC -ről nem teszek említést! Aki látta tudja mekkora bunda volt az is!
Sajnos ezeket több év rutinjával sem lehet kivédeni!
Köszönöm hogy elolvastátok, és akkor jöjjön a mai tuti!

UNIBET: kosár eb!
A szlovén horvát meccsen lehet lepattanóra fogadni.
Az én tippem hogy 65,5 over lesz, vagyis minimum 66 lepattanó lesz a meccsen! Én még tegnap tettem 1,85-ért, de ma már csak 1,6-ért adják! SEBAJ-ez még 1,6-ért is ajándék!!!
Ez

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 18, 2009, 13:27:50
Helló kispöcörők!
Hát ez az európaliga bundásabb, mint a szomszéd kuvasza! a tavalyi uefa se volt semmi bunda szempontjából, de ez mindenen túltesz! Csak a legnagyobb betlik a teljesség igény nélkül : Ajax, Hertha, Hamburg,(Roma), LAZIO :D
Én a Rapid - Hamburgot néztem a sat1-en és kb egy órát gondolkodtam hogy mire tegyem. Na végül a 2,5 over mellett döntöttem, de csak azért mert azt 1,71-ért adták, a hambi győzelmét 1,66-ért, -már ahol én raktam.(betaland)
Azért 5000 ft-nál minden tized számít  ;) MOndom magamban a hambi minimum 2-t lő, egyet meg csak beszopik!
Hát nem így lett !
Nyert a Rapid sima 3-0 volt!
De ennyi év sportfogadás után már a második félidőben kiderült mekkora bunda! A hambi egyszerűen nem akart nyerni!Alibi kapuralövések-hogy ne legyen annyira átlátszó a bunda. De gyerekek  ha egy hamburg erősségű gárda 2 gólos hátrányba van nem szopogatja a labdát a középpályán és húzza az időt keresztpasszokkal.
Na a lényeg a 2,5 over bejött, de ez csak mák! semmi több!
A hétközi MTK II - FTC -ről nem teszek említést! Aki látta tudja mekkora bunda volt az is!
Sajnos ezeket több év rutinjával sem lehet kivédeni!
Köszönöm hogy elolvastátok, és akkor jöjjön a mai tuti!

UNIBET: kosár eb!
A szlovén horvát meccsen lehet lepattanóra fogadni.
Az én tippem hogy 65,5 over lesz, vagyis minimum 66 lepattanó lesz a meccsen! Én még tegnap tettem 1,85-ért, de ma már csak 1,6-ért adják! SEBAJ-ez még 1,6-ért is ajándék!!!
Ez

Üdv!

Követem folyamatosan a kosár eb-t, de számomra nem egyértelmű, hogy miért ajándék az az 1,6 66 lepattanó fejében.  :-\

Ilyen sok lepattanó van egy meccsen?! Mert ezt eddig én nem vettem észre.

MAi tippek

Ceahlaul- Gloria (román 1 osztály) hazai .odds:1,65
Diósgyőr- Kispest X2 odds:1,51
vagyis: 2,48

Gyerekek ez ha nem jön 50% os visszatérítést adok :D és nem kell megforgatni  :ok:
Szevasztok kispöcörők.
Ja és akinek hiányzik az indoklás annak  csak annyit :Oakland 2* egymás után nem téved!!!

Na ugye bejött, mert senki nem jelentkezett a visszatérítésért  :)
REmélem sokan tettétek.
A román meccsnek alig várom a visszavágóját!
sima hazai lesz az is, de hát hol van az még. A kispest meg tuti volt, ha nem nyernek edzőcsere...

Na pár óra múlva tuti NFL tippel jövök!!!
Szevasztopol

Sziasztok !
Tudja valaki a LIver kezdőcsapatát a mai meccsen? Aki tudja irja már be a naplómba.

Meg ugye jól tudom ha a rendes játékidő x, akkor utána hosszabbítás, és 11-es.
Jól tudom???

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 22, 2009, 15:56:49
Sziasztok !
Tudja valaki a LIver kezdőcsapatát a mai meccsen? Aki tudja irja már be a naplómba.

Meg ugye jól tudom ha a rendes játékidő x, akkor utána hosszabbítás, és 11-es.
Jól tudom???


Döntetlen esetén második mérkőzés van a másik csapat pályaválasztásával.