Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Sziasztok,ha most kiutalok skrillről Otp-s számlára,akkor az még ma a számlámon lesz,vagy már csak Hétfőn várhatom?

Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum március 08, 2013, 09:31:05
Sziasztok,ha most kiutalok skrillről Otp-s számlára,akkor az még ma a számlámon lesz,vagy már csak Hétfőn várhatom?

Szerintem ma már megérkezik.  ;)

Lehetséges, de korábban kellett volna kikérd, olyan 9 óráig. Ha kapsz withdrawal processed e-mailt délben, akkor megjön még ma.

Nálam stabilan két banki munkanap a kiutalás.
Ha hétfőn hajnalban kérem, akkor is szerda reggel van a számlámon a pénz.

Processed email mikor jön neked?

Érdeklődnék, ha egy most nyitott Skrill-re ismerősöm küldött át 100 EUR-t, akkor ezt azonnal befizethetem egy fogadóirodához, vagy előtte el kell végeznem a számla hitelesítésének valamelyik formáját?

#711 március 11, 2013, 11:59:09, Knapp
Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 08, 2013, 10:30:29
Processed email mikor jön neked?

A kifizetési kérelem után jön egy email, hogy még visszavonhatom, aztán a következő munkanap kora délután szokott jönni a "processed".
Bár 4 óra előtt, így sem szokott aznap a bankszámlámra kerülni.

Az összeg miatt biztosan nem lehet, mert pár tízezres tételekről van szó (kártyázom, amikor lehet), havonta max. két alkalommal utalok, de mint ha direkt lennék késleltetve.
Egyszer volt zárolva a számlám, el tudom képzelni, hogy ez annak a következménye.

Idézetet írta: La Guerta Dátum március 11, 2013, 10:12:44
Érdeklődnék, ha egy most nyitott Skrill-re ismerősöm küldött át 100 EUR-t, akkor ezt azonnal befizethetem egy fogadóirodához, vagy előtte el kell végeznem a számla hitelesítésének valamelyik formáját?

Nem kell ellenőrizni, használhatod bárhol.

Idézetet írta: La Guerta Dátum március 11, 2013, 10:12:44
Érdeklődnék, ha egy most nyitott Skrill-re ismerősöm küldött át 100 EUR-t, akkor ezt azonnal befizethetem egy fogadóirodához, vagy előtte el kell végeznem a számla hitelesítésének valamelyik formáját?

Egy haveromnak küldtem így a frissen nyitott számlájára tavaly pénzt, ő nem tudta egyből a bwinhez befizetni.
De ha megpróbálod, legfeljebb visszautasítja a tranzakciót.

Elvileg azonosítás nélkül is használható a számla alacsony limittel...

Én viszont ugyanígy voltam és tudtam.. :)  Sőt harmadik félnek is ment a pénz továbbküldés.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 11, 2013, 12:02:09
Egy haveromnak küldtem így a frissen nyitott számlájára tavaly pénzt, ő nem tudta egyből a bwinhez befizetni.
De ha megpróbálod, legfeljebb visszautasítja a tranzakciót.

Elvileg azonosítás nélkül is használható a számla alacsony limittel...

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 11, 2013, 12:06:10
Én viszont ugyanígy voltam és tudtam.. :)  Sőt harmadik félnek is ment a pénz továbbküldés.

Sikerült "betolnom" a Cashpoint-hoz. (hozzájuk nem jó a Neteller)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 11, 2013, 11:56:00
A kifizetési kérelem után jön egy email, hogy még visszavonhatom, aztán a következő munkanap kora délután szokott jönni a "processed".
Bár 4 óra előtt, így sem szokott aznap a bankszámlámra kerülni.
Úgy tudom olyankor ők már elinditották az utalást, és valamelyik bank húzza az időt. Legalábbis nálam ha processed, max pár óra múlva jön az sms értesités a banktól is.

Hello!

Lehet volt már szó róla itt a témában, de szeretném ha segítene valaki egy kérdésem lenne. Ha skrillen meg erősítettem a bank kártyám és a lakcímem, és bankszámlára szeretnék kiutalni, akkor is kell a bankszámla azonosítás , és az a 3 banki munka napos kódot küldenek le, és azt  meg kell adnom hülyeség? Első kifizetésem lenne. előre is köszönöm  segítséget.

Idézetet írta: tharom2 Dátum március 11, 2013, 21:18:24
Hello!

Lehet volt már szó róla itt a témában, de szeretném ha segítene valaki egy kérdésem lenne. Ha skrillen meg erősítettem a bank kártyám és a lakcímem, és bankszámlára szeretnék kiutalni, akkor is kell a bankszámla azonosítás , és az a 3 banki munka napos kódot küldenek le, és azt  meg kell adnom hülyeség? Első kifizetésem lenne. előre is köszönöm  segítséget.
Csak akkor tudsz visszakérni, ha előtte ugyanonnan ki is utaltál. Nem kell sok, 2000 HUf is elég. Tehát: uploads/bank transfer/ ott megtalálod a számlaszámot, és azt, hogy mit írjál a közleménybe./  Ha ez megvolt, akkor visszafelé is simán fog menni.

Akkor utalok fel pár ezret, köszi a segítséget. :)