Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#795 május 27, 2013, 17:56:33, Dopamin
Lehet hogy skrillnél megússza a dolgot, de bet365 szerintem nem lesz ennyire elnéző ha észreveszi.

(A Skrilles névnek+bet365 névnek eggyeznie kell, bár nem tudom mennyire figyelik ezt, nincs tapasztalatom)

Akkor lehet inkabb szolok neki h rakjon fel Abaqoosrol, az egyszerü úgyis. Köszi a válaszokat! :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum május 27, 2013, 17:51:53
Jó csak mert az egyik család tagom akar nyitni egy számlát, de nem akar új MB-t csinálni, hanem akkor úgy mond a közösről rakna fel pénzt.



Van ugye egy skrill xxx email címmel ami regelve van bet365-re. Add hozzá ugyanehhez a skrillhez egy másik email yyy-t és az legyen a másik bet365höz számlához regelve.. Én is fizettem be egy skrillről két bet365 számlára, sőt nem a nevemen lévő skrillről bet365-re és nem volt semmi problémám..

A Skrill blokkolta a kimenő pénzmozgásaimat, tehát nem tudok pénzt lehívni az irodáktól. Felszólításra múlt kedden elküldtem nekik az ID és address igazoló dokumentumaimat, de azóta sem történt semmi, pedig 2 munkanap alatti ügyintézést ígértek. Tegnap írtam egy újabb mail-t, kérdeztem van-e valami gond, erre sem jött válasz.
Találkozott már valaki hasonló problémával, vagy ez normális ügymenet náluk? Mit lehet ilyenkor tenni?

Várj még, amig elfogadják. Most épp az új weboldal inditásán dolgoznak. Előtte volt még bármilyen egyéb ellenőrzésed (kártya hozzáadás, bankszámla hozzáadás) vagy bármi amivel emelted a limited?

Idézetet írta: beerka Dátum május 28, 2013, 12:27:11
A Skrill blokkolta a kimenő pénzmozgásaimat, tehát nem tudok pénzt lehívni az irodáktól. Felszólításra múlt kedden elküldtem nekik az ID és address igazoló dokumentumaimat, de azóta sem történt semmi, pedig 2 munkanap alatti ügyintézést ígértek. Tegnap írtam egy újabb mail-t, kérdeztem van-e valami gond, erre sem jött válasz.
Találkozott már valaki hasonló problémával, vagy ez normális ügymenet náluk? Mit lehet ilyenkor tenni?

Ha a kimenő pénzmozgásaidat blokkolták, akkor tudsz lehívni pénzt az irodáktól, csak utána nem férsz hozzá.  :)

Egyébként egy blokkolás után nálam két hétig tartott, míg újra nyitották és közben egyetlen üzenetre sem válaszoltak... (mondjuk akkor családon belül két számlát blokkoltak és valószínűleg azért is volt csúszás, mert a másiknál nem kapkodtunk a szükséges dokumentumok beküldésével)

Készülj erre, legfeljebb majd kellemes meglepetés ér.  :)

Már emeltettem a limitet bankszámla és cím igazolással, már a postai levelet is megkaptam. A limitet is megemelték.

Úgy látom nem érdemes e-mail-ekkel nyaggatni őket, kénytelen leszek várni. >:(

#802 május 28, 2013, 15:48:13, Alkimista87
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nem nyűgözött le ez az új felület. Kb akkora a betűméret, hogy kiböki a szememet. Formai változtatásokon kívül lát valaki más újdonságot is?

Lényegi változást nem látok. A nagyobb betűméretnek meg kifejezetten örülök, legalább nem kell vaksiskodni. Ki nem állhatom az olyan oldalakat, amit lényegesen nagyítani kell, hogy kitöltsék a teljes képernyőt.

Idézetet írta: benson Dátum május 28, 2013, 15:59:06
Lényegi változást nem látok. A nagyobb betűméretnek meg kifejezetten örülök, legalább nem kell vaksiskodni. Ki nem állhatom az olyan oldalakat, amit lényegesen nagyítani kell, hogy kitöltsék a teljes képernyőt.

Hát ez kitölti.. ;D

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 28, 2013, 15:45:57
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nem nyűgözött le ez az új felület. Kb akkora a betűméret, hogy kiböki a szememet. Formai változtatásokon kívül lát valaki más újdonságot is?
Hát az ellenörző számokkal nem kell bíbelődni már ezért megérte.Ma meg fizettem be BetVictorhoz és be sem kellett lépni,jelszó meg ilyesmi nem kellett.Kb úgy müködött mint a neteller.Ez is üdvözítő  :ok:

Nekem még mindig a régi oldal jön be, ha belépek.   :-\

Idézetet írta: tsabigo Dátum május 29, 2013, 19:51:58
Nekem még mindig a régi oldal jön be, ha belépek.   :-\

Egyelőre csak felkínálja a lehetőséget az új felületre. Ha kíváncsi vagy rá, akkor a kezdőoldalon nyomj a "Try it now"-ra.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 29, 2013, 20:08:54
Egyelőre csak felkínálja a lehetőséget az új felületre. Ha kíváncsi vagy rá, akkor a kezdőoldalon nyomj a "Try it now"-ra.
Nekem fel sem kínálja.