Férfi kosár topligák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


január 31, 2022, 18:03:46, Admin
Férfi kosár topligák

Tippek, vélemények.  :topbet_125:


Olaj  :D ;D ;D

Legalább a városom ejtett ki a Maradj Talponból... DEAC-tól kikapni...

Úgy látszik, Kínában ez a divat.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/Uu4LrXB8/#osszefoglalas

Örökre végeztem ezzel a "bajnoksággal"...

Idézetet írta: Greipel Dátum március 09, 2019, 14:43:17
Úgy látszik, Kínában ez a divat.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/Uu4LrXB8/#osszefoglalas

Örökre végeztem ezzel a "bajnoksággal"...

Itt egyébként mire fel adták ezt a 16,5-ös oddsot? Tabella, előző meccsek alapján ennek egy tök egál meccsnek kellett volna lennie oddsok terén is. Ifikkel játszottak, vagy mi történt?

#5 március 09, 2019, 14:59:10, Greipel
Idézetet írta: NoCukor Dátum március 09, 2019, 14:47:14
Itt egyébként mire fel adták ezt a 16,5-ös oddsot? Tabella, előző meccsek alapján ennek egy tök egál meccsnek kellett volna lennie oddsok terén is. Ifikkel játszottak, vagy mi történt?

Hamilton játszott náluk (Miami Heat, Valencia), a végén még 2 kihagyott büntetővel is kedveskedett, a többit meg nem ismerem; és mégis... Pedig valaminek kellett lennie az oddsok alapján.

http://www.cba-chinaleague.com/match.html?id=2921&status=1

A múltkori hétpontos történet után most az én csapatom jött vissza ekkora hátrányból, legalább egy kicsi visszajött az akkori szívásból...

https://youtube.com/watch?v=9B53hhv2SHM

Klasszis megoldás 3:04-nél.


Tényleg nagy lehet az összeférhetetlenség görögöknél, hogy az Olympiakos nem áll ma ki a Pana ellen és már az ABA-Ligához csatlakoznának.

#8 június 09, 2019, 22:54:24, Greipel
Az 1. meccs 101-59 után a Zaragoza ma szarrá veri az 1,07 Barcát idegenben, hogyne...

Szerencsére végül mégsem.  :angel:

Este fogadtam egy svéd kosárra, negyedik negyed overre. De a meccs a 33.percben félbeszakadt és az akkori eredmény lett a végeredmény. A fogadásom persze vesztes.. Ilyet se láttam még.

https://www.basket.se/Resultat/Matcher?id=18454&game_id=5238333&league_id=undefined&season_id=117749#mbt:11-400$t&0=2

Pau Gasol húsz év után visszatér az FC Barcelona kosárlabdacsapatához – ezt előbb maga a játékos jelentette be a közösségi felületein, majd a katalán klub is megerősítette a hivatalos honlapján.

A 40 éves center az idény végéig szóló szerződést kötött a Hanga Ádámot is foglalkoztató katalán klubbal.

,,Nagyon boldog vagyok, hogy bejelenthetem, hazatértem – írta Gasol a közösségi oldalain. – Képességeimmel és tapasztalatommal szeretném segíteni a csapatot az idény kulcsfontosságú szakaszában, miközben visszanyerem a fizikai állapotomat, és felveszem a meccsritmust. Örülök, hogy visszatérhetek oda, ahonnan elindultam, és remélem, hamarosan ismét pályára léphetek az első csapatban. Köszönettel tartozom a Barcának és a technikai személyzetnek, amiért lehetővé tették számomra, hogy csatlakozzak hozzájuk."

Megszorítások vannak a katalánoknál, lassan arra se telik, hogy a portást kifizessék, erre nem két szotyiért érkezik Pau Gasol. Bajnok, legenda, spanyol ikon, de 40 éves. Ez a Barca már nélküle is NBA-szintű csapat volt. Tudom, kell a mélység a triplázáshoz (Copa del Rey zsákban, maradt még a bajnoki cím és az Euroliga), de tavaly sem a játékoskeret volt a gátja a sikereknek. Érkezett Jasikevicius, aki pár éve nagyot ment a Zalgirisszel, most jó a katalánokkal is. Azonban a többi csapatnál rendre rutinos edzők vannak, taktikusak, akik szerintem jobbak a litvánnál (Laso, Itoudis, Messina). Vagy ez lesz a legnagyobb pofára esés (könnyedén benne van), vagy tükörsimán behúznak mindent.

Gasol, Mirotic, Abrines, Claver, Oriola (ez így lehetne egykori spanyol válogatott kezdő is), Calathes, Higgins, Davies, Westermann, Kuric és Hanga. Mi ez?  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 24, 2021, 09:36:33
Megszorítások vannak a katalánoknál, lassan arra se telik, hogy a portást kifizessék, erre nem két szotyiért érkezik Pau Gasol. Bajnok, legenda, spanyol ikon, de 40 éves. Ez a Barca már nélküle is NBA-szintű csapat volt. Tudom, kell a mélység a triplázáshoz (Copa del Rey zsákban, maradt még a bajnoki cím és az Euroliga), de tavaly sem a játékoskeret volt a gátja a sikereknek. Érkezett Jasikevicius, aki pár éve nagyot ment a Zalgirisszel, most jó a katalánokkal is. Azonban a többi csapatnál rendre rutinos edzők vannak, taktikusak, akik szerintem jobbak a litvánnál (Laso, Itoudis, Messina). Vagy ez lesz a legnagyobb pofára esés (könnyedén benne van), vagy tükörsimán behúznak mindent.

Gasol, Mirotic, Abrines, Claver, Oriola (ez így lehetne egykori spanyol válogatott kezdő is), Calathes, Higgins, Davies, Westermann, Kuric és Hanga. Mi ez?  ;D

Tudsz valamit a pénzről? Mert én úgy gondolom, hogy neki jelen helyzetben belefér, hogy nem kér be űrbéli fizut, hanem csak hazatér, hogy segítsen a klubnak.. amennyire tőle telik... Nem gondolom, hogy itt a pénz nála egyáltalán döntési tényező lehetett, kb hálás, hogy hazatérhet... Aztán lehet, hogy rosszul jön le kívülről...

Azóta megnéztem a szerződését, az ACB arányosított minimálbérét kapja (4 hónapra 30 ezer eurót), szóval igen, igazad van, ezzel nem terheli a csapat kasszáját.  :ok:

Mondjuk én annak a 30 ezer eurónak is örülnék, azt írták az egyik cikkben, neki ez apró, ami igaz is.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum február 26, 2021, 14:18:37
Azóta megnéztem a szerződését, az ACB arányosított minimálbérét kapja (4 hónapra 30 ezer eurót), szóval igen, igazad van, ezzel nem terheli a csapat kasszáját.  :ok:

Mondjuk én annak a 30 ezer eurónak is örülnék, azt írták az egyik cikkben, neki ez apró, ami igaz is.  ;D

Igen, valami ilyen megoldásra tippeltem, bár nem jártam utána, de akkor jól gondoltam... Ez jött le kívülről nekem erről a sztoriról.  :)

Persze, nekünk halandóknak ez nem kis pénz... nekik meg ez kb csak egy jelképes összeg.