TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Mennyi pénzt kell hagyni ezen a fostalicskán, hogy a streameket nézhessem? (Arra még talán alkalmas, mert elég nagy képben engedi.. bár előbb-utóbb úgyis "kijavítják" ezt a "hibát" is.)

23dika után került a számlámra plusz kb 4700forint,és nem tudom honnan..bár azonosítás után el is tűnt!más nem tapasztalt ilyet?először azt hittem valami bónusz.persze azóta se válaszolt az ügyfélszolgálat!

Kizártam magam végleg! :-)

Idézetet írta: bayerngsk Dátum október 29, 2017, 09:07:00
23dika után került a számlámra plusz kb 4700forint,és nem tudom honnan..bár azonosítás után el is tűnt!más nem tapasztalt ilyet?először azt hittem valami bónusz.persze azóta se válaszolt az ügyfélszolgálat!

A hét közepén hallottam olyat, hogy extra tételek kerültek jóváírásra, majd törlésre is.

Milyen kis naív voltam, hogy reggelre megjavul, mivel a másik ilyennél 5-10 perc alatt "rájött" a rendszer önhibájára.. Most várjak szépen hétfőig amíg átírják manuálisan nyertesre a fogadásom, hát a k.a-kat.   :hanyas:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 29, 2017, 09:32:10
A hét közepén hallottam olyat, hogy extra tételek kerültek jóváírásra, majd törlésre is.

És ez miért volt jó?

kapott más is privát bónuszt? nekem most küldték a levelet.  :cya:

Idézetet írta: csatarid Dátum október 26, 2017, 21:39:40
Még semmi, szerdán dél körül kértem le, remélem holnap megkapjuk.
Amit pénteken este igényeltem az megjött, amit csütörtökön, az még nem.

Idézetet írta: yojoba Dátum október 30, 2017, 15:34:05
kapott más is privát bónuszt? nekem most küldték a levelet.  :cya:

Nekem is küldtek.  :beerchug:

Én most még nem kaptam de ha ti kaptatok akkor én is számítok rá.
Előző bónusz óta nem is léptem be az oldalra, viszont az akkori befizetésre adott bónusz nagy részét sikerült kivenni. most is hasonló akciót tervezek :)

Idézetet írta: yojoba Dátum október 30, 2017, 15:34:05
kapott más is privát bónuszt? nekem most küldték a levelet.  :cya:

mit jelent az h privat bonusz?befizeteskor kapod vagy jovairtak a szamladon valamennyit?

Fogadj a Tippmixpro oldalán legalább 30 000 Ft összértékben
2017. november 12. 23:59-ig és 30 000 Ft-ot jóváírunk a számládon!

Sőt, október 24-től számos kisebb és nagyobb funkcióval fejlesztettük a Tippmixprot.
Mostantól az élőben fogadható mérkőzéseink közül többet élő videós közvetítésben is követhetsz.
Keresd a play ikonnal megjelölt meccseket!

Idézetet írta: CsabY93 Dátum október 30, 2017, 20:38:05
Fogadj a Tippmixpro oldalán legalább 30 000 Ft összértékben
2017. november 12. 23:59-ig és 30 000 Ft-ot jóváírunk a számládon!

Sőt, október 24-től számos kisebb és nagyobb funkcióval fejlesztettük a Tippmixprot.
Mostantól az élőben fogadható mérkőzéseink közül többet élő videós közvetítésben is követhetsz.
Keresd a play ikonnal megjelölt meccseket!

ilyen kell nekem is :)

Haha, a call centeres ürge sem kapott, pedig állítása szerint rendszeresen játszik.

Kedves xxx!

   
Tájékoztatunk, hogy Tippmixpro oldalunk megújult, a játékélmény fokozása érdekében új funkciókat vezettünk be, és egy törvényi változás miatt 2017.10.24-ét követően adatfrissítés, adatbővítés szükséges a Tippmixpro oldalon történő fogadáshoz!

A fejlesztések miatt előfordulhatott, hogy az elmúlt napokban lassulást tapasztalhattál a fogadási oldalunkon, igyekeztünk ezt mihamarabb javítani.

Az esetleges kellemetlenség miatt engedd meg, hogy megajándékozzunk 1000 Ft ajándék bónusszal!

Az ajándék bónusz már az egyenlegeden van, azt nem szükséges külön igényelned.