VB 2010 - Villámakció

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: celtic74 Dátum július 14, 2010, 20:41:15
Szia Milan!

Eredményhirdetés mikor várható?

Sajnos mind nem volt időm feldolgozni a tippeket, de hamarosan szakítok erre időt.

#46 július 16, 2010, 21:53:40, horzol
Idézetet írta: sparco Dátum július 13, 2010, 10:49:06
egyik tippem az volt hogy spanyolok nyernek 11 esekkel, 10.00 odds... majdnem jött :D


Nekem az egyik tippem első gólszerző INIESTA  12,5 oddszal, kiváncsi vagyok van-e ennél jobb tipp ;), na de majd kiderül elszámoláskor.

Elnézést kérek a késésért.

A VB döntőre megrendezett villámakción a legjobb eredményeket a következő fórumtagok érték el:

horzol

Nyertes tipp:

"Tipp2: Első gól szerzője-INIESTA
Odds:12.5
Iroda:Unibet"

Nyereménye 5 euró Moneybookerson keresztül.

celtic74

Nyertes tippjei:

"Tipp1:Hány perc hosszabbítás lesz az 1. félidőben? (a hivatalosan közzétett adat) : 2 Perc hosszabbítás
Odds: 3.80
Iroda: Bwin

Tipp2: Félidő/Végeredmény: X/X
Odds: 5,00
Iroda: Unibet"

Nyereménye 5 euró Moneybookerson keresztül.


Gratulálunk a nyerteseknek.  :beerchug:

#48 július 23, 2010, 17:13:03, Salvio
Idézetet írta: horzol Dátum július 16, 2010, 21:51:28

Nekem az egyik tippem első gólszerző INIESTA  12,5 oddszal, kiváncsi vagyok van-e ennél jobb tipp ;), na de majd kiderül elszámoláskor.

Üdv!
Nem akarok kötözködni, de szerintem ezt vesztes fogadásként kellett volna elkönyvelni, mert ilyen esetben csak a rendes játékidőt szokták figyelembe venni a fogadóirodák, a gól pedig a hosszabbításban született.

Idézetet írta: Salvio Dátum július 23, 2010, 17:09:05
Üdv!
Nem akarok kötözködni, de szerintem ezt vesztes fogadásként kellett volna elkönyvelni, mert ilyen esetben csak a rendes játékidőt szokták figyelembe venni a fogadóirodák, a gól pedig a hosszabbításban született.

Igen, ez a kérdés bennünk is felmerült, de az a döntés született, hogy ezt a fogadást nyertesként fogadjuk el.

Idézetet írta: Milan Dátum július 23, 2010, 17:23:16
Igen, ez a kérdés bennünk is felmerült, de az a döntés született, hogy ezt a fogadást nyertesként fogadjuk el.

Oké, nincs ezzel semmi probléma, itt a Ti szavatok dönt, nem a fogadóirodáké. :)
Gratulálok én is a nyerteseknek!