Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam 222% feltöltési bónusz 16.000 Ft-ig és 20 ingyen pörgetés.

Nekem 33as ezt kitudom hagyni...

Én se kaptam ilyet, de nem is bánom. Még 2021-ben kivettem mindent a szar oddsok miatt, azóta se fizettem be oda.

Tényleg aznap kell rendszerkarbantartàst csinàlni mikor az embernek lenne ideje normàlisan a meccsekre koncentràlni,egy kicsit több ideje lenne a fogadàsokkal foglalkozni...ràadàsul pont csúcsidőben??Ilyet a tippmixprotól szoktam csak làtni... :crazy:  :crazy:  :bash:  :bash:

Idézetet írta: szalist Dátum március 15, 2023, 15:01:21Tényleg aznap kell rendszerkarbantartàst csinàlni mikor az embernek lenne ideje normàlisan a meccsekre koncentràlni,egy kicsit több ideje lenne a fogadàsokkal foglalkozni...ràadàsul pont csúcsidőben??Ilyet a tippmixprotól szoktam csak làtni... :crazy:  :crazy:  :bash:  :bash:

Nem hinném hogy érdekli őket hogy nálunk munkaszüneti nap van.. Ők nem magyarok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 15, 2023, 15:36:51Nem hinném hogy érdekli őket hogy nálunk munkaszüneti nap van.. Ők nem magyarok.
Ez biztos így van,de a délutàn 3 óra akkor se megszokott rendszerkarbantartàsra

Idézetet írta: szalist Dátum március 16, 2023, 18:50:14Ez biztos így van,de a délutàn 3 óra akkor se megszokott rendszerkarbantartàsra

Ez is teljesen logikus erv.
Elhiszem hogy bosszantó lehetett. Valószínűleg en is anyaztam volna egyet.

Pronal szoktam is amikor veletlenul ott jatszok es jovairas alatt marad orakig a nyereményem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 16, 2023, 18:55:45Ez is teljesen logikus erv.
Elhiszem hogy bosszantó lehetett. Valószínűleg en is anyaztam volna egyet.

Pronal szoktam is amikor veletlenul ott jatszok es jovairas alatt marad orakig a nyereményem.
Na én meg még ott nem szakadtam bele ilyenben mindig pàr perc alatt rajta volt a pénzem meccs utàn

Halihó.
Lehet már volt ez a reakció, akkor bocsi.
De miért nem lehet már több éve regisztrálni erre az oldalra?
Nem mintha ez lenne az utolsó fogadóiroda ahol játszhatnék. Csak szimplán nem értem, miért hozták meg ezt a döntés? Mi az oka?
Előre is köszönöm ha valaki leír erről infót

Idézetet írta: Rated921 Dátum március 29, 2023, 18:41:28Halihó.
Lehet már volt ez a reakció, akkor bocsi.
De miért nem lehet már több éve regisztrálni erre az oldalra?
Nem mintha ez lenne az utolsó fogadóiroda ahol játszhatnék. Csak szimplán nem értem, miért hozták meg ezt a döntés? Mi az oka?
Előre is köszönöm ha valaki leír erről infót


A Sportingbullshitre gondolsz, vagy a Sportingbetre?

Sportingbull-ra gondoltam.
Ott már ezer éve nincs esély regisztrációra.

Sportingbetrol nem is tudtam hogy van (ujra). De ahogy látom magyar nem nagyon regisztrálhat.

Idézetet írta: Rated921 Dátum március 31, 2023, 12:36:05Sportingbull-ra gondoltam.
Ott már ezer éve nincs esély regisztrációra.

Sportingbetrol nem is tudtam hogy van (ujra). De ahogy látom magyar nem nagyon regisztrálhat.

Gyanítjuk, hogy csak egy termékre szeretnének koncentrálni, s az a Bwin, ami egyelőre elérhetetlen (maga a sportfogadás része).

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a bwinre szeretnének koncentrálni, oda miért nem lehet regisztrálni? Sem Sportinbullra, sem Premiumbullra, sem Bwinre nem lehet Magyarországról. Van rá bármilyen mód?

Köszi!

Idézetet írta: Nemethy97 Dátum május 10, 2023, 14:25:44Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha a bwinre szeretnének koncentrálni, oda miért nem lehet regisztrálni? Sem Sportinbullra, sem Premiumbullra, sem Bwinre nem lehet Magyarországról. Van rá bármilyen mód?

Köszi!

Lehet regisztrálni, csak a sportfogadás részleg egyelőre nem elérhető.