Póker Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#240 augusztus 23, 2017, 20:03:34, ereghard
ebben a leosztásban a 2 ász-os játékos nyer?

asztalon:  2 2 4 J 9
egyik: 9 J
másik: A A

egyiknek az 5 legjobb lap: J J 9 9 4
másiknak : A A 2 2 J

vagyis 2 pár 2 pár ellen, 2 bubi 2 kilences vs 2 ász 2 kettes


közben megtaláltam a választ itt : http://www.pokerlistings.com/strategy/beginner/how-to-determine-the-winning-hand
szóval a 2-es játékos nyer az ászok miatt

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 23, 2017, 20:00:38
ebben a leosztásban a 2 ász-os játékos nyer?

asztalon:  2 2 4 J 9
egyik: 9 J
másik: A A

egyiknek az 5 legjobb lap: J J 9 9 4
másiknak : A A 2 2 J

vagyis 2 pár 2 pár ellen, 2 bubi 2 kilences vs 2 ász 2 kettes


közben megtaláltam a választ itt : http://www.pokerlistings.com/strategy/beginner/how-to-determine-the-winning-hand
szóval a 2-es játékos nyer az ászok miatt

Javaslom, hogy tanuld meg a szabályokat, mielőtt leülsz játszani! :ok:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum augusztus 24, 2017, 08:37:48
Javaslom, hogy tanuld meg a szabályokat, mielőtt leülsz játszani! :ok:

miért játék közben nem lehet tanulni vagy mi?

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 27, 2017, 12:16:52
miért játék közben nem lehet tanulni vagy mi?

Ha játékpénzzel játszol akkor lehet ....

Üdv
Szeretnék online pókerezni, de egyáltalán nem találok normális irodát.
Dupla vagy semmi megtetszett partypokeren, de már nem tudom elérni az oldalukat, appot sem.
Tudtok helyet, ahol van ilyen? (pl 6 játékos, x beszálló, első három 2x nyereség, utolsó három 0.)
Pokerstarson tudtommal nincs.

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum február 26, 2018, 14:36:50
Üdv
Szeretnék online pókerezni, de egyáltalán nem találok normális irodát.
Dupla vagy semmi megtetszett partypokeren, de már nem tudom elérni az oldalukat, appot sem.
Tudtok helyet, ahol van ilyen? (pl 6 játékos, x beszálló, első három 2x nyereség, utolsó három 0.)
Pokerstarson tudtommal nincs.

iPoker hálózaton van double up SNG. Nekem ezek között is a bet365 a kedvencem, jó a boltjuk és a promóik is, a Premium Step SNG meg az egyik kedvencemmé vált.

Hűha, nekem ez kínai. Hol kéne regisztrálnom? :D
Egy éve próbáltam a bet365 pókert, de nagyon kihalt volt... lehet én voltam a balfasz

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum február 26, 2018, 15:00:41
Hűha, nekem ez kínai. Hol kéne regisztrálnom? :D
Egy éve próbáltam a bet365 pókert, de nagyon kihalt volt... lehet én voltam a balfasz

Átlagban 2000-3000 játékos fent szokott lenni. A közepes tétes sng-k megtelnek gyorsan, de a magasabb tétesek már kicsit problémásak (10 eurótól felfelé akár fél-1 óra is eltelhet az első és az utolsó játéko regisztrációja között, bár ez napszaktól is függ). Regisztrálnod akkor már sehol sem kell, mert ezek szerint van bet365-ös számlád. 

Megnézem akkor mégegyszer a bet365-öt, köszi az infókat :)
Az azért érdekelne, hogy a partypokerrel mi történt. Kb. egy éve még vígan játszottam, most meg az oldalt sem érem el, nem tölt be. Appot sem találok. Lehet tudni valamit? Simán kivonultak?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum február 27, 2018, 10:09:28
Megnézem akkor mégegyszer a bet365-öt, köszi az infókat :)
Az azért érdekelne, hogy a partypokerrel mi történt. Kb. egy éve még vígan játszottam, most meg az oldalt sem érem el, nem tölt be. Appot sem találok. Lehet tudni valamit? Simán kivonultak?

Nemreg volt egy szoftverfrissites, nekem azota akad az app, le is szedtem. Lehet hogy a magyar IP nem tetszett neki, maga a partypoker oldal sem jon be kulfoldi IP nelkul.
Nagy gond nincs, bwin kb ugyanaz a kliens, es rendben mukodik.


Ha SnG-t akarok játszani, ilyen 6 vagy 10 fős asztalokkal, akkor hol érdemes játszani. Ahol azért van játékos is, és nem kell órákat várni, amíg egy-egy asztal betelik, meg kb. azért megbízható oldal is legyen. Mit ajánlotok?

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 23, 2020, 14:13:29
Ha SnG-t akarok játszani, ilyen 6 vagy 10 fős asztalokkal, akkor hol érdemes játszani. Ahol azért van játékos is, és nem kell órákat várni, amíg egy-egy asztal betelik, meg kb. azért megbízható oldal is legyen. Mit ajánlotok?

PokerStars magasan a legjobb jelenleg... ott a Sit and Go fül alatt megtalálsz mindent!  :) 6 fős és 9 fős asztalok vannak alapból. Ezeken belül tudsz normalt, turbo-t és hyper-t is játszani sebesség alapján (nyilván minél gyorsabb, annál nagyobb a lutri faktor). Természetesen a legkisebb tétektől a legnagyobbakig találsz asztalokat..

De van 10fős asztal is, a Fifty50 nevű "duplázós" SitAndGo-khoz. Ott a 10-ből 5-ben kell zárnod, amint megvan az ötödik kieső és 5-en maradtok, már vége is, és az aktuális zsetonmennyiség alapján oszlik el a prize pool. (Például a legkisebb téten: 1.50$ a nevezés --> Amint 5en maradtok és lezárul a SnG, mindenki kap fixen 1.39$-t, plusz 0.04$-t minden 100 zseton után... Ugye mindenki 1.500 zsetonnal kezd, vagyis 15.000 zseton van játékban... ami a végén 5 felé oszlik... nagyon extrém esetben nem lesz csak plusszos... de ugye az sem garantált, hogy duplázol, ezért is nem Double or Nothing a neve... Viszont a duplázásnál jobban is zárhatsz... Szóval érdekes játékmód ez is, sokan játsszák!)

PartyPoker-en régen jártam, de korábban ott is eléggé pörgött a dolog, sok játékossal. Más most nekem nem is jut eszembe hirtelen, ahol sok játékos van és pörögnek ezek a SitAndGo-k normálisan..

89 éves korában elhunyt Doyle Brunson, kétszeres póker világbajnok és számos pókerkönyv szerzője.

A pókervilág az egyik legnagyobb sztárját búcsúztatja. A póker keresztapjának tartott Doyle Brunson május 14-én, életének 89. évében, Las Vegasban hunyt el. Halálának okát még nem közölték.

"Nehéz szívvel jelentjük be édesapánk, Doyle Brunson halálát" – tweetelte ügynöke, Brian Balsbaugh, a család nevében vasárnap 18:12-kor. "Szeretett keresztény ember, férj, apa és nagyapa volt. Az elkövetkező napokban többet fogunk mondani, ahogy tisztelgünk az öröksége előtt. Kérem, tartsák imáikban Doyle-t és a családunkat. Nyugodjon békében."

Az 1933-ban a texasi Longworthben született Brunson sportolóként kezdte, a Hardin-Simmons Egyetemen kosárlabdázott. Egy súlyos térdsérülés összetörte az álmát, hogy bekerüljön az NBA-be, de a lelkét nem. Az 1950-es évek elején felfedezte magának a pókert, és elég jó volt a játékban ahhoz, hogy ebből finanszírozza tanulmányait és orvosi költségeit.

A "Texas Dolly" becenéven is emlegetett Brunson később aztán a történelem egyik legnagyobb hatású pókerjátékosa lett, aki közel 65 éven át tartó profi pályafutása során kétszer (1976-ban és 1977-ben) is megnyerte a WSOP póker-világbajnokság döntőjét. Karrierje során 10 WSOP-versenyen diadalmaskodott, amivel a mai napig a második helyen áll az örökranglistán Johnny Channal holtversenyben Phil Ivey mögött, aki 16 karkötőt gyűjtött eddig. 1988-ban beiktatták a Póker Hírességek Csarnokába, 2006 januárjában a Bluff Magazine őt választotta a póker világának legbefolyásosabb szereplőjévé.

2005-ben nyerte utolsó WSOP-karkötőjét. Utolsó főversenyes nyereményét 2013-ban szerezte, ezt követően egészségi állapota miatt már nem játszott profi szinten.

1978-as "Super System" című könyvét, amely a Texas Hold'em addig csak profik számára ismert stratégiáit ismertette, a póker bibliájának tartják.

,,Soha nem lesz még egy Doyle Brunson" - tweetelte vasárnap este, a hatszoros WSOP-bajnok Daniel Negreanu, egyike annak a több száz mai pókersztárnak, akiket Brunson inspirált arra, hogy életüket a játéknak szenteljék.

"El sem hiszem, hogy eljött ez a nap" - tette hozzá az ötszörös WSOP-bajnok Scotty Nguyen. "A szívünkben mindig ott lesz a helye, az ember, a mítosz, a legenda és a póker KERESZTAPJA...".

"Nyugodjon békében a legnagyobb legenda" - kommentálta a World Series of Poker Twitter-oldalán. "Köszönjük, hogy tökéletes játékos és úriember voltál. Soha senki nem fogja betölteni a helyedet."

""Legenda"- nem érzem megfelelőnek a szót" - tette hozzá a háromszoros WSOP-bajnok Phil Galfond, aki sokak érzéseit írta le a pókervilágban. "Nincs szavunk arra, amit Doyle Brunson jelent a póker számára."

(forrás: fortunaweb.hu)

Volt szerencsém személyesen is találkozni, és pár szót váltani a pókerlegendával Budapesten.
Nyugodjon békében.

Megjegyzésként csak annyit hogy nem Phil Ivey rendelkezik 16 karkötővel hanem Phil Helmuth