Sportfogadas NLH Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


oakland23-11slack11

Készüljetek!   ;D

Hud - Hud1979

Ha hétfőig be bírok fizetni. Ha nem akkor csak a következő hétfőn.


Idézetet írta: riverside Dátum október 22, 2010, 20:03:56
Hol tudom megnézni hogy hány hsz-m van?

A hsztől kicsit balra, az avatarod fölött...  Vagy a fórum profil infoknál, a felhasználó nevedre kattintva!  :great:

Pontversenyre valakinek valami ötlete? Egyáltalán kiket érdekelne? A másik topicban írtam egy hsz-t ezzel kapcsolatban, csak nincs semmi reakció, pedig ugye úgy volt, hogy lesz pontverseny. Egyáltalán aktuális még?

Végre sikerült nekem is belépnem bet365 pókerre. Azért zárolták a számlám, mert nem használtam...ilyet sem hallottam még

amúgy,
ab_aevo  - Lorenzo161616



Mit rontok el?
Amikor be akarok lépni a pokerkliensbe, mindig azt irja ki, hogy a számlám átmenetileg zárolva. Érdekes, a sportfogadó oldalra simán be tudok lépni. Az élő ügyfélszolgálatos meg kimásolta nekem az utmutatót, holott azt őnélküle is el tudtam olvasni, szóval tipikus "kapcsolja ki meg be a készüléket" segitség volt. Remélem hétfőig sikerül megoldanom, ötleteket várok!

misk@ - pmiska1

Ámbár nekem 7 óra még egy kicsit korán van, mert ilyenkor még vastagon megy a gyerekek fürdetése/etetése/fektetése. Megpróbálom oldalbordámat rávenni, hogy hétfőn kezdjük egy kicsit korábban a műsort. Egy párszor talán menni fog.

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 23, 2010, 20:52:24
Mit rontok el?
Amikor be akarok lépni a pokerkliensbe, mindig azt irja ki, hogy a számlám átmenetileg zárolva. Érdekes, a sportfogadó oldalra simán be tudok lépni. Az élő ügyfélszolgálatos meg kimásolta nekem az utmutatót, holott azt őnélküle is el tudtam olvasni, szóval tipikus "kapcsolja ki meg be a készüléket" segitség volt. Remélem hétfőig sikerül megoldanom, ötleteket várok!

Szerintem ugyanaz mint nekem volt. Inaktivitás miatt zárolják.

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2010, 11:49:23
Régebben nem a Microgaming tagja volt a bet365? Ez az iPoker hálózat elég gyengus, kapásból a kifagyás jut eszembe róla. Na de bocs az offért :)
Amióta én használom, mindig iPokeres volt. Ez van vagy 4 éve.

A pontozásnál általában a PS TLB pontozását szokták alapnak venni:

Pontszám = 10 * [sqrt(n)/sqrt(k)] * [1+log(b+0,25)]

Ahol:

Az sqrt rövidítés a négyzetgyök jelét helyettesíti
n a résztvevők száma
k az elért helyezés (k = 1 az első helyezés esetén, és így tovább)
b a nevezési díj USA dollárban (jutalék nélkül).

Példa: egy játékos harmadik helyezést ért el egy összesen 150 fő részvételével megtartott 20 dolláros versenyen. Ekkor a változók értékei a következők:

n = 150, k = 3, b = 20

A játékos által kapott pontok száma tehát:

Pontszám = 10 * [sqrt(n)/sqrt(k)] * [1+log(b+0,25)]
= 10 * [sqrt(150)/sqrt(3)] * [1+log(20+0,25)]
= 10 * sqrt(50) * (1+1,31)
= 10 * 7,071 * 2,31
= 163,09 (kerekítve)

1. lehetőség: Mondjuk lehetne így pontozni a mezőny első felét a többiek pedig pl: 5-10 pontot kapnának az indulásért
2. lehetőség : Csak a pénzbe értek kapnának pontot és a többiek kapnának jutalom pontokat.

A jutalom pedig lehetne havi rendszerességgel külön freeroll az első pár embernek esetleg fogadási bónusz.  

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 22, 2010, 20:24:26
A hsztől kicsit balra, az avatarod fölött...  Vagy a fórum profil infoknál, a felhasználó nevedre kattintva!  :great:
Kösz Lacapi! Bár mikor már elküldtem láttam.  :)
riverside - 19riverside77

gigazo rendszere a pontversenyre első ránézésre (na jó... másodikra is  ;D ) átláthatatlan nekem.. DE tudom, hogy sok helyen használják ezt, így nyilván nem hülyeség! Szóval szerintem ez is lehetne akár a megoldás...