Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sikerült a kártyámat ellenőriztetnem ,úgy néz ki én voltam a béna eddig. Mindenkinek köszi a segítséget!

Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni, anyagit! 1500Ft-ot (akinek ez jelentéktelen összeg) valaki eltud küldeni az MB számlámra, hogy feltölthessek bet365re, ugyanis a következő történt. Még tegnap, pénteken, fizettem a bankszámlámra, hogy majd a hétvégén tudjak fogadni. Ma utalnám át MB számlámra és látom, hogy mínuszban van a bankszámlám.. kikövetkeztettem, hogy a kártyám éves díjának levonása most esedékes.. Így lőttek a hétvégi fogadásoknak. Természetesen a hétfői napon visszautalom a kölcsönt (esetleg némi plusszt). Azt még nem írtam, hogy mennyire fontos lenne. Itt van a Moneybookershez rendelt e-mail címem: [email protected]

Szia!
Az OTP Call Centert hívtam fel, ami 24 órás ügyfélszolgálat. Ellenőrizték néhány kérdéssel,hogy én vagyok e a számlatulajdonos majd azonnal közölték a levont összeget. Az egész egy pár perc. Természetesen először én is tippeltem, amivel buktam egy napot.

Sziasztok!

A skrillnek van magyar ügyfélszolgálata, vagy csak angolul lehet nekik e-mailt írni?
Nem tudom ugyanis, hogy be tudok-e fizetni hozzájuk úgy h bemegyek a Commerzbankba és ott befizetek a skrilles számlámra, vagy csak átutalással működik a dolog, személyes befizetéssel nem?


Eddig hitelesítettem a bankkártyámat (amiről a befizetéseket szoktam intézni skrillre), illetve az imént kapott levéllel a lakcímemet. Azt szeretném kérdezni, hogy kell/lehetséges/érdemes-e mást is elintézni? Így még milyen akadályokba ütközhetek? Növelni a pénzforgalom felső határát hogyan lehet még? Köszönöm előre is!

Tovabbi bankszamlakat adsz hozza(ha van)
Nekem mar 5szamlam van hozzaadva.(az elsö harom mar nem el,de regen többször fizetem be roluk.)

Rúgott már valaki 11-est, és nyert vele pénzt?

Én már rúgtam 3-at, ebből kétszer nyertem 1 eurót!  :great:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 11, 2012, 10:10:05
Rúgott már valaki 11-est, és nyert vele pénzt?

Én már rúgtam 3-at, ebből kétszer nyertem 1 eurót!  :great:

5-öt rúgtam, 2 bement, 1+10€.

Idézetet írta: benson Dátum június 11, 2012, 10:18:41
5-öt rúgtam, 2 bement, 1+10€.

Az szép. És jóváírták már egyébként? - mert nekem még nem.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 11, 2012, 10:29:04
Az szép. És jóváírták már egyébként? - mert nekem még nem.

Az 1-et igen, a 10-et még nem (ez pénteki lövés volt).

Fel szeretném oldani a számlámat, amihez el kellene küldenem a személyim másolatát Angliába. Valaki nem tud egy e-mail címet, ahol lehetne velük egyeztetni egy esetleges e-mailben való adathitelesítésről vagy bármi ilyen?

Idézetet írta: Lord Dátum június 11, 2012, 11:42:50
Fel szeretném oldani a számlámat, amihez el kellene küldenem a személyim másolatát Angliába. Valaki nem tud egy e-mail címet, ahol lehetne velük egyeztetni egy esetleges e-mailben való adathitelesítésről vagy bármi ilyen?

sajnos, szerintem ha egyszer kitalálták, h el kell küldeni postán akkor el kell küldeni postán. Én is így jártam pár éve el is küldtem, hát mit mondjak pár hónapba bele telt mire megoldódott a dolog.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 11, 2012, 11:55:27
sajnos, szerintem ha egyszer kitalálták, h el kell küldeni postán akkor el kell küldeni postán. Én is így jártam pár éve el is küldtem, hát mit mondjak pár hónapba bele telt mire megoldódott a dolog.
Köszönöm az információt. Ez így nem hangzik túl jól. Az sem működik, hogy ezt zárolom, és nyitok egy újat?

Idézetet írta: Lord Dátum június 11, 2012, 12:11:13
Köszönöm az információt. Ez így nem hangzik túl jól. Az sem működik, hogy ezt zárolom, és nyitok egy újat?

kérdezz rá e-mailben, nem tudom a moneybookers, hogy kezeli az új számla nyitását, annyira nem ellenőrzik a dolgokat mint a fogadóirodák, de jobb inkább lassan megoldani mint aztán később megszívni.