bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum február 12, 2013, 08:52:27em, de mikor volt komoly iroda? ;D
A tippmixes azért durvább volt, mert az 1X2 mellé engedte kötésben a pontos végeredményt is! A francia-brazil vb döntőn keményen kis is használtam ezt az idiótaságot (szinte minden végeredményt lefedtem, a kötés 3. tagja egy Häkkinen-Couldhard H2H időmérő volt - jött is).
Ha nincs semmilyen összefüggés a két fogadási típus között, akkor szerintem teljesen logikus, hogy engedik a kötést. Bár lehet, hogy így sem lehet minden irodánál.
A komolyabb irodák engedik amerikai sportoknál az over/under + HC kombikat. (A bwin nem, de mikor volt komoly iroda a bwin? ;D)

Idézetet írta: szumos Dátum február 12, 2013, 07:20:40
Emberek!
Éjszakára csináltam egy nhl-nba kombót, hogy "nehogy má' nyugodtan tudjak aludni". Eléggé el voltam nyűve már 11 után és most vettem észre, hogy egy mérkőzésről két tippem is van a szelvényen!!! Nyilván más fogadástípusban, na de akkor is!!! Utoljára ilyet 98'-ban engedett a tippmix pár hónapig (1 évig?).
Egyébként a Detroit meccs under és a mérkőzés győztes a fogadásom! Teljesen véletlen tettem. Annyira hozzászoktam már a mindenféle tiltáshoz még a különböző meccsek fogadásainál is, hogy eléggé meglepett!
Még nem próbáltam más sportoknál is, de most ez következik.  ;D  :ok:
Ilyesmit lehet. fociban is pl. a szögi over,gól over kombik is jól szoktak sülni ha menni kell az adott csapatnak az eredmény után.
Kimenetel +under over is simán tehető(legalábbis bet365ön)

Oké srácok, én nem tudtam, meg nem is tűnt fel eddig, de most már én is jobban figyelek az ilyesmire.  :ok:

Ha a telefonos ellenőrzés megvolt, de más semmi, kérhetnek még valamikor mást (lakcímpapír, ID kép, útlevél szám)?

Idézetet írta: dzoli Dátum február 12, 2013, 19:02:06
Ha a telefonos ellenőrzés megvolt, de más semmi, kérhetnek még valamikor mást (lakcímpapír, ID kép, útlevél szám)?
Igen,jobb ha az első leutalás előtt végigzongorázod ami szükséges a teljes azonosítási folyamatot,ne akkor kelljen majd elkezdened!
Szem.ig. vagy útlevél fényképezve is jó emailben elküldve,plusz egy postai azonosítás is lesz(kiküldenek egy kódot amit be kell írni a honlapon a megfelelő mezőbe)

Sziasztok!
Viszonylag új vagyok a sportfogadások terén.Az lenne a kérdésem, hogy az élő fogadásnál melyik sportágra vagy melyik fogadási tipusokra menjek rá, ha növelni szeretném az egyenlegem? (és nagyrészt bejön és megbízható)
Köszönöm a válaszokat!

Ha lenne válasz a kérdésedre, akkor mindenki gazdag lenne.

Sziasztok!

A Bet 365 az egyik kedvenc irodám. 02.15.-én kértem és kaptam is tőlük egy ajánlatkódot a mobil bónuszhoz. Tegnap befizettem 60 Euro-t, ma megtettem az első fogadásom mobilról. Nem kaptam meg a bónuszt. Beszéltem velük a chaten, azt mondták ez az ajánlat nem elérhető 2011 óta. Azt mondták ők nem küldtek nekem ajánlatkódot, nincs nyoma a rendszerben. Ebben az a furcsa, hogy ma reggel adtam meg a kódot a fogadásom után, és kb 1 percig látható is volt a bónusz a bónusztörténetben.
Azt mondták a chaten, ennek sincs nyoma a rendszerben.
Nem értem miért van ez, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak velük?! Úgy érzem hülyének néznek!
Írtam nekik mailt is, visszaküldtem nekik azt az emailt, amiben az ajánlatkódot küldték 02.15.-én.

Idézetet írta: Small Dátum február 17, 2013, 11:39:14
Sziasztok!

A Bet 365 az egyik kedvenc irodám. 02.15.-én kértem és kaptam is tőlük egy ajánlatkódot a mobil bónuszhoz. Tegnap befizettem 60 Euro-t, ma megtettem az első fogadásom mobilról. Nem kaptam meg a bónuszt. Beszéltem velük a chaten, azt mondták ez az ajánlat nem elérhető 2011 óta. Azt mondták ők nem küldtek nekem ajánlatkódot, nincs nyoma a rendszerben. Ebben az a furcsa, hogy ma reggel adtam meg a kódot a fogadásom után, és kb 1 percig látható is volt a bónusz a bónusztörténetben.
Azt mondták a chaten, ennek sincs nyoma a rendszerben.
Nem értem miért van ez, eddig csak pozitív tapasztalataim vannak velük?! Úgy érzem hülyének néznek!
Írtam nekik mailt is, visszaküldtem nekik azt az emailt, amiben az ajánlatkódot küldték 02.15.-én.

Pedig most is kint van az oldalukon:

http://www.bet365.com/extra/hu/mobile/promotions/bet365-on-the-move-bonus/

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum február 17, 2013, 11:46:05
Pedig most is kint van az oldalukon:

http://www.bet365.com/extra/hu/mobile/promotions/bet365-on-the-move-bonus/

Nekem azt mondták a chaten, hogy nincs ilyen akció, 2011-ben volt érvényes ajánlatom 3 hónapig, de nem éltem vele. A legjobb az egészben, hogy azt mondták, nem küldtek nekem ajánlatkódot, nincs nyoma a rendszerben, pedig ott az email a fiókomban. Nem értem mi ez, eddig mindig minden rendben ment náluk. Nem a 25 euro érdekel, de ne nézzenek hülyének.

Idézetet írta: Small Dátum február 17, 2013, 14:29:38
Nekem azt mondták a chaten, hogy nincs ilyen akció, 2011-ben volt érvényes ajánlatom 3 hónapig, de nem éltem vele. A legjobb az egészben, hogy azt mondták, nem küldtek nekem ajánlatkódot, nincs nyoma a rendszerben, pedig ott az email a fiókomban. Nem értem mi ez, eddig mindig minden rendben ment náluk. Nem a 25 euro érdekel, de ne nézzenek hülyének.

A kapott emailt küldd el az ügyfélszolgálatnak!

Ugyanakkor a kapott kódot megpróbálhatod még egyszer beváltani, hátha...

(

Idézetet írta: Knapp Dátum február 17, 2013, 16:16:30
A kapott emailt küldd el az ügyfélszolgálatnak!

Ugyanakkor a kapott kódot megpróbálhatod még egyszer beváltani, hátha...

(

Nem tudom újra beváltani, de a mailt elküldtem az ügyfélszolgálatnak.
Kösz a segítséget, meglátjuk mi lesz.

Ma kértem kifizetést banki utalással amit el is fogadtak 17:00 óra körül, a héten szerintetek megkaphatom a pénzem? Mik a tapasztalatok?

Holnap szerda remélem jönnek a zsíros hűségbónuszok.. már egy ideje elfelejtettek, most pedig van szépen forgalom.   ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum február 19, 2013, 23:05:07
Holnap szerda remélem jönnek a zsíros hűségbónuszok.. már egy ideje elfelejtettek, most pedig van szépen forgalom.   ::)

Ilyen hűségbónuszt mire adnak? Bizonyos fogadás szám vagy összeg után... Azért kérdem mert még csak egy hónapja vagyok tag bet 365 oldalon.