bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2013, 22:49:39
Bocs hogy csak most.. Igen 19:00 kor kaptam.  :ok: De kölcsön kenyér visszajár, úgyhogy vissza is adtam gyorsan.  :noway:

Én nem kaptam...  :'(  :)

Most kaptam 1.500 bónuszt.

#1667 február 21, 2013, 22:36:08, georgeboyd
Csináltam új számlát az elmúlt napokban, leírom a tapasztalatokat (már írtam, de sose árt)

1. Mindig angol nyelven nyitom, akkor az angol nyelvű csoporthoz kerül a cucc, ők kevesebbet geciznek, a magyar nyelvű csoport olyan, mintha droidok lennének.

2. Nyitáskor rögtön deposit (Skrillről)

3. Ha küldi a bet365 az első levelet emailben, rögtön válaszlevélben küldöm a személyi- és lakcímkártya elő- és hátlapját, kérés nélkül.
Ezen nyammognak egy napig, addig belépéskor egy felbukkanó üzenet vár, hogy felhívnak telefonon, de nyugodtan lehet arra kattintani, hogy majd később hívjanak.

Közben elérnek a dokumentumok az illetékeshez, és egy- másfél nap múlva fasza a számla.

(ezt onnan lehet tudni, hogy nem bukkan fel az üzenet belépéskor, és lehet withdrawolni)

Természetesen IP-ícmre figyelni kell, ez alap.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum február 21, 2013, 22:33:28
Csináltam új számlát az elmúlt napokban, leírom a tapasztalatokat (már írtam, de sose árt)

1. Mindig angol nyelven nyitom, akkor az angol nyelvű csoporthoz kerül a cucc, ők kevesebbet geciznek, a magyar nyelvű csoport olyan, mintha droidok lennének.

2. Nyitáskor rögtön deposit (Skrillről)

3. Ha küldi a bet365 az első levelet emailben, rögtön válaszlevélben küldöm a személyi- és lakcímkártya elő- és hátlapját, kérés nélkül.
Ezen nyammognak egy napig, addig belépéskor egy felbukkanó üzenet vár, hogy felhívnak telefonon, de nyugodtan lehet arra kattintani, hogy majd később hívjanak.

Közben elérnek a dokumentumok az illetékeshez, és egy- másfél nap múlva fasza a számla.

(ezt onnan lehet tudni, hogy nem bukkan fel az üzenet belépéskor, és lehet withdrawolni)

Természetesen IP-ícmre figyelni kell, ez alap.

Üdv

Mi az, hogy az IP-címre figyelni kell?

Hali

Idézetet írta: starke Dátum február 22, 2013, 07:32:32
Üdv

Mi az, hogy az IP-címre figyelni kell?

Hali

Az egyik módja, hogy az irodák kiszűrjék a több számlával rendelkezőket az IP cím. Mondjuk úgy, ez azonosítja a géped az interneten. Ha ugyanarról a gépről (és internet előfizetésről) több regisztrációt csinálsz, simán rájönnek és zárolják a számlád. Persze ez csak egy alap azonosítási mód. Van már több is. Ha valakik gyanússá válnak, van még pár mód, hogy rájöjjenek a "multiaccount-ra".

Idézetet írta: szumos Dátum február 22, 2013, 08:11:08
Az egyik módja, hogy az irodák kiszűrjék a több számlával rendelkezőket az IP cím. Mondjuk úgy, ez azonosítja a géped az interneten. Ha ugyanarról a gépről (és internet előfizetésről) több regisztrációt csinálsz, simán rájönnek és zárolják a számlád. Persze ez csak egy alap azonosítási mód. Van már több is. Ha valakik gyanússá válnak, van még pár mód, hogy rájöjjenek a "multiaccount-ra".

Azt tudom, hogy mi az IP cím köszi, csak arra gondoltam, hogy azt figyelik, hogy hány IP címről jelentkezel be? Csak azért mert én kb 3 gépen nyomom három különböző helyen attól függ éppen hol vagyok, de mégiscsak egy számlám van.  :cya:

Idézetet írta: starke Dátum február 22, 2013, 12:33:55
Azt tudom, hogy mi az IP cím köszi, csak arra gondoltam, hogy azt figyelik, hogy hány IP címről jelentkezel be? Csak azért mert én kb 3 gépen nyomom három különböző helyen attól függ éppen hol vagyok, de mégiscsak egy számlám van.  :cya:

Ezzel nincs gond, de ha azt látják két számlát is ugyanarról a gépről használsz és nem szóltál erről nekik, miközben bónusz is lett igénybe véve mindkettőnél,  akkor van gebasz.  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum február 22, 2013, 13:02:46
Ezzel nincs gond, de ha azt látják két számlát is ugyanarról a gépről használsz és nem szóltál erről nekik, miközben bónusz is lett igénybe véve mindkettőnél,  akkor van gebasz.  ;)

Ez a veszély nem fenyeget!  :D Ez az egy is elég...  :great: :redchug:
Köszi a választ!  :cya:

Ma fel akartam lépni a bet365-re, és egy olyan dolog fogadott, hogy frissítsem az adobe flash playert. Frissítettem és azóta ez van:
http://kepfeltoltes.hu/130222/bekakiltbet365_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudtok segíteni?

Üdv

Most akarok regisztrálni bet365-re és ott látom, hogy van egy mező ahova bonusz/ajánló kódot kér... Ez ugyan az mint a befizetési bonusz?

Ha már regisztrálni szeretnél,akkor regisztrálj alám.Így neked is jobb lesz,és nekem is.Írd le privátba az e-mail címed,küldök rá meghívót,és elmagyarázok mindent.


Én már az utóbbi 1 hétben kb 2 millát forgattam de nem kaptam semmilyen bonuszt szóval ez kiszámíthatatlan.. de mondjuk annyira nem is érdekel.

Viszont ma reggel volt egy ausztrál mérkőzés
Northcote  - Western suburbs.. 3. percbe 1-0 lett a 15.perc környékén meg is raktam a félidő 1,5overt.
Erre a 35.percbe lefújták. Holott sehol nem írták hogy 35.perces a félidő.. De szerintem a  bükik is meglepődtek mert az oddsok is arra utaltak hogy 45perces. erre a második félidő elején kiírják hogy csak 35.perces egy félidő.. mondom no comment.. természetesen buktam  -40k.

Mik a tapasztalatok ilyen esetben náluk? Írok supportnak van rá reális esély hogy visszakapjam a tétet? Vagy az ügyesen megfogalmazott szabályzatukkal jönnek és nem történik semmi.
Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2013, 09:39:19
Én már az utóbbi 1 hétben kb 2 millát forgattam de nem kaptam semmilyen bonuszt szóval ez kiszámíthatatlan.. de mondjuk annyira nem is érdekel.

Viszont ma reggel volt egy ausztrál mérkőzés
Northcote  - Western suburbs.. 3. percbe 1-0 lett a 15.perc környékén meg is raktam a félidő 1,5overt.
Erre a 35.percbe lefújták. Holott sehol nem írták hogy 35.perces a félidő.. De szerintem a  bükik is meglepődtek mert az oddsok is arra utaltak hogy 45perces. erre a második félidő elején kiírják hogy csak 35.perces egy félidő.. mondom no comment.. természetesen buktam  -40k.

Mik a tapasztalatok ilyen esetben náluk? Írok supportnak van rá reális esély hogy visszakapjam a tétet? Vagy az ügyesen megfogalmazott szabályzatukkal jönnek és nem történik semmi.
Válaszokat előre is köszönöm.

Úgy gondolom egy próbát mindenképp megér!

Követtem a meccset és tényleg csak a női meccshez írta, hogy harmincöt perces. A negyvenedik percben meg lehetett fogadni a félidő over/under opcióra, majd egy pillanat alatt félidő lett.

Írtam a kedves lászlónak a cseten.

az alábbi választ adta tömören: Nekem kellett volna figyelnem arra hogy milyen  barátságos mérkőzésre fogadok, mert azok előbb is véget érhetnek.. persze a második félidőbe már kiírták hogy 35.perces egy félidő..

Gratulálok:D  Az év irodája mi..