Afrikai Nemzetek Kupája 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Khazriba beleszállt a gyerek, sima büntető + lap, erre a sporit hiába hívják ki, hogy majom, ítélni kéne, erre azt mutatja, bedobás :D Ok, elrúgta a lasztit, de aztán Khazrit kettétörte :D

Érdekes  :D

Szokás szerint szilveszterre egész komoly összefoglalót lehet vágni ebből a tornából  :great:  ;D


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 1., 10:00CET


IdézetHa a torna előtt bíztál Szenegálban, akkor most biztos profittal szállhatsz ki

Eddig kissé nehezen, de érvényesítették a papírformát.  Olvasd tovább
A decemberi tippjátékon 2. helyezett lettem, ezért kaptam 10 ezer forintot. Ez átváltva kb. 27-28 euró volt. Úgy döntöttem, hogy ebből a nyereményből 20 euró "mehet" fogadásokra, mert úgyis az összes egyéb pénzt az orvosi kezelésekre és a megélhetésre költöm.

Ebből a 20 euróból az alábbiak "mentek" 1-1 eurós téttel:

Australian Open:
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Barty, Ashleigh (Győztes) (E/W 1/2 1-2) @ 5.25

Africa Cup of Nations:
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Szenegál (Winner) @ 7.00
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Elefántcsontpart (Winner) @ 8.00
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Kamerun (Winner) @ 10.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Aboubakar, Vincent (Kamerun) (Winner) @ 12.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Koné, Ibrahima (Mali) (Winner) @ 41.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Toko Ekambi, Karl (Kamerun) (Winner) @ 51.00

Természetesen volt közben néhány vesztes szelvény is 1-1 eurós téttel, de szerintem a "long-term" fogadásoknál viszonylag jó helyzetben vagyok.
Pluszban pedig nemrégiben az alábbi "trixie" is nyertes lett:
- Kézilabda / Európa-bajnokság: Svédország - Spanyolország 1 @ 2.30
- Tenisz / Grand Slam / Ausztrál Open: Nadal, Rafael - Medvedev, Daniil 1 @ 2.63
- Labdarúgás / Afrikai Nemzetek Kupája: Szenegál - Egyenlítői-Guinea, Szenegál 1.5 gól felett @ 2.33
Ez a "trixie" 4 euróba került, vagyis volt 4 darab 1-1 eurós fogadás (3 kettes és 1 hármas). Szerencsémre mindegyik nyertes lett és ezzel nyertem 31.63 eurót.

Fogadás szempontjából az Australian Open és a kézilabda Európa-bajnokság sikeresek voltak számomra. Ebből a szempontból várhatóan az afrikai torna is sikeres lesz. Úgy tűnik, hogy az itteni decemberi tippjátéknak köszönhetően bő 15 ezer forintot tehetek hozzá az orvosi költségekhez.

Köszönöm!
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Burkina Faso - Szenegál  (szerda, február 2., 20:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten
 
Sadio Mane gólt szerez: 1,5 gól felett  11.50
 
Sadio Mané szerzi az első gólt  4.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Kamerun - Egyiptom  (csütörtök, február 3., 20:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten
 
Toko Ekambi gólt szerez: 1,5 gól felett  21.00
 
Toko Ekambi szerzi az első gólt  7.25

Mohamed Salah szerzi az első gólt  7.50

Mohamed Salah legalább 2 gólt szerez  21.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Sziasztok!

Ti mire lövitek el az ANK-ra kapott bet365 freebetet?

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 02, 2022, 13:13:11Sziasztok!

Ti mire lövitek el az ANK-ra kapott bet365 freebetet?

Nekem nincs freebet, de ha lenne (osszegtol fuggoen) 1.5 vagy 2.5 over menne, esetleg a lapok piacan neznek szet.

Hogyhogy nem vót' mindenkinek bet365 freebet ANK elődöntőre??

Kár, hogy nem írtam le előzetes meglátásaimat. Nem vagyok jövőbe látó, de ilyenkor arra gondolok, hogy lehet mégis!?  :o

Én végül félidőben sima V-re raktam 2.1-ért, pre 1.83 helyett.

V ÉS 1.5 over gól, V csapat 1.5 over gól, 2.5 over + btts is jó vót'. Utóbbi 4-es odds.

Ránéztem nagyobb oddsos betbuilderre is és még ez is jó lett volna V + 2.5 OVER + BTTS. Ezt kár, hogy kihagytam...

Nekem sem volt freebet ANK-ra, viszont adtak az NFL-ben az AFC és NFC döntőre is. Lehet személyre szóló dolgok ezek, vagy lehet fogadtál előtte ANK-ra, én mondjuk nem sűrűn, vagy nem is sokat, meg ha fogadtam is, leginkább pici téttel.


Most végre megnyerik az ANK-t?

Salah csodát tenne, de lehet Szenegál ellen kevés lesz az egyiptomi válogatott.  Olvasd tovább


Oscart Egyiptomnak. Válogatott vándorló színészek Szégyen ha ők nyerik..
Kár. hogy nem lehet lapokra fogadni... benne van a dupla sárga/piros lap kombó