Afrikai Nemzetek Kupája 2022

Indította Admin, január 07, 2022, 12:23:35

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

oakland23

****** Veterán
Khazriba beleszállt a gyerek, sima büntető + lap, erre a sporit hiába hívják ki, hogy majom, ítélni kéne, erre azt mutatja, bedobás :D Ok, elrúgta a lasztit, de aztán Khazrit kettétörte :D

Érdekes  :D

NFCKR

*** Haladó
Szokás szerint szilveszterre egész komoly összefoglalót lehet vágni ebből a tornából  :great:  ;D

Karola

**** Tősgyökeres

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: február 1., 10:00CET

csabax

****** Veterán
IdézetHa a torna előtt bíztál Szenegálban, akkor most biztos profittal szállhatsz ki

Eddig kissé nehezen, de érvényesítették a papírformát.  Olvasd tovább
A decemberi tippjátékon 2. helyezett lettem, ezért kaptam 10 ezer forintot. Ez átváltva kb. 27-28 euró volt. Úgy döntöttem, hogy ebből a nyereményből 20 euró "mehet" fogadásokra, mert úgyis az összes egyéb pénzt az orvosi kezelésekre és a megélhetésre költöm.

Ebből a 20 euróból az alábbiak "mentek" 1-1 eurós téttel:

Australian Open:
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Barty, Ashleigh (Győztes) (E/W 1/2 1-2) @ 5.25

Africa Cup of Nations:
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Szenegál (Winner) @ 7.00
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Elefántcsontpart (Winner) @ 8.00
A bajnokság végén elfoglalt helyezés: Kamerun (Winner) @ 10.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Aboubakar, Vincent (Kamerun) (Winner) @ 12.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Koné, Ibrahima (Mali) (Winner) @ 41.00
A legtöbb gólt szerzi a versenyen: Toko Ekambi, Karl (Kamerun) (Winner) @ 51.00

Természetesen volt közben néhány vesztes szelvény is 1-1 eurós téttel, de szerintem a "long-term" fogadásoknál viszonylag jó helyzetben vagyok.
Pluszban pedig nemrégiben az alábbi "trixie" is nyertes lett:
- Kézilabda / Európa-bajnokság: Svédország - Spanyolország 1 @ 2.30
- Tenisz / Grand Slam / Ausztrál Open: Nadal, Rafael - Medvedev, Daniil 1 @ 2.63
- Labdarúgás / Afrikai Nemzetek Kupája: Szenegál - Egyenlítői-Guinea, Szenegál 1.5 gól felett @ 2.33
Ez a "trixie" 4 euróba került, vagyis volt 4 darab 1-1 eurós fogadás (3 kettes és 1 hármas). Szerencsémre mindegyik nyertes lett és ezzel nyertem 31.63 eurót.

Fogadás szempontjából az Australian Open és a kézilabda Európa-bajnokság sikeresek voltak számomra. Ebből a szempontból várhatóan az afrikai torna is sikeres lesz. Úgy tűnik, hogy az itteni decemberi tippjátéknak köszönhetően bő 15 ezer forintot tehetek hozzá az orvosi költségekhez.

Köszönöm!
 :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

SPF Infó

***** Régi motoros fő moderátor
Burkina Faso - Szenegál  (szerda, február 2., 20:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Sadio Mane gólt szerez: 1,5 gól felett  11.50

Sadio Mané szerzi az első gólt  4.75

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

SPF Infó

***** Régi motoros fő moderátor
Kamerun - Egyiptom  (csütörtök, február 3., 20:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Toko Ekambi gólt szerez: 1,5 gól felett  21.00

Toko Ekambi szerzi az első gólt  7.25

Mohamed Salah szerzi az első gólt  7.50

Mohamed Salah legalább 2 gólt szerez  21.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

lazanyja

*** Haladó
Sziasztok!

Ti mire lövitek el az ANK-ra kapott bet365 freebetet?

RedMunchen

****** Veterán
Idézetet írta: lazanyja Dátum február 02, 2022, 13:13:11Sziasztok!

Ti mire lövitek el az ANK-ra kapott bet365 freebetet?

Nekem nincs freebet, de ha lenne (osszegtol fuggoen) 1.5 vagy 2.5 over menne, esetleg a lapok piacan neznek szet.

lazanyja

*** Haladó
Hogyhogy nem vót' mindenkinek bet365 freebet ANK elődöntőre??

Kár, hogy nem írtam le előzetes meglátásaimat. Nem vagyok jövőbe látó, de ilyenkor arra gondolok, hogy lehet mégis!?  :o

Én végül félidőben sima V-re raktam 2.1-ért, pre 1.83 helyett.

V ÉS 1.5 over gól, V csapat 1.5 over gól, 2.5 over + btts is jó vót'. Utóbbi 4-es odds.

Ránéztem nagyobb oddsos betbuilderre is és még ez is jó lett volna V + 2.5 OVER + BTTS. Ezt kár, hogy kihagytam...

oakland23

****** Veterán
Nekem sem volt freebet ANK-ra, viszont adtak az NFL-ben az AFC és NFC döntőre is. Lehet személyre szóló dolgok ezek, vagy lehet fogadtál előtte ANK-ra, én mondjuk nem sűrűn, vagy nem is sokat, meg ha fogadtam is, leginkább pici téttel.

SPF Előzetes

**** Tősgyökeres
Most végre megnyerik az ANK-t?

Salah csodát tenne, de lehet Szenegál ellen kevés lesz az egyiptomi válogatott.  Olvasd tovább

Nezocsa

**** Tősgyökeres
Oscart Egyiptomnak. Válogatott vándorló színészek Szégyen ha ők nyerik..
Kár. hogy nem lehet lapokra fogadni... benne van a dupla sárga/piros lap kombó

sunik29

**** Tősgyökeres