SPF Szülinapi Pókerturné

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A versenyre regisztrálni lehet,a klubba jelentkezni elvileg nem..Szal ha eddig nem jelentkezél akkor veszve vagy ha csak Milan szíve meg nem esik rajtad. :)

Idézetet írta: Milan Dátum április 07, 2011, 16:12:58
Ab: ennek most mi értelme? Miért kell ilyen helyzetekben is húzni a népet? Megvannak a feltételek, s aki teljesíti az regisztrálhat.

Akinek meg nem tetszik, az ne játsszon.

Ja, bocsi nem akartam semmilyen helyzetbe hozni a népet.
csak zavar, hogy  semmit nem lehet megrendezni, mert amikor csinálni kell valamit vagy legalább hozzászólni a dolgokhoz (lásd meccsnéző topik, zrt, stb stb)akkor mindenki leszarja és semmit nem lehet összehozni, vagy esetleg ha van 1-2 dolláros buyin akkor meg főleg. de amikor meg van esély, hogy nyerni 1-2 dollárt a semmiért akkor meg ugornak ezerszámra, mint a sok lúzer a pókertermekben, hogy 5ooo-en beneveznek egy 5o dolláros prize pool-os versenyre.

Amúgy nem utaltam senkire, Thomka-ra meg főleg nem. És nyugi, nem játszok  :P

Lehet még jelentkezni? ubulka77 vagyok

Szerintem meg játsz.
Én nem tudom, de ha ma itt csak játék zsetonokért menne a küzdelem, akkor is indulnék, nem a buy-in meg a prizepool a lényege ennek a mai versenynek, hanem az, hogy 6 éves az oldal és ez nem ismétlődik meg.
Az meg hab a tortán, hogy nem Ipoker a helyszín, ez külön is dicséretes.

Hali!


Neveztem, a nevem a PS-en is tomiszi.
Köszi.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 07, 2011, 17:07:55
Ja, bocsi nem akartam semmilyen helyzetbe hozni a népet.
csak zavar, hogy  semmit nem lehet megrendezni, mert amikor csinálni kell valamit vagy legalább hozzászólni a dolgokhoz (lásd meccsnéző topik, zrt, stb stb)akkor mindenki leszarja és semmit nem lehet összehozni, vagy esetleg ha van 1-2 dolláros buyin akkor meg főleg. de amikor meg van esély, hogy nyerni 1-2 dollárt a semmiért akkor meg ugornak ezerszámra, mint a sok lúzer a pókertermekben, hogy 5ooo-en beneveznek egy 5o dolláros prize pool-os versenyre.

Amúgy nem utaltam senkire, Thomka-ra meg főleg nem. És nyugi, nem játszok  :P

Felre ne ertsd, semmi bajom se veled, se senkivel, csak arra kerlek, hogy ilyen pillanatokban ne ez legyen a tema. Beszeljuk ezt meg maskor. Sot megkerlek, hogy jatssz! :)

#36 április 07, 2011, 19:56:10, mario1012
Most olvasom hogy be kell írni a nevet. bocsi.
simonm92    vagyok.    nem tudom pontosan hogy hanyadiknak jelentkeztem de az biztos hogy a 20-ba benne voltam.



Sziasztok! Nagyon jól hangzik ez a verseny!:)
Én is jelentkeztem rá MrJimBeam2 néven!

KK-al AA-ba futottam, de végre játszhattam Várdával, úgyhogy azért megérte indulni :beerchug:.

Idézetet írta: tippmixkiraly Dátum április 07, 2011, 20:38:21
Sziasztok! Nagyon jól hangzik ez a verseny!:)
Én is jelentkeztem rá MrJimBeam2 néven!

Már rég zajlik...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum április 07, 2011, 20:40:18
KK-al AA-ba futottam, de végre játszhattam Várdával, úgyhogy azért megérte indulni :beerchug:.
A fő cél nálam is ez volt, de sajnos a KKK44-em kevés volt egy KKKQQ-val szemben így ma sem kerültem Várdával egy asztalhoz...

En viszont ellene estem ki...bar az elso all in-nel meg feleztunk, a masodikat mar elvitte...

Mindig tudtam h meccsnezes kozben nem szabad pokerezni, mert olyankor konnyebb rossz donteseket hozni...

Köszönöm a lehetőséget a játékra.
És elnézést az AQo vs AKs párharcban AK-t mutató társtól, még én is szurkoltam a flush-ért, nem akartam lemákolni (és szerencsére nem is sikerült), csak megláttam, hogy két magas lap, aztán toltam neki, mert nem volt időm játszani, mivel a torna elején befutott a barátnőm. Aztán a főnök nem nézte jó szemmel, hogy itt rohadok a gép előtt.
És valahogy össze kellene hozni ezt az 50 embert hétről hétre. Most 2 dollárt mindenki be tud áldozni szerintem. És máris ott a 100 dolcsis prizepool. És máris van tétje a versenynek. De ha nem is 50 ember, de azért 40-nek stabilan össze kellene állnia. Vélemények?

Még egyszer szeretném megköszönni a sportfogadas.org-nak ezt a szuper kezdeményezést.

Üdv.: Lord