Sportfogadas.org v3

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 június 09, 2011, 09:25:59, nandor
 :( Tavaly azért jártam ide, hogy megtudjak többet, az új dizajn és kiegészítők óta sehogy nem birok kiigazodni.
Nem kívánságra megy, tudom, de nem lehetne úgy, hogy belépéskor úgy nézzem az oldalt, ahogy akarom?
Most arról beszélek, hogy vissza tudná magának állítani az olvasó az alap, régi felületet, hogyha szeretné.
Mert ez így nehézkes lesz, szemüvegem 3 dioptriás, mire megnézem a  jobb alsó részt, aki belépett, már tűnik is el a sáv. Sem éleslátásom sem gyorsaságom.A régivel sokkal több mindent tudtam tenni, de most  :o.

Csatlakozom a betűméretre panaszkodók táborához.

Hogy valami jó is legyen a betűmérettel kapcsolatban; a Gb liga és az Spf kupa toplistája nagyobbnak tűnik és jobban átláthatónak.

Nekem tetszik, imádom a fekete színt :) Sok minden fura, de hozzálehet ehhez szokni.
:great: :beerchug:


lécci segítség!!!
hol találom a játékokat?
nem a játékok forumát, hanem magát a játékokat.
eddig főoldal /játékok volt, most nem találom.....

Idézetet írta: tonijani Dátum június 09, 2011, 09:41:10
lécci segítség!!!
hol találom a játékokat?
nem a játékok forumát, hanem magát a játékokat.
eddig főoldal /játékok volt, most nem találom.....

Pedig ugyan ott van,de ha itt főoldalra mész,akk ugyan úgy a fórumot tölti be(mint régen,talán),de ha a fejlécre kattintasz,akkor bejön az 'igazi' főoldal,s ott már van "Játékok" menü :)

ha a fejléceknél bármelyik menüpontra (profil, privát űzenetek, stb.) húzom a kurzort, kidobja lefelé az alpontokat, de "játékok" menüpont nincs a fejlécen....

nekem sem adja be a játékokat, de én úgy csinálom hogy bejelenkezés után a webcímben törlöm a .org utáni részt, aztán enter és jó.
De én sem gondolom hogy ez lenne a természetes ;D

kösz dyrol!
ez tényleg müködik.... :great:

#24 június 09, 2011, 10:12:48, benson
Idézetet írta: tonijani Dátum június 09, 2011, 09:53:41
ha a fejléceknél bármelyik menüpontra (profil, privát űzenetek, stb.) húzom a kurzort, kidobja lefelé az alpontokat, de "játékok" menüpont nincs a fejlécen....

A fejléc fölötti logóra kattints, és bejön az org főoldala. De ez frissítés előtt is így volt.

Az oldal bal felső sarkán ez van kiírva: "Sportfogadás fórum" közvetlen alatta: "magyar sportfogadó közösség"! Na, a "Sportfogadás fórum" szövegben el van rejtve egy teniszlabda, aki ezt megtalálja és rákattint, az részben jogot nyer arra, hogy részt vehessen a játékokban / tippjáték, spf kupa, stb.. /...  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: tonijani Dátum június 09, 2011, 09:53:41
ha a fejléceknél bármelyik menüpontra (profil, privát űzenetek, stb.) húzom a kurzort, kidobja lefelé az alpontokat, de "játékok" menüpont nincs a fejlécen....

Úgy értettem,h a képre kattints,bár nem értem,mert ez a régi dizájnnál is így volt,s most is  ::)

Hogy lehet a fórumban hozzászólást módosítani?
Amúgy tetszik az új design!

Szerintem nagyon jó lett. Feldobta az oldalt ez a színváltás. Pár nap és megszokja mindenkia designt és, hogy mi hol van. Nyugalom ;)

#29 június 09, 2011, 10:56:59, Józsi bátyó
Nem rossz ez, de ha a fejléc alapszíne nem a fekete lenne, akkor még jobban szeretném..., lehet hogy az én szememmel van a baj, de az "Üdvözlünk Józsi bátyó" alatti piros szöveget nem lehet elolvasni