Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most, hogy kiderült, hogy már nem csak vívni, de lovagolni sem tudunk öttusán belül, elkezdtem értékelni magamban a magyar szereplést. Komoly hiányérzetem van. Eddig a megszokott komoly meglepetésarany elmaradt (mint 4 éve a hosszútávúszás), igazán két kisebb meglepetésaranyunk volt, Emese, illetve Katinka 100 háton. Két egyéniség húz ki minket a csávából, Katinka és Danuta. És a sportágak? Vívás, úszás, kajak-kenu, atlétika. Küzdősportban nem nyertünk érmet sem, ilyen már régen volt. Ha valami nem történik, Tokióban betlizünk, mint Pekingben... Szűk az elit, nincs mögötte tömegbázis, és sportpszichológiából továbbra is a vert mezőnyben vagyunk. Amikor előre tippelni kellett, azt mondtam, 18-20 éremmel lennék elégedett. Hát, most még csak 14.
Direkt voltam provokatív, várom az ellenvéleményeket.

Így van. Térd magasság fölé nem lehet ütni/emelni a labdát csak üres területbe "indítani"

Idézetet írta: microprof Dátum augusztus 19, 2016, 22:27:02
Most, hogy kiderült, hogy már nem csak vívni, de lovagolni sem tudunk öttusán belül, elkezdtem értékelni magamban a magyar szereplést. Komoly hiányérzetem van. Eddig a megszokott komoly meglepetésarany elmaradt (mint 4 éve a hosszútávúszás), igazán két kisebb meglepetésaranyunk volt, Emese, illetve Katinka 100 háton. Két egyéniség húz ki minket a csávából, Katinka és Danuta. És a sportágak? Vívás, úszás, kajak-kenu, atlétika. Küzdősportban nem nyertünk érmet sem, ilyen már régen volt. Ha valami nem történik, Tokióban betlizünk, mint Pekingben... Szűk az elit, nincs mögötte tömegbázis, és sportpszichológiából továbbra is a vert mezőnyben vagyunk. Amikor előre tippelni kellett, azt mondtam, 18-20 éremmel lennék elégedett. Hát, most még csak 14.
Direkt voltam provokatív, várom az ellenvéleményeket.


Gondolom nem nagyon követtél öttusa versenyeket mostanában, max az újságból az eredményeket. Azt bátran mondhatom hogy nagyon jó lovaglók a magyarok, mind a férfiak mind a nők, általában hibátlant mennek ha jó lovat sorsolnak nekik. A vívás és a kombinált szám futása a kardinális nálunk általában.

"Ez a tempó jó Ayanának, úgy néz ki nyerni fog"

"Ayana ellép a kenyaiktól, akik bár összetartanak, de nem fognak tudnak reagálni erre"

"Ayana előnye csökken, eltaktikázta magát"

Ayana bronzérmes. Napiszabógábor. :D


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 20, 2016, 03:05:23
"Ez a tempó jó Ayanának, úgy néz ki nyerni fog"

"Ayana ellép a kenyaiktól, akik bár összetartanak, de nem fognak tudnak reagálni erre"

"Ayana előnye csökken, eltaktikázta magát"

Ayana bronzérmes. Napiszabógábor. :D


Óriási király vagy Tib, nagyon tisztellek,de nem értem ezt a közutálatot pl Szabó Gábor ellen..

"Ez a tempó jó Ayanának, úgy néz ki nyerni fog"

A 10000méter után szerintem ember nem volt aki gondolta volna hogy megfogják. Amúgy is feltételezést mondott nem pedig kijelentette. Ezzel mi a baj? Azt mondta ki amit mindenki gondolt kb aki nézte pár napja mit művelt..

"Ayana ellép a kenyaiktól, akik bár összetartanak, de nem fognak tudnak reagálni erre"

A 10000méter után helytálló kijelentés is lehetett volna.. Tévedett. Ez nagy bűn?


"Ayana előnye csökken, eltaktikázta magát"



Szintén azt mondta amit a képernyőn látott. Attól, mert akkor tévedett, amikor azt mondta hogy
a kenyaiak nem tudnak reagálni csöndben kellett volna maradnia??


Komolyan nem értem mi hibát találtál a kommentálásában. Max annyit lehet felróni neki hogy előre odaadta az aranyérmet Ayananának.. Mint kb mindenki aki képben van..




#245 augusztus 20, 2016, 03:35:47, csingacsgukanyja
Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 20, 2016, 03:17:22

Óriási király vagy Tib, nagyon tisztellek,de nem értem ezt a közutálatot pl Szabó Gábor ellen..

"Ez a tempó jó Ayanának, úgy néz ki nyerni fog"

A 10000méter után szerintem ember nem volt aki gondolta volna hogy megfogják. Amúgy is feltételezést mondott nem pedig kijelentette. Ezzel mi a baj? Azt mondta ki amit mindenki gondolt kb aki nézte pár napja mit művelt..

"Ayana ellép a kenyaiktól, akik bár összetartanak, de nem fognak tudnak reagálni erre"

A 10000méter után helytálló kijelentés is lehetett volna.. Tévedett. Ez nagy bűn?


"Ayana előnye csökken, eltaktikázta magát"



Szintén azt mondta amit a képernyőn látott. Attól, mert akkor tévedett, amikor azt mondta hogy
a kenyaiak nem tudnak reagálni csöndben kellett volna maradnia??


Komolyan nem értem mi hibát találtál a kommentálásában. Max annyit lehet felróni neki hogy előre odaadta az aranyérmet Ayananának.. Mint kb mindenki aki képben van..
Be van neki csípődve keményen ez SZG- és Székely Dávid utálat ;D
Bárcsak ne lenne náluk rosszabb kommentátor semelyik adón.
Kívánom neki, hogy az atlétika VB-t nyomja le egy Deák Horváth Péter+Kopeczky Lajos vagy Gulyás László párossal

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum augusztus 20, 2016, 03:30:35
Be van neki csípődve keményen ez SZG- és Székely Dávid utálat ;D
Bárcsak ne lenne náluk rosszabb kommentátor semelyik adón.
Kívánom neki, hogy az atlétika VB-t nyomja le egy Deák Horváth Péter+Kopeczky Lajos vagy Gulyás László párossal

EzférfimunkavoltifjKnézyJenőt kihagytad....

Srácok, bet365-ön kajak-kenu döntőkre szokott lenni live kínálat? Köszi a választ előre is!

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 10:24:41
Srácok, bet365-ön kajak-kenu döntőkre szokott lenni live kínálat? Köszi a választ előre is!

Igen minden A döntőre. Jóval a futam előtt már lehet fogadni élőben. 

Idézetet írta: anarsia Dátum augusztus 20, 2016, 10:38:49
Igen minden A döntőre. Jóval a futam előtt már lehet fogadni élőben. 
Köszi!
Még azt szeretném megkérdezni -most jutott eszembe-, hogy csak győztesre lehet fogadni, vagy van esetleg opció dobogósra, esetleg H2H típusú opciók is vannak?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 10:47:00
Köszi!
Még azt szeretném megkérdezni -most jutott eszembe-, hogy csak győztesre lehet fogadni, vagy van esetleg opció dobogósra, esetleg H2H típusú opciók is vannak?

Csak győztesre sajnos. Előtte is és élőben is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 20, 2016, 10:24:41
Srácok, bet365-ön kajak-kenu döntőkre szokott lenni live kínálat? Köszi a választ előre is!

Az élő nem sokat ér, mert ahogy elrajtolnak fel is függesztik. Betfairen van élő végig a futam alatt.

Laca!
Bf exc-ben sem mindig lehet élőben fogadni a kajak-kenura.
Nem tudom,hogy mikor mi alapján lehet és mikor nem,de láttam már olyat,hogy lehetett és olyat is,hogy nem.:D

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 20, 2016, 03:17:22
....de nem értem ezt a közutálatot pl Szabó Gábor ellen..

Nem kommentál, hanem szakérteni próbál. A lengyel kalapácsvető utolsó dobása még az égben szállt, amikor mondta ezzel sem lép előre. Csak a hetedik helyről jött fel a harmadikra, csakhát meg kellett volna várni, hogy leessen a kalapács. A jamaikai váltót napok óta savazta, hogy nem biztos hogy nyernek, aztán mintha utcahosszal nyertek volna. Sok ilyen van, nem sorolom, a többség itt fanja a csávónak, még oak is :D pontosan emiatt, mert szakértőnek hiszik. Valaki még fogad is ez alapján :D szóval ìrhatok bármit védve lesz, plusz rögtön jöttök ezzel akkor hallgass Knézyt dumával, ami szintén érthetetlen. De annyira nem vészes amúgy, csak kicsit trollkodni próbálok. Bocsi :)

Egyébként meg ha annyira nem tetszik nekem, vegyem le a hangot, vagy nézzem a BBC-t, vagy a falat ;D

Szerintem az a baj hogy ti túlságosan a hibákat keresitek, vagy csak túl érzékenyek vagytok rá. Nyilván mond hülyeségeket, de ki nem? Nyilván a helyszínről úgy látta hogy a kalapács nem olyan ívben száll mint korábban. Ki is mondta. Tévedett. Nekem fel sem tűnt hogy a nem javításból dobogó lett, mert az eseményekre figyeltem és nem arra hogy mikor mond butaságot.