Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aboian - Barrena 7-6 3-6 6-2 :ok:

De Jong/Prihodko - Aboian/Dellien 6-2 6-1 :ok:

Míg csütörtökön két mérkőzésen 2 fogadásom esetében is összesen 9 meccslabdát nem sikerült győzelemre váltania a tippeltjeimnek, addig tegnap Fortuna már átpártolt hozzám. Jó kis szoros csata volt az argentin derbi és az amúgy nagyon fürge és sokat futó Barrena döntőszett 2-2-nél görcsöt kapott és onnantól már semmi esélye sem volt ::)

A páros meg atomtuti volt, Aboian nem is törődött a látszattal, mindent szándékosan kiütött vagy a hálóba vert ;D

2023/04.

Villanueva - Aboian
Tipp: Villanueva
Odds: 1,53

A 20 éves Aboian a kvaliból jutott fel, hétfő óta minden egyes nap pályára lépett. Először volt egy 1 órás, aztán egy 3,5 órás, majd egy 3 órás és végül egy 2,5 órás meccse :o Úgy gondolom ezek a szoros csaták mind fizikailag, mind mentálisan sokat kivettek belőle és igazából egy sportosabb cingár gyerek, nem hiszem, hogy ma ma meg lesz a fizikuma a rutinosabb, 2 éves Villanuevához, aki nem egy olyan nagy spíler, de most két nagyon szép győzelme van a főtáblán. Minél hosszabb a meccs, az annál jobban kedvezne Villának; Aboian szerintem csak egy sima és rövid meccsen nyerhetne, nem gondolom, hogy így lenne a hamaros kezdődő találkozón. (férfi tenisz Tigre challenger)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 06, 2023, 13:51:44Villanueva - Aboian
Tipp: Villanueva
Odds: 1,53

7-5 6-7 6-4 :ok:

A 2. szettben 5-4-nél már a meccsért adogatott, de gondolta, még fárasztja :P  ;D

Ennek nagyon örültem, régen nyertem már meg bármilyen játékot is :angel:  :great:
Grat a többieknek és együttérzésem, akik az utolsó napokban estek a győzelemért vívott csatában, az évben ez velem is megesett párszor.

Idézetet írta: Admin Dátum január 10, 2023, 09:57:112022 december:

1. hely: Latzka
Nyereménye: 15000 forint Skrillen keresztül

2. hely: dreader1
Nyereménye: 10000 forint Skrillen keresztül

3. hely: sportbettorpro
Nyereménye: 7500 forint Skrillen keresztül

4. hely: olics
Nyereménye: 5000 forint Skrillen keresztül

5. hely: Davids26
Nyereménye: 2500 forint Skrillen keresztül

6. hely: zsobak
Nyereménye: 2500 forint Skrillen keresztül

7. hely: strictly
Nyereménye: 2500 forint Skrillen keresztül

8. hely: gabx
Nyereménye: 2500 forint Skrillen keresztül

9. hely: david97
Nyereménye: 2500 forint Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

És akkor most már bedőlt Djoko szorzója (1,44) ennyiért már nem kell; inkább drukkolok a Rublev/Paul/Tsitsi hármasnak ;D

Eldöntöttem; elengedem, hogy a saját szempontjaim alapján egy hasznos fogadási naplót vezessek itt.
Haszonosat pedig lehet nem is tudnék ;D

A tartalom lehet bármi. Most 2 napja nem megy ki a fejemből ez az országunkkal kapcsolatos mondás, amin szakadok, de akár sírhatnék is ::)

"Mi nem haldoklunk, mi így élünk"

Tanulós a belga Gauthier Onclin neve. 21 éves belga játékos, jelenleg a 338. helyen áll a világranglistán, idén 8/0 és Humbertet verte az 1. körben a belga challenger versenyen. Ma Gulbis ellen már ő a favorit, 1,40 - 2,75. Mondjuk ebben nem sok érték van, a lett annyira kiszámíthatatlan, hogy simán nyerhet is akár ;D

Onclin - Gulbis 6-7 6-2 6-3

Jön a japán Uchida; azt mondanám őt is elveri majd. És ne feledjük, még Marozsán is versenyben van ezen a tornán :ok:

A sportban úgy tűnik minden megtörténhet ???

Egészen véletlenül néztem rá az imént az Ajax statjára a bajnokságban és megdöbbenve látom, hogy 1 vereséget 5 döntetlen követett azaz 6 mérkőzés óta nem nyertek. Na ahhoz már valami statisztikus kellene, hogy ilyen mikor fordult elő utóljára; azt gondolom, hogy nagyon régen :)

És jött a 7. no win a bajnokságban:

Ajax - Volendam 1-1

Labdabirtoklás 83%, kapura lövés 31, 700-zal több passz, de a focit gólra játszák ???

A Djoko-Rublev meccs után egy meredek megérzés tipp:

Djoko - Tommy Paul
Lesz tie break a mérkőzésen @2,25

HELP ;D

Rá akarok keresni a csajra, de nem ugrik be a neve. Először úgy derengett, hogy Ralf Schumi nője volt, de most már inkább egy focista rémlik. Sok éve felkapott kis ribi volt, de mostanában nem hallani róla; ha valóban így néz ki, akkor gondolom remete életet él :laugh: 

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 27, 2023, 08:37:57A Djoko-Rublev meccs után egy meredek megérzés tipp:

Djoko - Tommy Paul
Lesz tie break a mérkőzésen @2,25

Az 1. szettben nem sok hiányzott, bár az is kisebb csoda volt, hogy Paul visszajött 5-5-re.

De legalább a csaj neve beugrott ;D

UNDISPUTED

Novak Djokovic az Ausztrál Open királya!
A szerb 63 76(4) 76(5)-ra legyőzte Stefanos Tsitsipast és 10. alkalommal nyerte meg a versenyt és újra világelső lett!

Nem a kedvencem, de nem tudom nem megemelni előtte most a kalapomat :topbet_125:

Teljesen padlón vagyunk.. Ugyan növekszik a szorzónk, de még mindig hihetetlen, hogy 1,90-1,90 a BL továbbjutás szorzója a Real - Pool párharc során. Amúgy is a mumusunk és nekünk most semmi játékunk, ezek alapján a Real 1,90 már-már ajándék :redchug: Mondjuk én tenni természetesen nem fogom semmi pénzért :)