Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Ha valaki elfelejtette a jelszót és az email címet is mit lehet csinálni szerintetek? lehet nyitni újat és írni a supportnak vagy zárolni fogják?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 15, 2013, 22:21:44
Ha valaki elfelejtette a jelszót és az email címet is mit lehet csinálni szerintetek? lehet nyitni újat és írni a supportnak vagy zárolni fogják?
Van ilyen ember?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 15, 2013, 22:21:44
Ha valaki elfelejtette a jelszót és az email címet is mit lehet csinálni szerintetek? lehet nyitni újat és írni a supportnak vagy zárolni fogják?

Attól még, hogy te nem emlékszel az adataidra, még nem nyithatsz új számlát.
Az ügyfélszolgálatnál kell azonosítanod magad, hátha... 
A regisztrációs üzeneteket meg érdemes minden esetben megőrizni az email-ünkben, mert ilyenkor vissza lehet keresni a fiókokban, hogy egyáltalán honnan jött moneybookers-es email.

Azt is csinálhatod, hogy jelszó emlékeztetőt kérsz minden működő email-címedhez, amelyikhez kiküldik, az volt a jó.  :)
Ezzel pedig mindkét kérdésedre választ kapsz: meglesz az email cím és az új jelszó is.

Nekem volt egyszer, hogy elfelejtettem a jelszót és valamiért nem tudtam nullázást sem kérni. Irtam valamelyik mail cimükre, kértek személyi másolatot és küldtek új jelszót.

skrill kártyás kifizetés cib-re mennyi idot vesz igénybe?

Üdvözlet a kedves sportfogadó társaknak!

A skrill szolgáltatásaival kapcsolatban lenne egy igen egyszerű ám annál komolyabb kérdésem.
Az üzletszabályzatukat, illetve a felhaszbálói szabályzatukat olvasva találtam egy mondatot, miszerint csak akkor hozhatsz létre skrill accountot, ha az országodban az legális és semmilyen törvénybe nem ütközik.
Láttam a fórumon, több oldal átböngészése után, hogy elég sokmindenről beszéltetek, de ez konkrétan nem került elő.
Nem nagyon találtam egyértelmű választ a kérdésemre, úgyhogy azért is regisztráltam ide, hogy eloszlassam a témában felmerült kétségeimet.
Tehát valaki meg tudja erősíteni, hogy a skrill az Magyarországon legláis vagy sem? Látom sokatok használja, így gondolom a cég maga is tisztában lehet azzal, hogy engedélyez-e fióklétrehozást, de gondoltam azért nem árt, ha valaki megnyugtat ez ügyben. :)

Köszönöm a válaszokat előre is!

Nem illegális, vagyis legális.

Nyugodtan regisztrálj

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 27, 2013, 17:23:04
Nem illegális, vagyis legális.

Nyugodtan regisztrálj

Köszönöm a gyors választ!

#758 április 28, 2013, 19:03:19, Alkimista87
Nemsokára új lakossági bankszámlám és ahhoz tartozó kártyám lesz, az előző számlámat meg kívánom majd szüntetni, azt, ami most az MB-hez van rendelve, s ezzel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

1. Skrillnél meg lehet adni új számlaszámot, hogy azt követően már az új számlámra érkezzenek a jóváírások?

2. Ha igen, akkor most is át kell esnem ezen a pár eurós levonáson? Ezenfelül van valami egyéb dolog?

Kicsit más: Az említett új számlámat egy külföldi, de EU-s ország bankjában fogom megnyitni, aminek jó eséllyel még csak bankfiókja sincs Magyarországon, s onnantól a skrilles számlám csak azzal lesz kapcsolatban. Lesz MB MC kártyám is, és akkor a felmerült kérdések: Ha itthon a skrilles kártyámat használom vásárlásra vagy kp felvétre, akkor mennyire maradok "láthatatlan"? Gondolok ezalatt pl.: NAV-ra és minden egyéb szervre, intézményre, bíróságra, pénzintézetre, aki adott esetben kutakodhatna a vagyoni helyzetemet illetően. Illetve, a korábbi bankszámlám és bankkártyám (amiket megszüntetek) már kapcsolatban álltak az MB számlámmal, a későbbiekben ez elvezethet akárkit is a skrill számlámhoz?

Köszönöm előre is a válaszokat!

ui: Ez jó krimisre sikeredett! ;D ;D Senki ne gondoljon rosszra, csupán szeretem biztos helyen tudni a dolgaimat. :ok:

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 28, 2013, 18:56:58
Nemsokára új lakossági bankszámlám és ahhoz tartozó kártyám lesz, az előző számlámat meg kívánom majd szüntetni, azt, ami most az MB-hez van rendelve, s ezzel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

1. Skrillnél meg lehet adni új számlaszámot, hogy azt követően már az új számlámra érkezzenek a jóváírások?

2. Ha igen, akkor most is át kell esnem ezen a pár eurós levonáson? Ezenfelül van valami egyéb dolog?

Kicsit más: Az említett új számlámat egy külföldi, de EU-s ország bankjában fogom megnyitni, aminek jó eséllyel még csak bankfiókja sincs Magyarországon, s onnantól a skrilles számlám csak azzal lesz kapcsolatban. Lesz MB MC kártyám is, és akkor a felmerült kérdések: Ha itthon a skrilles kártyámat használom vásárlásra vagy kp felvétre, akkor mennyire maradok "láthatatlan"? Gondolok ezalatt pl.: NAV-ra és minden egyéb szervre, intézményre, bíróságra, pénzintézetre, aki adott esetben kutakodhatna a vagyoni helyzetemet illetően. Illetve, a korábbi bankszámlám és bankkártyám (amiket megszüntetek) már kapcsolatban álltak az MB számlámmal, a későbbiekben ez elvezethet akárkit is a skrill számlámhoz?

Köszönöm előre is a válaszokat!

ui: Ez jó krimisre sikeredett! ;D ;D Senki ne gondoljon rosszra, csupán szeretem biztos helyen tudni a dolgaimat. :ok:

Ha jól tudom, nem utalhatsz skrillről csak a lakhelyed szerinti bankba. Tehát ha itthon laksz, akkor csak magyar bankszámlaszámra. Külföldön laksz, vagy ennek utána néztél?

#760 április 28, 2013, 20:18:52, Alkimista87
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 28, 2013, 19:21:43
Ha jól tudom, nem utalhatsz skrillről csak a lakhelyed szerinti bankba. Tehát ha itthon laksz, akkor csak magyar bankszámlaszámra. Külföldön laksz, vagy ennek utána néztél?

Közeljövőben elutazom, külföldön szeretnék munkát vállalni, ezért (is) a bankváltás. Kiutalást bankszámlára nem tervezek majd a jövőben, ezt kikerülendő igénylek skrilles kártyát, viszont az mb-re arról a számlaszámról, illetve az ahhoz tartozó kártyával fizetnék be.

ui: Jogos az észrevétel, most nézem, hogy rosszul tettem fel az első kérdésemet. Leginkább befizetni szeretnék csak, de nem árt, ha ki is tudom kérni rá.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 28, 2013, 19:21:43
Ha jól tudom, nem utalhatsz skrillről csak a lakhelyed szerinti bankba. Tehát ha itthon laksz, akkor csak magyar bankszámlaszámra. Külföldön laksz, vagy ennek utána néztél?
Úgy olvastam valahol, hogy utalhatsz, ha előszőr hozzáadod és ellenőrzöd a hazai bankszámládat, majd utána a külföldit.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 29, 2013, 10:07:25
Úgy olvastam valahol, hogy utalhatsz, ha előszőr hozzáadod és ellenőrzöd a hazai bankszámládat, majd utána a külföldit.

Lehet hogy igazad van, viszont így elveszted a "láthatatlanságot".

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 29, 2013, 10:22:10
Lehet hogy igazad van, viszont így elveszted a "láthatatlanságot".

Az itthoni számlám már kapcsolatban állt a skrill-lel, így azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, maximum annyit, hogy mostantól nem használom, illetve, hogy egy külföldit rendelek az MB-hez, és onnantól kizárólag arról fizetek be. Ezt engedi az üzletszabályzat? Viszont az állandó lakcímem magyarországi marad szerintem, ez bonyolíthat valamit az ügyben? Kicsit elkanyarodtam a fórum témától, de hátha más is járt hasonló cipőben.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 29, 2013, 10:31:52
Az itthoni számlám már kapcsolatban állt a skrill-lel, így azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, maximum annyit, hogy mostantól nem használom, illetve, hogy egy külföldit rendelek az MB-hez, és onnantól kizárólag arról fizetek be. Ezt engedi az üzletszabályzat? Viszont az állandó lakcímem magyarországi marad szerintem, ez bonyolíthat valamit az ügyben? Kicsit elkanyarodtam a fórum témától, de hátha más is járt hasonló cipőben.
Hozzáadhatod a külföldi bankszámlát. Ha fizetsz be rá arról a számláról, akkor kivenni is tudsz majd. Mondjuk nem árt, ha átállítod a lakcímet a kintire, ugyanis ha Skrill kártyát is igényelsz, ahhoz hozzárendelik a Skrilles lakcímedet, sok internetes vásárlásnál kérik ezt ellenőrzésként. Bár, most ha jobban belegondolok, maradhat a régi cím is, tök mindegy. 8)
A legtisztább az lenne, ha belépnél az accountodra, ott  felül Contact a zászlók alatt, majd Support Centre, utána My Profile, majd General 'My Account' enquiries, és itt megkérdeznéd tőlük, leírva a történetet, hogy szerintük hogy a legfaszább.