flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#165 június 17, 2016, 10:39:02, flamman
Élő: orosz 3.osztály, Tyumeny-Amkar 3-3
80. perc, over 6,5 (H fog nyerni 3-as oddsért)

Akkor legyen egy ilyen, hogy Bentleigh U20 - Avondale U20, 7. perc, vendég rúgja az 1. gólt 3,50 oddsért

Idézetet írta: flamman Dátum június 17, 2016, 10:39:57
Akkor legyen egy ilyen, hogy Bentleigh U20 - Avondale U20, 7. perc, vendég rúgja az 1. gólt 3,50 oddsért

Ez se jött be.

Maradnom kell a tippjátékoknál...

2016. 06. 24. a napja, amikor kitaláltam az eddigi legígéretesebbnek tűnő stratégiát, amire fogadni fogok...

Tesztidőszak következik, aztán majd beszámolok róla. Hosszú távú, bizonyos kritérium alapján sok meccsre kell tippelni, és csak élőben működik.

Idézetet írta: flamman Dátum június 24, 2016, 11:49:27
2016. 06. 24. a napja, amikor kitaláltam az eddigi legígéretesebbnek tűnő stratégiát, amire fogadni fogok...

Tesztidőszak következik, aztán majd beszámolok róla. Hosszú távú, bizonyos kritérium alapján sok meccsre kell tippelni, és csak élőben működik.

Hagyjuk..., lófaszt sem ér...


Hanem a júniusi tippjátékból én csak jól jöhetek ki. Délutánra talán véglegesedik.

Ismét sikerült megnyernem a havi tippversenyt, idén már másodszor!
(idei statisztika: 6 hónapból 2 első hely, egy 5. hely, egy 6. hely, de van kb. utolsó helyem is).

Hozzá kell tennem, hogy az előző győzelmem tippjei között sok volt a vaktában lövöldözés: volt olyan, hogy pénteki francia másodosztály mérkőzései közül mindet megtettem X-re, be is jött 8-ból vagy 5 tipp. Olasz Lega pro A, B, C osztály sok-sok döntetlen: ez is engem segített.
Viszont a múlt hónapban már kifejezetten megfontoltan tippeltem. A játékban kereken 1.000 induló volt, 20.368 tippet adtunk le. Én ebből 83-at, amiből 44 nyert, 39 nem nyert. Nagy volt az átfedés a Foci EB tippjátékkal (mindjárt erről is bővebben), aminek a tippjeivel sok pontot szereztem. Már 15-én első helyre kerültem, és a vezetést szinte végig megtartottam (a vége felé 1-2 napra lecsúsztam a 2.-3. helyre), majd győztem: ez azt jelenti, folyamatosan jól teljesítettem, kiegyensúlyozottan tippeltem. Átlagos odds valahol 2.2-2.3 körül lehetett, 27 % volt a ROI-m. Nem rossz, megdicsérem magamat.

A Foci EB-tippjátékban 2. helyet értem el.
Ez is megér pár mondatot :)
A versenybe összesen 16.328 tipp került be, én 45 tippből 25-tel nyertem, 19-cel nem. 54,7 %-os, igen kimagasló volt a ROI-m. Nem vaktában lövöldöztem, a tippjeim 90 %-a megfontolt volt. Igaz, hogy ez játékpénz, de bátran tettem belőle azokat a tippeket, amik nem a papírformát ígérték: olaszok a spanyolok ellen, Izland Ausztria ellen stb. stb.
A legkisebb szorzó 1,88 volt, amire tettem (a szlovákok nem rúgnak gólt Angliának), de pl. 4 olyan tippem is volt, amire max. 5 pontot tehettem, mert nagyobb volt az odds 4.00-nál, ebből 3 be is jött.
Itt is kb. 15-én (vagy már előtte? Csak akkortól csináltam print screeneket) már élre álltam, amit majdnem a végéig sikerült meg is tartanom. Pár nappal a vége előtt szomorúan láttam, hogy csibike1 megelőzött, mivel eltalálta a francia-izlandi meccs 5-2-es végeredményét 141-es oddson. Utána sajnos már nem tudtam visszaelőzni. Utolsó meccs, a döntő előtt lényegében egyetlen esélyem volt, hogy visszaelőzhessek. Kb. 27 ponttal vezetett előttem, vagyis nekem egy 3,8-3,9 oddsot kellett eltalálnom, amellett, hogy feltéve ő vagy nem tippel, vagy nem találja el a megtett tippjét. Magasabb oddsot hiába találtam volna el, arra már csak 5 pontot tehetek, vagy netán egy egységnyi téttel egy irreálisan magas, 30-as oddsot kellett volna nekem is bemákolni. Kb. egyetlen ilyen tipp volt, mégpedig hogy a félidőben minimum 2 gól lesz. Nem a legesélytelenebb tipp, de persze be is jöhetett volna. Nem jött... (a biztos második helyem ekkor már megvolt). Este 6 körül tippeltem, akkor ő még nem tippelt, de később igen, és ő sem találta el, amit akart.

Lényeg a lényeg, hogy a 2. helyet sikerült behúznom, 998 tippelőből ez sem rossz eredmény.

A júniusi verseny nekem +100 eurót ért a winmastersen, az EB-játék 30.000 Ft-ot.
A tipsterlabson 5 eurót kaptam az ottani EB-játékban, na meg majd írok egy külön posztot - ha lesz kedvem - az OLBG EURO2016 versenyéről...

Most megy élőben a Maccabi P.T. - Hapoel R.G. meccs.

Előzetes oddsok alapján a hazainak kéne győznie (kb. 1,65 volt a H).
Kb. negyedóra alatt 0-3 az eredmény (talán valami B csapattal álltak ki?). Fogadok rá, hogy a 4. gólt is a vendég rúgja, 3,00 oddsért nagy benne az érték.

Idézetet írta: flamman Dátum július 15, 2016, 09:00:18
Most megy élőben a Maccabi P.T. - Hapoel R.G. meccs.

Előzetes oddsok alapján a hazainak kéne győznie (kb. 1,65 volt a H).
Kb. negyedóra alatt 0-3 az eredmény (talán valami B csapattal álltak ki?). Fogadok rá, hogy a 4. gólt is a vendég rúgja, 3,00 oddsért nagy benne az érték.

36. perc: 0-4  :D

+50 €


Idézetet írta: flamman Dátum július 15, 2016, 09:00:18
Most megy élőben a Maccabi P.T. - Hapoel R.G. meccs.

Előzetes oddsok alapján a hazainak kéne győznie (kb. 1,65 volt a H).
Kb. negyedóra alatt 0-3 az eredmény (talán valami B csapattal álltak ki?). Fogadok rá, hogy a 4. gólt is a vendég rúgja, 3,00 oddsért nagy benne az érték.

Félidő 0-4 volt. Most (80. perc) 4-4 az állás.

Vajon lesz-e 5-4? Szerintem igen :)

Idézetet írta: flamman Dátum július 15, 2016, 10:09:14
Félidő 0-4 volt. Most (80. perc) 4-4 az állás.

Vajon lesz-e 5-4? Szerintem igen :)

Miután elküldtem a hozzászólást, fél perc múlva büntető a hazainak.
Előtte 3-4 állásnál már tettem a 8. gól hazai-ra, meg hogy +7,5 gól, de nem gondoltam, hogy az izraeliek ekkora V/H-t nyomnak. 0-4 állásnál szerintem odds sem volt a hazaiakra :)

Most tettem még picikét (11 €) a 10. gól hazaira, de ha ez elmegy, így is bőven pluszos nálam ez a meccs: most 140 €

Mára az SJK-Bate meccs (BL-selejtező) vendéggyőzelme igen erős tömegtipp (arbworld-on 98 %-on áll)

Az első meccs 2-0 lett a Baténak, a két csapat és a két bajnokság közt alig lehet különbség. Sem tudás, sem bunda szempontjából, utóbbival mindkét bajnokság igen erősen meg van fertőzve...

Szerintem jó ez sima 1X-nek is, pl. SB-n 1,85 oddsért.

Idézetet írta: flamman Dátum július 19, 2016, 15:34:08
Mára az SJK-Bate meccs (BL-selejtező) vendéggyőzelme igen erős tömegtipp (arbworld-on 98 %-on áll)

Az első meccs 2-0 lett a Baténak, a két csapat és a két bajnokság közt alig lehet különbség. Sem tudás, sem bunda szempontjából, utóbbival mindkét bajnokság igen erősen meg van fertőzve...

Szerintem jó ez sima 1X-nek is, pl. SB-n 1,85 oddsért.
nagyon jó meglátás volt, köszönöm a tippet  :beerchug: :great:

Idézetet írta: flamman Dátum július 19, 2016, 15:34:08
Mára az SJK-Bate meccs (BL-selejtező) vendéggyőzelme igen erős tömegtipp (arbworld-on 98 %-on áll)

Az első meccs 2-0 lett a Baténak, a két csapat és a két bajnokság közt alig lehet különbség. Sem tudás, sem bunda szempontjából, utóbbival mindkét bajnokság igen erősen meg van fertőzve...

Szerintem jó ez sima 1X-nek is, pl. SB-n 1,85 oddsért.

2-2, szuper  :ok:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 19, 2016, 21:42:47
nagyon jó meglátás volt, köszönöm a tippet  :beerchug: :great:

Én köszi, örülök, ha segített  :angel:

Élő: Avondale-Northcote, 1. gól vendég 2,32 odds.