Biathlon 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum március 13, 2021, 12:39:13
Ponsiluma, Martin - Desthiuex, Simon:a svéd futása sokat romlott már a múlt héten is látható volt a lövészete viszont ugyanolyan rossz.A francia ráérzett erre a cseh pályára és sokkal stabilabb lövő a svédnél.Desthiuex 1,85
Sokáig fej-fej mellett ment Desthiuex és a svéd,de aez utolsó lövésztben hozta a rossz lövészetet a svéd így sima lett.
Remek kis verseny volt a verseny feléig 1 percen belül 12 ember volt.Végig 6 ember közül bárki nyerhetett az utolsónál is még 3-an nyerhettek.Érdekes,hogy Filliot Maillet a legfontosabb pillantban hibátlan tudott maradni.Jaquelin nagyon kipukkadt gyenge erőállopatban van.T.Boe és Hofer viszont nagyon jó formában vannak.Dale futása a mai nap már régi fényében csillogott.A franciáknak elég komoly kis armadával mentek az élen.

Blashko, Darya - Akimova, Tatiana:az ukrán lényegesen jobb lövő az orosznál.Papíron gyorsabb Akimova bár én ennek semmi jelét nem láttam az elmúlt hetek teljeseítményei alapján.Blaskho 1,55

Idézetet írta: Powell Dátum március 13, 2021, 15:53:46
Blashko, Darya - Akimova, Tatiana:az ukrán lényegesen jobb lövő az orosznál.Papíron gyorsabb Akimova bár én ennek semmi jelét nem láttam az elmúlt hetek teljeseítményei alapján.Blaskho 1,55
ez elég könnyedén jött,mert az orosz a második lövészetben elszállt.
Preuss dobogóját ha mondhatok ilyet számítottam rá.Nagyon jó formában vab.Wierernél fejben vannak gondok neki jobb is lesz ha véget ér a szezon.Már nem először remeg meg a keze az utolsó korong előtt és természetesen rontott és így a dobogó is elúszott.Roseiland egy gepárd gyorsaságával jött előre a végén.Eckhoffot egyszerűen képtelenség megállítani.Hermann is teljesen szétesett.Hauser megrázta magát,a vegyes váltóba jók lehetnek.A legnagyobb meglepit azonban számomra Alimbekava szolgáltatta aki nem tudom honnan húzott elő a tarsolyból egy hibátlan lövészetet,de így abszolút megérdemelt ezüst érmet zsebelhetett be.


Sajnálom,azt hittem az olimpiát még megvárja.Egyébként nemrég nyilatkozta Pfeiffer,hogy ő nem fog hírhajhász bejelentést tenni ez ügyben,mert ha ő bejelenti hogy befejezi akkor abba is hagyja. :ok:

tegnap sajnos lemaradtam a versenyekről így azért nem is jöttek tippek.
Preuss-Simon:a német elég jó formában van az elmúlt hetekben futásban,a lövészetével pedig gond eddig sem volt.Futásban felvette a versenyt Simonnal ami azért komoly fegyvertény.A két hiba sok volt Preusstól a sprintben szerintem megrázza magát egyrészt,másrészt eléggé meglepődnék ha jobban lőne a francia,mert kettejük közt jelenleg ez dönthet.Preuss 1,55

Fjeld Andersen, Aleksander - Smolski, Anton:a norvég az IBU kupából hozták fel,de jó lövő és futásban ugyannyit tud,mint a fehérorosz.Sőt lövészetben jelentősen jobb Smolskinál ráadásul a fehérorosz az üldözéseseben elég komolyan el is tud szállni.Andersen 1,75

Idézetet írta: Powell Dátum március 20, 2021, 10:47:25
tegnap sajnos lemaradtam a versenyekről így azért nem is jöttek tippek.
Preuss-Simon:a német elég jó formában van az elmúlt hetekben futásban,a lövészetével pedig gond eddig sem volt.Futásban felvette a versenyt Simonnal ami azért komoly fegyvertény.A két hiba sok volt Preusstól a sprintben szerintem megrázza magát egyrészt,másrészt eléggé meglepődnék ha jobban lőne a francia,mert kettejük közt jelenleg ez dönthet.Preuss 1,55

Nagyon erős szél volt a verseny ami teljes káoszt okozott a lőtéren és az eredményekben egyaránt.Hibás tippnek nem érzem,érdekes hogy pont Simon ilyen jól lőtt és főleg gyorsan.Sokan rengeteg időt vesztegettek a lötéren.Köztük Preuss,Alimbekava aki feltűnt.A négy öt hiba volt az átlag a versenyen és e körülmények közt a norvégok jól lőttek.Wierer viszont szélben egyáltalán nem tud lőni ez bebizonyosodott.A németek összeségében jól lőttek a mostoha körülmények között.

A tegnapi már meg sem lepődtem hogy elment ekkora szélben tényleg csak szerencsejáték volt a tippelés.A férfiak összetettje nagyon izgalmas néhány ponton múlik,hogy Boe vagy Lagreid nyer.
A tippeket még este megtettem,de a nagy szél miatt halaszottak a kezdésen is 15:30 és 17:30.Remélem megrendezik azért.

Hinz, Vanessa - Brorsson, Mona:A nagy szélben tegnap mind a ketten jól lőttek azonban a svéd két ilyen lövészetet egymás után kétlem hogy letenne az asztalra.A német egyébként is stabilabb.Hinz 1,72


Hát a női tömegrajt elképesztő szerencsejáték volt a szél miatt!Érdemes visszanézni Wierer utolsó sorozatát:percekig állt és nem tudta lövésre szánni magát és még így is három hibát vétett.
És ilyen körülmények közt dől el a férfi összetett első helye!Lagreid elképesztő jó lövő,hidegvérű és nincs vesztenivalója.Drámai verseny lesz.

Nem is értettem mire várt Wierer ??? Már mindenki elment körülötte..Aztán rájöttem. :laugh: Preuss így hogy harmadik lett megszerezte az összetett 3. helyét is Wierer előtt.Legalábbis én ennek tudom be hogy úgy volt vele,hogy ha összejön hibátlan akkor megtartja az összetett 3.helyet.
A férfira is van egy tippem,de most be se írom,mert teljes lutri.Még ha néhány másodpercen múlt is csak,hogy a női,de elment.Lagreid szerintem is megnyeri az összetett,bízom benne.

Olvastam milyenek a körülmények, így 5-6 hibával simán lehet nyerni. Ezt a kettő tippet összekötöm az idényzáróra.

#192 március 21, 2021, 16:57:49, curpy82
Idézetet írta: Powell Dátum március 21, 2021, 16:38:31
Nem is értettem mire várt Wierer ??? Már mindenki elment körülötte..Aztán rájöttem. :laugh: Preuss így hogy harmadik lett megszerezte az összetett 3. helyét is Wierer előtt.Legalábbis én ennek tudom be hogy úgy volt vele,hogy ha összejön hibátlan akkor megtartja az összetett 3.helyet.
A férfira is van egy tippem,de most be se írom,mert teljes lutri.Még ha néhány másodpercen múlt is csak,hogy a női,de elment.Lagreid szerintem is megnyeri az összetett,bízom benne.

Hát pedig ez a Preuss minden évben a béka segge alatt volt. Öbergnek a mezőny első felében végzés elég lett volna az összetett dobogóhoz.

Idézetet írta: Powell Dátum március 21, 2021, 16:38:31
Nem is értettem mire várt Wierer ??? Már mindenki elment körülötte..Aztán rájöttem. :laugh: Preuss így hogy harmadik lett megszerezte az összetett 3. helyét is Wierer előtt.Legalábbis én ennek tudom be hogy úgy volt vele,hogy ha összejön hibátlan akkor megtartja az összetett 3.helyet.
A férfira is van egy tippem,de most be se írom,mert teljes lutri.Még ha néhány másodpercen múlt is csak,hogy a női,de elment.Lagreid szerintem is megnyeri az összetett,bízom benne.

Nagyon jól állt Wierer,Alimbekeva lassú lövészettel és 3 hibával is visszajött az első helyre!Ha Wierer rögtön elkezd tüzelni és 2-3-at hibázik akkor is jó helyen végezhetett volna és megkaparinthatta volna a 3. helyet is.De még ha mindet elhibázza akkor is előrébb végzett volna a 26.helynél.Teljesen leblokkolt.

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 21, 2021, 16:52:36
Olvastam milyenek a körülmények, így 5-6 hibával simán lehet nyerni. Ezt a kettő tippet összekötöm az idényzáróra.

Ez vicc! Latypov egész évben nem volt hatodiknál jobb helyen, most második-erre pont ezzel a csigazabálóval rakja össze a tippmix.  :bash: