Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem ha így halad a világ, Los Angeles-ben már öttusában emberegelni fognak a lovak  ;D

#211 augusztus 06, 2021, 18:41:29, BvB_09
Nem olimpia, ezért bocs az offtopicért. Pár napja olvastam, hogy Jason Momoától megkérdezték, hogy mai fejjel és ismeretekkel is eljátszaná-e Khal Drogo azon jelenetét, amikor megerőszakolja az újdonsült feleségét, Daenerist. Nem érez-e megbánást miatta. Ennyire hülyül sajnos a világ.

Karatéhoz annyit, hogy az elődöntő győztesei (A1-B2, B1-A2) mérkőznek csak meg, a vesztesek mindketten bronzérmet kapnak. Nincs bronzmérkőzés, csak döntő. Ha jól tudom.


Akkor ez a karate nem nagy szam, bukod az elodontot, de automatikusan jar a bronz. E melle jon, hogy indulo is alig van. Olimpiai sportag...  :o Igaz ma Kanada is bearazta a noi foci otkarikas jogosultsagat...

Régen érzékenyültem el sporteseményen, de ez a német lány nem ezt érdemelte.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 06, 2021, 16:17:44
Német fórumokon azt írják, hogy a két tusa után vezető német csaj szörnyű és egyben állatkínzó. Ez a világ számomra egyre érthetetlenebb. Mégis mi a szart csinálhatott volna vele, ostorozás és sarkantyúzás nélkül?Számomra már az is csoda, hogy el tudta kezdeni a pályáját. 5 év munkája ment tönkre, bár azt halkan megjegyzem, ha Michelle(és nem a Wild ;D) is kifog egy max. két verőhibás lovat, akkor abból arany is lehetett volna

Egy afrikai ország okozhat meglepetést 4x400-on?

Férfi 4x400 méteren is eldőlt az arany, de mi a nagyobb szorzós dobogósokra utazunk.  Olvasd tovább



Megdicsérték ezt a férget?

A francia olimpiai maratonfutó a kánikulában direkt lesöpörte a vizet a versenytársai elől
https://444.hu/2021/08/08/a-francia-olimpiai-maratonfuto-a-kanikulaban-direkt-lesoporte-a-vizet-a-versenytarsai-elol